Zdravý člověk má tisíce přání, nemocný jen jedno...

5. června 2009 v 23:01 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Tohle jsem vyfotila o těláku v pondělí. Ta "duha" okolo sluníčka se nazývá HALO. Zrovna jsme se o tom učili ve fyzice a ono se to objevilo na obloze. Ve skutečnosti tam ta "duha" byla vidět líp :)).

Ahoj

Ten nadpis článku se mnou nemá tolik společného, i když taky jsem si zažila svý. Tuhle větu čítávám na rehabilitacích v nemocnici - když sedím v čekárně čumím na ten plakát s tímhle.
Je to nehorázná pravda.
Jak nejste zdraví, všechno je na nic. Už jsem tohle hodněkrát poznala. Měla jsem půlroku mononukleózu a nemohla jsem tři měsíce v kuse vyjít z bytu. Nebylo to "tak" vážné, ale šlo o zdraví a stačilo m ito. Zdraví je nejdůležitější. No ale nic, to jen tak na úvod.

Jak se mám?
Nevím co se hodí říct...mám se divně.
Ve škole je to teď po tý mojí operaci divný. Nejlepší kamarádka se baví s jinou holkou z vedlejší třídy a trávěj spolu přestávky i všechen jinej čas. Já se zas bavím pořád s jednou holkou od nás ze třídy, se kterou jsme se absolutně neměly rády a teď jsme se daly dost dohromady (hlavně kvůli Stmívání). S nejlepší kamarádkou si nějak nemáme co říct, ona kouří a pije a já to nesnáším. Ona je celé odpoledne venku a já jsem celé odpoledne doma. Ona má pořád nějakýho kluka a já...ani radši nemluvím. Prostě jsme uplně jiné...a já nevím co si mám myslet. Navíc jdem spolu na střední, tak doufám že se to spraví. Každá si teď užijem "svejch" kámošů a na střední budem spolu...

V pondělí + úterý jedem na školní výlet..
Absolutně se tam netěším, všichni sebou tahaj chlast a vodnice :X
Nejlepší kamarádka mi oznámila že se chce opít a moje Twilight spojenkyně si prej dá vodnici.
Já to svinstvo už z principu nechci ani vidět ://.
Takže nevím jako co tam budu dělat...ale nevadí...:X

Včera ráno jsem si čistila zuby a měla jsem umyvadlo plný vody a najedou mi nějakej chytrák napsal SMS. Já vytáhla mobil z kapsy a on mi spadl do umyvadla plnýho vody. Chvilku potom fungoval, pak se sekl a nešel. Nechala jsem ho přes školu vyschnout a vzala jsem si sebou "náhradní mobil" (moje prastarý véčko, který jsem nechtěla prodat a teď se mi náramně hodí). Odpoledne to furt nešlo, tak táta šel do opravny, tam to rozchodili, ale ve schématu byla místo růžový zelená, jenže to oni nepoznali :D. Nechala jsem to ještě bejt a dneska po škole jsem to zkusila a už to krásně funguje. V repráku je trochu vody, ale volá to, píše to, hraje to, fotí to :)) tak snad se to o víkendu nezaseká :D.

Jsem šikovná já vím...ale už jsem si zvykla :D

Dále jsem chtěla napsat o rehabilitaci. Rozhejbávám ruku jak jen to jde. Obden mám ráno rehabky a potom cvičím ve škole, doma i večer. Ty rehabky pěkně bolej, ta ruka není pod lékama a bolí. Pokaždý musím brečet, protože se to nedá vydržet...
Největší problém je v tom, že i když tam tu ruku natáhnu skoro úplně, tak ona zase do pár minut zatuhne...
Prý je asi problém v CELÉ ruce. Mám z toho všeho prej křivou lopatku a rameno posunutý dopředu. Musím dělat takový úchylný cviky, kdy jsem BEZ TRIČKA :X na břiše a nohu mám posunutou pod sebou, takže ležím jak nějakej spiderman :D. Opírám se o loket a rehabilitační sestra mi říká pokyny a celou mě ošahává :D. Třeba kterej sval mám zrovna zatnout, kterej uvolnit, že mám nadzvednout břicho atd. a do toho to hrozně bolí. Prostě někdy si říkám - proč jsem jen tak blbá??? Ta ruka se třeba už neuzdraví a můžu si za to sama :/...

Blíží se 11 hodin, já si teď navykla chodit spát do 11 a ve škole se cítím líp, nejsem tolik unavená a mám víc energie. Takže asi brzy zalehnu, i když je zítra sobota.
Ve škole se stejně už moc neučíme, dneska nás bylo 8, protože všichni byli na olympiádě nebo na pohovorech :P. Takže jsme se koukali na filmy a pak jsme připravovali třídu na volby.

Doufám, že jsem napsala vše, co jsem chtěla. Za ten skoro týden, co jsem nenapsala se toho událo hodně a jáasi zase začnu psát pravidelněji.

I když tohle nebude číst nikdo, je to můj "deníček" a já chci mít na všechno "památku" a ve dvaceti napíšu knížku "Jak jsem byla v 15ti debilní" :D:D

Mějte se všichni moji drazí i nedrazí, zase se ozvu.
A hlavně vám přeju hodně zdraví, protože zdravý člověk má a může mít tisíce přání, ale nemocný jen JEDNO...

bye
 


Komentáře

1 lubinka lubinka | Web | 6. června 2009 v 14:43 | Reagovat

ahojky lubi sa mi tvoj blog nespriatelis???

2 NIQYY NIQYY | 6. června 2009 v 20:20 | Reagovat

já tvoje článku ctu vzycky a CELY :)

3 Strange_Angelic Strange_Angelic | 9. června 2009 v 14:16 | Reagovat

Nádhernej dess <3

To s tou rukou je mi moc líto....Ale já asi nijak nepomůžu...
Na pitomce ze školy co hulí a kouřej ostošest kašli. Žádnej primitiv tohohle typu Ti za trápení nestojí. :)

4 Strange_Angelic Strange_Angelic | 9. června 2009 v 14:19 | Reagovat

*hulí a chlastaj :D

5 Strange_Angelic Strange_Angelic | 9. června 2009 v 14:19 | Reagovat

a jako zlato nevim kdy se zjevim na ajsku jelikož jdu se psama se koupat...:D

6 Vickinka Vickinka | Web | 10. června 2009 v 21:46 | Reagovat

máš to tu fakticky skvelyyyyy :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama