Desetkrát já...

27. července 2009 v 20:48 | LoveShy |  Otvírám srdce, na chvilku
Otázka zněla: "Komu bych patřila, kdybych se rozdělila na deset kousků?"

PĚT dílů z deseti bych dala svým pravým přátelům. Není jich tolik, aby mi na seznam jejich jmen nestačil ani papír A4, ale na popsání toho, jací oni jsou a co pro mě znamenají by nestačil papír žádný. A kdože oni vlastně jsou?
Lidé, kteří o mě vědí téměř všechno a jí o nich. Lidé, kteří se ke mě neotočí zády a vždycky mi pomůžou. Lidé, kterým můžu důvěřovat.
 • PRVNÍ část mě patří NIKOLCE. S Ničou L. jsme se poznaly přes blog. Začalo to tím, že jsem jí požádala o spřátelení našich blogů a byly jsme SBčka. Psaly jsme si občas komentáře, takové jen ze zdvořilosti a z povinnosti. Časem jsme se článkama poznaly víc a psaly jsme si i trochu víc komentářů. Pořád jsem jí ale brala jako SB jako všechny jiné. A po nějaké době - nevím kdy - přišel nějaký zlomový okamžik, že jsem po Nikče chtěla její ICQ. Chtěla jsem jí víc znát a tak jsme si začly psát. Vůbe nevím o čem jsme si psaly, ale poznávaly jsme se víc a víc. Hrozně to uteklo, když si vezmu jak dlouho si už píšeme, ani nevím co jsme za tu dobu pořád řešily. Ikdyž jsme měly na sebe ICQ, pořád jsme si nepsaly. Bylo to jen občas, byla různá období. Jednou jsme si nepsaly týden, pak zase pořád. Každopádně jsme se poznaly. Od Vánoc jsme si psaly opravdu hodně a za poslední dobu si píšeme prakticky pořád.
  Nikdy jsme se neviděly, ale proč by to měl být problém, že :)).
  --> Nemusím ti Niky říkat, jak moc mi na tobě záleží a jak strašně moc tě mám ráda, protože to moc dobře víš. <333
 • DRUHÁ část patří NIKČE. S Nikčou B. jsem se seznámila v nemocnici. Obě jsme byly na slepáku. Já jsem tam byla dřív, byla jsem asi 3 dny po operaci když Nikča nastoupila. Ležela vedle mě a hodně se bála, tak jsem jí uklidňovala a říkala co ji čeká. Zezačátku jsem jí brala jenom jako "holku co leží vedle mě" protože jsem tam měla jednu stejně starou holku, s kterou jsem si dobře rozuměla. Když ta holka odešla, s Nikčou jsem se začla bavit víc. Byla tam sranda, nakonec nás byl pokoj plnej šesti pubertálních holek. Nikča přežila operaci :P a odešla domů, já tam ještě týden musela zůstat. Dlouho potom jsme se moc nebavily, jen občas jsme si napsaly. Časem se to zlepšovalo, pak jsme se začly pravidelně vídat a pokaždé jsme si to zdokumentovaly fotkama.
  --> I ty Niky moc dobře víš jak to mezi náma je. Občas se hádáme, ale aspoň víme, co tý druhý vadí a nakonec to vždycky smažem a jen se smějeme :)). Mám tě strašně ráda, vždycky to s tebou myslim dobře - tím myslím všechny ty moje rady :D. Nechtěla bych o tebe přijít, nenechám si tě vzít :)). <333
 • TŘETÍ část mě si vzala ŽANETKA. Známe se od druhý třídy, nikdy jsme se nekamarádily. Od pátý třídy mě nesnášela, pak jsme se skamarádily, ale nikdy mě stejně nemusela. Poslední rok, v devítce, jsme se začly zase bavit víc. Díky Stmívání. Navedla jsem ji ke čtení, půjčila jsem jí knížky, pustila film. Poslední 4 měsíce jsme se o tom pořád bavily, dávali jsme si navzájem obrázky a kdykoliv jsme viděly Volvo, usmály jsme se na sebe. Já byla její Bella, ona můj Edward (mírnou shodou podobností). Hodně nás to sblížilo, ostatní říkaly, že se nedokážem bavit o ničem jiným, ale to nebyla pravda. Bavily jsme se o všem možném a v našem posledním roku jsme zjistily, že máme stejné názory a že si perfektně rozumíme. Ona mi pomohla a já jí. Poslední den ve škole jsme všichni brečely, až na dvě holky a ona byla jednou z nich. Ona nebrečí mezi lidmi. Šla jsem jí s brekem obejmout a ona mi smáčela celou mikinu. Bylo to úžasný...stejně jako je ona. Mám jí moc ráda, ona mě taky, to já vím.
 • ČTVRTÝ kus má Nikča P. ze školy. Známe se taky od školky, v škole jsme se nenáviděly, ale v osmičce jsme se daly dohromady. Byly jsme fakt dobré kamarádky, ale ona to pokazila. Chytá se špatných lidí a na mě se vykašlala. Pořád má ze mě kousek, ale s ní to není moc nadějný. Nedokážu ji dostat pryč ze sebe...
 • PÁTÁ - Poslední část je všech ostatních přátel, kamarádů...
  Sandry a Ley ze školy, mám je ráda, jsou skvělý.
  Je jich tam ještě pár. Někoho mám pořád ráda, ale nevídáme se, nebo se už třeba nebavíme. Nedokážu na ně zapomenout, ikdyž bych chtěla. Mají tenhle kus mě.
ŠESTÝ kousek má můj taťka. Udělal by všechno proto, abych byla šťastná. Obětuje se, pomáhá... Nevím co víc k němu říct. Už si toho musel prožít dost, v poslední době hlavně. Ikdyž jsem na něj někdy nepříjemná, mám ho moc ráda.

SEDMÝ kousek je zbytek mé rodiny. Je tam brácha (největší magor na světě, ale bez něj by se to nedalo :P), je tam moje milovaná babička. Pár oblíbených příbuzných by se taky našlo.
Ještě před rokem bych řekla, že moje máma bude mít nějaký ten kus ze mě. Ale po tom všem, co se stalo za poslední půlrok sešplhala příčku po příčce dolů - z mého pomyslného žebřícku hodnot.
Je jasný, že nezmizela z mého života úplně, ale ublížila mi a zbytku rodiny taky. Řadím ji do tohoto kousku... víc jí dát nemůžu.

OSMÝ kousek je všechno ostatní co miluju. Patří tam můj pejsánek, ptří tam spousta věcí. Je to asi naivní, povrchní a já nevím co všechno, ale patří to sem taky. Twilight. Bez toho bych se asi neobešla. Není to životně důležité, ale je to závislost. Nebudu se rozepisovat, jak to začalo... Všechny moje závislosti končí vždy hodně brzy. Taky jsem se bála, aby mě tohle rychle neomrzelo, ale myslím, že zatím ne.

DEVÁTÝ A DESÁTÝ kousek je prázný. Nemám tam už nic co bych k životu musela mít. Možná kousek sebe postrádám a tak si nechávám místo, aby TO co by mohlo přijít, dokonale zapadlo.


TAK..A CO VY? CO KDYBY JSTE SE ROZDĚLILI NA DESET KOUSKŮ? :))


Zdraví desetkrát LoveShy^^
 


Komentáře

1 AngeliQue AngeliQue | Web | 27. července 2009 v 20:55 | Reagovat

Juu to je hezký.. :)
Jinak s tou rodinou, no včera jsme se o tom bavily.. :X
Vážně krásně jsi to popsala a rozdělila :)

2 Strange_Angelic Strange_Angelic | 27. července 2009 v 20:56 | Reagovat

Zajímavý článke...
Mockrát Ti děkuju srdíčko. Že mě , jakožto jediný osobě patří celý jeden díl a ke všemu s číslem 1.
Ani nevíš jak moc si toho vážím....<3

3 Angie Angie | Web | 27. července 2009 v 21:01 | Reagovat

kdybych se rozdělila na deset kousků, tak jeden (ten největší) by patřil taťkovi, druhej (budu to brát od největšího kousků) takže druhej by patřil bratrancovi, třetí by patřil Dereckovi (mno jeden človíček, který mi hodně v životě pomohl, a já jsem odhodlána pomoct jemu kdykoliv), čtvrtej by patřil Krethosovi (taky jeden moc důležitej člověk pro mě), pátej by patřil mamce, šestej by byl pro mojí Káju (nejlepší kamarádku), sedmej by byl pro strejdu, kterýho zbožňuju, osmej by byl pro přítele mý mámy, devátej pro svýho kluka, a desátej - ten nejmenší bych si nechala pro sebe :-)

4 NiQyy NiQyy | 27. července 2009 v 21:42 | Reagovat

Niky..fakt moc si vazim toho,ze patrim do tvyho JÁ..nenapadlo by me to..vazim si toho ze sem tvuj PŘÍTEL..vazim si toho ze sem te mohla poznat..a vázím si TEBE protoze si jedna z nej andělu,kterí mi dávaj krídla..DÍKY :)

5 borec borec | Web | 28. července 2009 v 13:56 | Reagovat

moc pěkný blog kukni do meho  DÍK

6 potrhlyholky potrhlyholky | Web | 29. července 2009 v 20:41 | Reagovat

ahojky chtěli bychom tě srdečně pozvat na náš blog a chtěli jsme tě v zápětí požádat,jestli by ses nemohla zapojit do sonc celebrita. plosííím. náš blog nalezneš na http://potrhlyholky.blog.cz/0907/sonc-celebrita-prihlaska
tak papa a srry za reklamu.ps:hezu blogisek

7 Mish.k.a Mish.k.a | Web | 29. července 2009 v 20:46 | Reagovat

Zajímavý článek...mno a jo...je to Bellina ukolébavka, i když ta neoficiální...líbí se mi totiž víííc... <3

8 Destiny.life Destiny.life | Web | 30. července 2009 v 10:06 | Reagovat

Geniální nápad..:)

9 T.M.R (no co, iniciály :D) T.M.R (no co, iniciály :D) | 17. září 2015 v 22:08 | Reagovat

Ahoj, vím že je tohle všechno (poměrně)staré, ale náhodou jsem narazila na tvůj blog a neodolám, abych nepřipojila komentář. Nevím, zda bych "svou duši" zvládla rozdělit na deset dílů, ale asi by kousek připadl: 1.Mé nejlepší přítelkyni 2.muži, co mi zachránil život 3.určitě někomu z mých učitelů/vychovatelů 4. spolubydlícím na škole (oběma) takže připojuji i za 5. )6.někomu z mých dávných předků, bez něhož by tu nebyla má matka...a tedy ani já ne, za 7.náhodnému (ne)známému...nebo že by mojí kočce? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama