Srpen 2009

Jak skončily prázdniny...

31. srpna 2009 v 22:10 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Takže..chci nějak ukončit prázdniny. Asi to nebude trapně vtipné jako vždy, ale ani nechci žádné nostalgické dojáky, jelikož nemám náladu.

Ze začátku prázdnin jsem byla celá hotová z loučení se starou třídou, že jsem se na ně ani netěšila. Všichni slibovali, že se musme vídat, že určitě budeme pořád spolu. Ale skutek utek, v Liberci jsem byla jedinná já, všichni někde byli. Neměla jsem tušení co budu dělat, v plánu toho moc nebylo. Takže první dva tejdny jsem se flákala doma, nudila se, takže mi to teda pěkně (ne)začlo. Pak jsme za půlkou července jeli na tejden k moři. Tam to teda bylo suprový. No..ale tím byla půlka prázdnin pryč.

V srpnu jsme se s Niky už naštvaly a domluvily se, že prostě k nám přijede. Poprvé vidět někoho, koho znáte rok, ale jen přes PC je velmi zvláštní. Ale byl to úžasný týden, na který nezapomenu. Všechny ty věci, co jsme spolu přes počítač zažily, se znásobily tím, co jsme zažily u nás v Liberci. Ta vzdálenost našich domovů je strašná. Ale aspoň s jistotou vím, že někdě na druhém konci naší republiky je člověk, pro kterého bych udělala cokoliv. Ale víte co je nejhorší..? Není možnost se v nejbližší době vidět. Žádné prázdniny, kdy by jsme se zase mohly setkat... Bezmoc.

Když Niky odjela, měla jsem takový hodně blbý týden. Bylo mi zle, na všechny jsem byla hnusná. Neměla jsem na nic náladu. Asi mi došlo, že je téměř konec. Že to nejlepší mám za sebou. A ta samota. Byla jsem tak sama, že mě už ani neuklidňoval fakt, že na světě žije 6 miliard lidí. Nikdy mi samota nevadila, ale pak jsem si uvědomila, že mám Niky, kterou můžu považovat za pravého přítele, ale zrovna bydlí takovou dálku a sama se trápí. Není to fér...

S mojí druhou kamarádkou Nikčou B. jsme se párkrát viděly. Já u ní spala a ona teď u nás. S ní se nikdy nenudím, ale taky si dokážem popovídat, navzájem si poradit. Další člověk, který mě neopustil a mohu ho považovat za pravého přítele.

Nakonec Žanetka, s kterou se vídáme každé odpoledne. Teda přes prázdniny skoro ne, protože byla na chatě, ale poslední dva týdny se vidíme denně. Nechápu, jak jsme se mohly někdy nesnášet...

A ostatní? To bylo slibů, že se uvidíme. Nestála jsem jim ani za SMSku...

Nikdy jsem to takhle neprožívala...prostě vždycky se šlo do školy, bylo to smutný, ale zvykli jsme si. Ale teď jsem z toho celá mimo. Jdu na střední, to už není sranda. Zlatá základka. Všechno mi uteklo, nevážila jsem si toho co mám.
Zítra jdu do nové školy. Já podle spolužáků.cz vím, že většina těch lidí není typ člověka jako jsem já. Bojím se.. Všeho... Já nezapadnu.. Nejsem jako oni..

No dobře, už vás s tím nebudu otravovat.. Jdu se dívat z okna. Tomu mýmu oknu říkám "brečící". Obě Nikolky co u nás byly, tak tam brečely. Přidám se do party, dneska mám nárok. Za celé prázdniny jsem neuronila jedinkrát slzu...

Mějte hezký první školní den ;)

LoveShy


Jak jsem vytvořila kabátek blogu...hehe xD

31. srpna 2009 v 12:10 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahooj^^

Dnešní nocí nám skončilo nějaké velké ponocování. U počítače jsem byla dneska do půl čtvrtý :D, to bylo prostě symbolicky na "rozloučenou" prázdninám. Pak jsem si šla ještě čistit zuby a všechny tyhlety večerní procedury, ale byla jsem nervózní, že vzbudím tátu, kterej už dávno spal o místnost vedle - ještě ke všemu s otevřenejma dveřma. Když jsem nervózní tak zmatkuju, takže jsem omylem bouchla dveřma, spadlo mi záchodový prkýnko a nakonec mi v pokoji lítali tři komáři, tak jsem ještě šla pro koště a lítala jsem po pokoji a zabíjela je. Byly čtyři ráno a já nebyla vůbec unavená. Ale po tom všem co jsem tam vyváděla jsem si byla jistá, že táta co nevidět přijde a seřve mě. Když jsem dozabíjela komáry - to už bylo něco po čtvrté - tak jsem ještě chtěla vypnout notebook a pak se převlíct, ale najednou slyším kroky. Táta se určitě vzbudil. Zaklapla jsem notebook, kterej byl pořád zaplej a rychle jsem si lehla v oblečení pod deku. V ten samý okamžik, kdy jsem se přikryla vešel do pokoje táta. Já se tak bála že mě odhalí, to by se asi hodně zlobil, kdyby zjistil že chodím spát tak pozdě v noci - respektive brzo ráno. Po chvilce odešel a já už rychle rychle všechno povypínala a zalehla jsem. Uff. Je to náročný.
Ráno jsem se vzbudila v 8,30. Moc jsem toho nenaspala, ale unavená nejsem. Zatím.

No a abych se dostala k jádru věci. V noci jsem neměla co dělat, ale spát se mi nechtělo. Tak jsem si řekla, že udělám novej design. Miluju modrou, zvlášť tu tmavou, ale ono je vlastně jedno jakou. Takže jsem přemejšlela co tak asi vytvořím. Chtěla jsem tam dát svojí fotku, aby bylo jasné, že to tu patří mě :D a taky jsem vymyslela takovou narýmovanou blbost viz. okraje :P. Ta fotka v záhlaví je hodně upravená, aby jsem tam nebyla vidět, takže to je naschvál kdyby něco :). Snad to bude fungovat dobře na všech monitorech, protože já mám hodně širokej. Kdyžtak sem dávám náhled, jak to má vypadat.

free image host

Pak jsem ještě vymyslela komentáře.
Takhle vypadá starej komentář...
A takhle novej...
Vím, že to není nějaký mistrovský dílo, ale já nejsem extra zdatná v grafice a tak je pro mě cokoli úpsěchem (navíc to bylo dělaný ve tři ráno :D). Ze začátku se mi to vůbec nelíbilo, ale teď už celkem jo :P. Tak to tu zas nějaký čas vydrží. Je to takový ponuře depresivní, stejně jako konec prázdnin.

Dneska ještě napíšu článek, mám pár témat, takže se ozvu.
Zatím :))

velká paní designérka LoveShy

Jak byl konec prázdnin a všechno se zdálo být divné...

30. srpna 2009 v 20:10 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Měla jsem rozepsanej článek o tom, jak u mě spala včera kamarádka Nikča. A byl fakt dlouhej. A pak jsem dala zveřejnit a blog.cz mě odhlásil. Takže jistojistě už nemám náladu nic takovýho psát znovu.
Achjo. Je to všecko na nic. Nechci do školy.
Mám strach z lidí co tam budou. Bude nás tam moc. Skoro samý holky. Možná si jako kolektiv nepadnem. Jsem zvyklá na svůj starej kolektiv. Sakryš.
Nechci se učit. A budu muset. Zase prosedíme osm hodin na jednom místě. Půlka dne v pytli.
Budou zase povinnosti, režim, vstávání. Já vím, že nás to čeká všechny, ale já ještě nejsem připravená tam jít. Moc jsem si na prázdniny zvykla.

Na druhou stranu...bude to změna a asi tak bych to měla brát. Trochu (asi 5% mého JÁ) se těším. Jsem spíš zvědavá a plná očekávání.

Asi se nikomu z vás moc extra nechce do školy, natož do nový školy. Ale čeká nás to a musme to zvládnout. Takže dneska krátce a depresivně.

LoveShyina


Jak bylo všechno na nic...

28. srpna 2009 v 15:56 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Ne, nemám se opravdu nijak zvlášť suprově. Mám zvláštní divnou náladu. Důvodů je hodně...
 • Je mi divně, skoro až blbě. Bolí mě hlava, zuby z toho jak mi sundali rovnátka..a do toho je šílené vedro.
 • Nudím se. Nebo spíš nevím coby.
 • Hrozivě tady na mě z kalendáře kouká dnešní datum...school is coming!
Celkově je teď všechno divný.
Připadáte si někdy divně? Jako myslím, že máte nijakou náladu. Necítíte se špatně ani dobře. Cítíte se nijak. Nedokážete přesně říct, z čeho ta nálada pramení. Nevíte odkdy se tak cítíte a proč. Nechcete se tak cítit, protože třeba není důvod. Ale všechno vám leze na nervy, nechcete s nikým mluvit, nikoho vidět. Nemíníte se dívat na ostatní, jak se přiblbe smějí. Nechcete slyšet jejich dobrou náladu. Na všechno si připadáte sami. Jste na všechny nepříjemní, ale v tu chvíli je vám to jedno, protože není nic divnějšího než se tak cítit. Jste na světě sami a nikdo vás nechápe a ani nemá snahu. Cítíte se někdo někdy tak?
A ať na mě tady nikdo nezkouší ty psycholigický kecy, že je to obdobím, že je mi 15, že je to normální. Že to přejde, že se to zlepší. Ty hormóny. Nenenene. Já dneska mluvím vyjímečně vážně. Ani nevím proč to píšu. Momentálně takovou náladu nemám, nějak se to zlepšilo, ale asi celý minulý týden mi tak bylo. Nějakým zázrakem mě to přešlo. Jen by mě tak zajímalo, jestli to tak někdo má taky.

Tak, tím by bylo pesimismu dost.
Dneska jsem si totiž řekla, že k čemu se budu štvát s otravnýma věcma? Když mě něco vytáčí, nebudu se tím zabývat. Nebudu se trápit zbytečnýma věcma. Nechci věčně sedět a říkat si "Bože můj, to je zase blbá nálada...". Proč? Na co? Když se nudím, mám udělat něco proto, abych se nedostala do situace, kdy přijde nuda. Nebaví mě věčně si stěžovat. Svůj život si dovedu ovládat sama. Nesmím koukat na věci ze špatné strany. Stačí změnit úhel pohledu a hned je všechno jinak. Na očích nenosím optimistické brýle, ale někdy si je zkusím nasadit. Aspoň na chvilku ;).

A je tu poslední věc, kterou bych chtěla sdělit světu. Lidé mnou manipulují. Snažím se, aby to tak nebylo, ale tomu se neubráníte. Teď mám prostě pocit, že se moc snažím. Snažím se každému pomoct, pro každého udělat cokoliv, ale já se ničeho nikdy nedočkám. Tohle mám po tátovi. A nechci dělat stejné chyby. Všichni se na vás potom stejně vykašlají. Nechci od ostatních žádné děkovačky, asi ani vděk za to, co pro ně dělám. Jen trochu spolupráce. Takže už nebudu taková jaká jsem vždycky byla. Nebudu se vtírat, ať si každej nechá pro sebe co chce. Já jsem tu pro ostatní vždycky byla, mám svědomí čistý. Jenže nikdo asi už zájem nemá, takže s tím končím. Končím s naivitou, se kterou se nikdy nikam nedostanu.
Jak je známo - pro dobrotu...

velmi divná, ale dobrácká LoveShy


Jak jsem přemejšlela o tom, proč mít blog...

26. srpna 2009 v 14:27 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Včera...no teda předevčírem jsem si psala seznam věcí, který mám udělat. Mrknem na to, jak se mi podařilo ho zmáknout.
 • Udělat oběd pro bráchu - Udělal si ho sám
 • Zajít k zubařce s rentgenem a s penězma VČAS! - Přišla jsem o pět (!) minut dýl, předběhla mě jiná holka a čekala jsem tam 35 minut navíc.
 • Nakoupit - Krám byl zavřenej - inventura
 • Napsat další díl povídky Růzpůlená duše (píšem s Nikolkou společně) - Nestihla jsem
 • Vymyslet novej design. Nevím teda co bych sem dala - tohle se mi celkem líbí, což je zvláštní, když je v záhlaví můj xicht. - Nic mě nenapadlo
 • Uklízet.. JO
 • Uklízet.. JOO
 • A pak snad už bude večer... - Jo ten najednou byl a já si řekla, že jsem vlastně za ten den udělala velký prd...
Dneska nebudu povídat hodinu o svých zubech nebo vlasech. Jen jsem chtěla říct, že jak jsem byla včera u tý zubařky, tak mi dala na noc sundávací rovnátka a přes den musím nosit nepřetržitě takový průhledný dlahy, nasazený jenom na zubech. Nedá se v tom moc dobře mluvit, ale lepší než sundávací rovnátka. V těch šišláte úplně. Ty spodní nejsou vidět, to nikdo nepozná, ty budu nosit furt, ale ty vrchní jsou vidět, nemůžu s nima zavřít pusu a nemůžu říkat S a Ř. Takže to budu nosit jenom na doma a občas ven, když mě moc lidí neuvidí. Měla bych to nosit pořád, protože ty zuby se pořád posunujou, ale debila ze sebe dělat nebudu. Uvidím no.. To je fuk.

Teď jsem projížděla autorský klub (jehož jsem členem, zapoměla jsem se "pochlubit" :P) a blogy které jsou jeho členem a tak nějak uvažovala nad jednou věcí. Proč mám vůbec blog? Proč mají lidi blogy? Tak když vezmu v potaz "pixelkové" blogy, ty je mají proto, že se nudí a nemají jinou náplň dne, než kopírovat a vkládat to jinam. Ale když si vezmu autorské blogy...k čemu je lidé mají? Napadá má pár možností.
 1. Aby se vypsali se svých problémů
 2. Aby se někomu svěřili
 3. Aby o sobě dali ostatním vědět
 4. Aby vyjádřili svůj názor
 5. Aby se rozvíjeli v psaní
 6. Aby se ostatním pochlubili
 7. Aby ostatním radili
 8. Aby si nechávali poradit
 9. Aby si uchovali vzpomínky
 10. Aby poznali nové lidi
 11. Aby podiskutovali o tom, co je baví a zajímá
 12. Nebo že je to prostě baví
Já nevím, asi mám od každého něco. Mám blog asi hlavně proto, že mě baví psát. Chci vyjádřit svůj názor, ale také dát o sobě vědět a vypsat se ze svých problémů a podělit se se svými zážitky. Ráda se nechám inspirovat a ostatním s ochotou poradím. Poznávám tu nové lidi s podobnými zájmy. A všechno tohle si tu chci uchovat.

Co vy? Proč máte blog? :))


Jak jsem se stala krásnou...

24. srpna 2009 v 23:42 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Hejahou, sundali mi rovnátka. Bylo to fikmik, pak nějaký to broušení, ošetřování, desinfikování, otiskování a focení. Byla jsem tam hodinku a ta roční námaha tím skončila. Mám prázdno v puse, nejsou tam drátky a kovy, které vám rozedírají celou pusu. Je to velký nezvyk. Ale zuby mám krásně hladký, dá se říci že i bílý (na to jsem celkem hrdá, odměna za to, že nekouřím :P). O rovnosti se zmiňovat asi nemusím, ikdyž teda mohlo to být ještě lepší, ale moje zuby mají hold blbej tvar. Přední zuby mám maličko větší :D což jsem nikdy netušila, takže maličko myšička ale nevadí :)).
Víte, nedávno jsem byla u kadeřnice a dneska na sundání rovnátek a tak jsem čekala nějakou brutální proměnu mého JÁ, abych do té školy přišla krásnější :D. Ale ono nic. Vlasy jsou jen tmavší a rovnější, zuby víc září, když otevřu pusu. Jinak jsem pořád stejná. Ble.
Ještě aby se mi zlepšila pleť a taky musím zhubnout. A začínám ode dneška :). Žádný přecpávání a žraní. Prostě se budu krotit. To dokážu!

-------------------------------------------------------
Přestávka - 22:40 - Jdu ven se psem :D
-------------------------------------------------------

23:05 - Jsem tu.
Tam je tak krásně. Miluju večerní chození venku. Jenom vždycky vyběhnu v teplákách a v crocsách. Je tam krásná tma a ticho. Dobře no. Bydlím na sídlišti, ale je to okraj města a je tu opravdu tichoučko. Okolo je jen pár světel, vítr občas do ticha zafouká a rozhýbe keříky a koruny stromů. Na nebi jsou snad stovky hvězd. Strašně mě baví je pozorovat. Sednu si na lavičku a koukám nahoru a hledám souhvězdí. Obloha je fascinující. Občas letí letadýlko, kdo v něm asi je? Když mi začne bejt zima - po zhruba 10 minutách - jdu se ještě chvilku projít a pak jdu už domů. Těch dvacet minut celkem stačí. Tatík je potom nervous, kde už jsem, tak ho nechci zbytečně provokovat, aby mi výlety večer nezakázal nadobro. Ve světle mě chodit nebaví...:P

Musím si poznamenat, co mám zítra v plánu!
 • Udělat oběd pro bráchu
 • Zajít k zubařce s rentgenem a s penězma VČAS!
 • Nakoupit..
 • Napsat další díl povídky Růzpůlená duše (píšem s Nikolkou společně)
 • Vymyslet novej design. Nevím teda co bych sem dala - tohle se mi celkem líbí, což je zvláštní, když je v záhlaví můj xicht.
 • Uklízet..
 • Uklízet..
 • A pak snad už bude večer...

K závěru chci všem poděkovat za komentáře. Poslední dobou mi píšete moc pěkné názory a jsem za to moc ráda :)).

rovnozubka LoveShy

to bych nebyla já, kdybych se nepochlubila tím, jak krásně vypadám :D pereex


Jak jsem zase byla jednou blbá...

23. srpna 2009 v 22:28 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Už od včerejška toho chci tolik napsat, ale dva články denně fakt psát nemíním. I článek denně je nějak moc..se překonávám :P.
Takže co jsem to chtěla...

Takže..kamarádka Žaneta mě donutila číst Harryho Pottera.Tedy abych to uvedla na pravou míru. Já po ní vyzvídala děj sedmýho dílu a ona mi to přes hodinu vyprávěla. No, pak jsme se o tom zas nějak bavily a nějak jsme se zas do Pottera zabraly. A jelikož jsem ještě nečetla knížky tak mi řekla, ať si to přečtu, že to je prostě povinnost. Jako jsem jí já "donutila" Twilight ságu, tak ona mě teď Pottera. Ale ani mi to nevadí. Potter je klasika a já ho mám ráda, takže teď čtu Kámen mudrců.

No ano. Další věc. Včera jsem zas celej večer větrala (ale když ten studenej vzduch je skvělej). No a co se nestalo. Už chci jít spát (bylo to ehm...ve tři?) a jdu si takhle lehnout, když v tom uvidím jak se v rohu u stropu něco mihotá. Ha! Běžím pro koště do komory, ale nemůžu najít to na vytírání, tak beru koště jenom na zametání (ráno jsem se dozvěděla, že to koště na vytírání měl táta u sebe, protože měl v ložnici taky hmyz). Rozsvítím světlo, abych na tu mrchu viděla a mžourám do stropu, kam TO uletělo. Pes zajezá pod stůl a s vyděšeným výrazem na mě kouká, načež se začne klepat jak ratlík. Najednou TO spatřím. Nohatej komár přímo nademnou. Rychle ho zamáčknu a koště si dávám strategicky vedle postele. Pes spokojeně ulehá. Chci už zhasnout světlo, ale u okna lítá další noháč. Jak já je nesnáším. Skáču jsem z postele, pes zalejzá pod deku. Koště výhružně vztyčím a očima hledám komára. Zase někam zalítl. Sakra. Začnu si mluvit pro sebe "Ty komáre...vylez...!". Připadám si jak debil, ještěže mě nikdo nevidí. (A pak nechápu jak mě to napadlo, ale řekla jsem). "Vylez, nebo půjdeš....do Azkabanu!". (Jsem fakt nějakej narušenej člověk...se mnou je to psycho :D). A jakoby to noháč slyšel, vylítá ze záclonky a já ho rychle rozmazávám koštětem. Pak ještě jednoho vidím nad postelí bráchy, skáču na stůl, abych líp dosáhla a vraždím dalšího zmetka. Pokládám koště k posteli a pes pomaloučku leze zpod deky. Zhasínám, lehám si a na uklidnění hladím psa. Je ticho. Nic nebzučí. Tak v poklidu přemýšlím a po nějaké době pomalu usínám. Najednou rána. Spadlo koště. Doprčic...!

Jo..a taky jsem si dneska myla vlasy. Jelikož jsem byla ve čtvrtek u kadeřnice (tmavej přeliv a vínový pramínky), nechtěla jsem si ten účes pokazit..ale jinak to nešlo, samozřejmě. Když jsem se myla, voda byla hrozivě růžová a potom jenom černá. Snažila jsem se nemyslet na tu ztrátu barvy, ale když jsem byla minule u kadeřnice a umyla jsem to, měla jsem to hned dole, tak jsem se bála. Když jsem si vlasy sušila, bílej ručník byl úplně (ale když říkám úplně, tak myslím úplně) RŮŽOVEJ. Myslela jsem že mě trefí. Tak jsem se radši nekoukala do zrcadla, nechala jsem to uschnout. Když to uschlo, mrkla jsem na sebe. U hlavy jsem to měla rovný a na konečkách úplný kudrny. A barva? Žádná změna. Juchů. Učesala jsem to a ty vlasy jsou krásně jemný, barva pořád tmavá a vínový proužky a hlavně jsem to nemusela skoro vůbec žehlit. Jenom ty konce. Normálně jsem poprvý v historii domácí péče mejch vlasů (co já vím) měla pocit, že je mám ráda :D. Ono mě to brzo přejde, ale nyní jsem vážně spokojená. Culím se z toho jak měsíček na hnoji/pochoduju bytem jak Alenka v říši divů.

A zejtra, dámy a pánové, my sundaj rovnátka! Mám je od 25.8.2008. Takže je nebudu mít ani rok :P. Strašně se těším, ale zároveň ani ne, protože jsem si na ně zvykla. To víte, rok je rok, a už mi ani nevaděj. Ale strašně tu uteklo... Vždyť si úplně pamatuju, jak jsem na sebe poprvý v rovnátkách koukla do zrcadla. Jak to šíleně bolelo...://. No, už aby mi je sundali. Ta bolest byla děsná. Jsem tak zvědavá, jak budu vypadat. To bude změna, předtim jsem měla zuby křivý jak něco. Možná zejtra ukážu fotku. Před rovnátkama, s nima a po sundání. Já se tak těším. Konečně budu vypadat (trochu víc) jako člověk :D. Tak držte palce :)).

Teď tu sedím a nudím se. Padla na mě depka. Za tejden do školy! To je teda spravedlnost :(.
A jako nemůžu si ani otevřít okno! Takže tu teď v horku sedím, nudím se a došel mi jablečnej džus :(. Asi budu upravovat fotky, celkem mě to začlo bavit, ale moc mi to nejde :D. To víte - photofiltre...

znuděná a vydeptaná LoveShy-vražedkyně komárů

po perexem mrkněte na mé super výtvory (berte to s rezervou, neumím to)


What do you do when your friend who looks innocent is a bitch?

22. srpna 2009 v 12:13 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Nějak mám náladu na psaní. Nemám co dělat, víkend mám prázdný. Před chvilkou tu byla máma, páč včera přijela z Řecka. Něco málo nám dovezla. Teda koukala jsem na ní jak zjara. Vlasy měla úplně dlouhé, celá opálená a hlavně šíleně přibrala. A to se vždycky snažila bejt hubená. To víte - nový přítel, nový život, nové zvyky...

Teď tu okolo mě běhá taťka a uklízí. Brácha jel k mámě na dva dny. Venku prší, já bych spala. Zdály se mi nějaký divný sny. Takový zvláštní. Mám z toho teď divnou náladu...
To je záživný článek.

Pořád tak nějak přemejšlim nad jednou kamarádkou. Vždycky byla normální. Normální ve slovasmyslu jako že byla jako všichni ostatní, zapadala mezi nás. Vždycky byla taková fajnová, celkem i oblíbená. Před rokem o prázdniných začala kouřit, ale to nebylo nic závažnýho...chodila ven s fajn lidma na jejich sídlišti. Pak nějak přestala a měla období "klidu". Nechodila ven, nekouřila. Na začátku roku se chytla jedný městský partičky, začla se oblíkat do růžova, zase začala kouřit a každej tejden se zamilovala do jinýho kluka. Změnila se, začla se chovat jinak, ale pořád se to s ní dalo. Pak na školním výletě se udál takový incident mezí ní a jedním klukem...a potom na rozlučce na začátku prázdnin zase s jiným klukem. Nevyspala se s nima, ale to stačilo na to, aby se mi tím trochu znechutila. Jenže teď o prázdninách se z ní stalo úplně něco, co není. Ona je chytrá a inteligentní, ale chová se s prominutím jako kráva. Přes facebook mi totiž minulej tejden oznámila, že se vyspala s klukem naší kamarádky. Sama neměla odvahu jí to říct... No jenže tak kamarádka se to stejně dozvěděla. Je to zamotaný. No a jak to dopadlo? Tvrdí o sobě že není dě***. Podle mě je a když nepřestane, bude to ještě horší. Mrzí mě, že se tak chová, navíc když s ní budu na střední ve třídě. Vždycky jsme si dobře rozuměly, ale když bude dělat tohle... Zklamala nás všechny, ani se za sebe nestydí. Ať je třeba těhotná, aby si uvědomila co dělá.
Ani nevím proč to sem píšu... Možná znáte z okolí taky někoho takovýho, nedejbože tohle někdo z vás taky dělá....
Nemám ráda dnešní dobu. Proč tohle všichni dělají? Co z toho maj?

Když jsme byli na školním výletě, všichni říkali, že si chtěj dát vodnici. I holky, do kterých by to nečekala. Jo jasně, vodnice, to nic není. Ale já to nemám ráda, takže jsem si nechtěla dát. Tečka. A tak jsem tak ze srandy řekla "Já jsem tady snad jediná normální..." a ta moje kamarádka mi s klidem řekla "Spíš jseš jediná nenormální...".

Tak já nevím v čem jsem nenormální...
V tom, že si nechci zkazit život?
Řekněte mi prosím...

...V ČEM JSEM NENORMÁLNÍ?

zřejmě nenormální LoveShy


Rakousko *inlove*...

ZOO

21. srpna 2009 v 20:57 | LoveShy |  Zážitky
Ahoj^^

Dneska je šílený vedro :X
Táta jel pracovně do Dvora Králové tak nás s bráchou vzal rovnou a šli jsme do ZOO.
Nejdřív jsme se tam najedli, pak jsme to tam prošli...sice bylo hodně lidí a vedro, ale celkem fajn.

Jeli jsme vláčkem...

...který nás dovezl k busu na SAFARI...
(Seděli jsme na střeše toho busu, ale před náma seděla nějaká Polka dvěma synama, strašně se cpali celou dobu dopředu, pocákali mě limonádou, stoupali si - ač je to na střeše zakázané a byli hrozně otravný. Fakt jsem byla z nich vytočená...)

...na SAFARI to bylo super...
A nakonec jsme šli do "DĚTSKÉho HŘIŠTĚ", kde můžete nakrmit kozy a ovce granulema, který stojej 10,-. Tak jsme je tam krmili, byly úžasný :)). Seběhli se ke mě a trkali, což nebylo moc příjemný a taky na mě skákali a opírali se o mě a škrábali :D...ale pak tam byl jeden hlavní samec-kozel :P a ten měl zahnutý rohy a když viděl, jak se krměj ostatní a on ne, tak ke mě přiběhl a nabral mě a trkal. Sem před nim zdrhala :D sem se ho bála jako. Tady jsou nějaký fotky...:P

Tady je vidět ten "hlavní" kozel - hněděj - s těma svejma rohama....:D

A tady mě jde kozel trknout do kolena :D to bolelo jak něco a mám modřinu, přímo na kloubu.

Celej den bylo vedro a teď krásně prší, takže jsem ráda aspoň za to :).
Jinak mám nový vlasy - tmavej přeliv a vínový proužky... Chytlo mi to růžově chápete jako :D brr, ale je to vidět spíš jenom na světle...
Pod perexem fotky :P..

brrr žůžová LoveShy


If I would tell you how much you mean to me, I think you wouldn't understand it...

20. srpna 2009 v 22:15 | LoveShy
Ahoj^^

Tak, asi je na čase napsat ještě poslední článek do rubriky "S Niky". Včera odjela a tak ten týden tak nějak shrnu.

Středa - V jedenáct hodin jsme měly sraz v Praze na Florenci. Když jsme se viděly, jenom jsme se usmívaly, a když jsme se obejmuly řekla jsem svá legendární slova "Čáu, prckuu" :D. Pak jsme jely domů, večer jsme zašly na Harryho 6 do kina.
Čtvrtek - Šly jsme do města, provedla jsem Niky Libercem, prošly jsme krámy, koupily si ofinky, najedly se u Meka a sedly si k radnici :).

Pátek - Šly jsme se projít do lesa u nás poblíž kde bydlím. Bylo děsný vedro, ale prošly jsme se a bylo to fajn :)).
Sobota - Jely jsme na chalupu, ukázala jsem to tam Nikče, poznala mé příbuzenstvo, mrkly jsme na sochu a pak ke studánce...Byl to super den :)
Neděle - Velkej výlet na Ještěd..:)) To se prostě muselo :)))
Pondělí - Znovu chalupa - od rána až do odpoledne s bráchou a bratránkem...:)) a večer jsme šly na bobovku :P

Úterý - seznámila jsem Nikču s Nikčou B. :D to byl zmatek TŘI NIKOLY najednou :D. Ale byl to úžasnej den...Dělaly jsme blbinky ve městě, najedly se u Meka, pak jsme si koupily všichni tři stejný náramky, v levných knihách jsme si koupily za dvacku Smraďochy :D, u vietnamců jsem si koupila lupu za 18,- :D. Nakonec jsme jely k Nikče B. domů a Niky si zajezdila na koníkovi, dělaly jsme blbinky a pak zpátky domů...
Středa - V noci jsme si s Nikčou srazily postele vedle sebe, a povídaly si asi do dvou do rána. Ráno jsme brzo vstaly a asi v devět vyrazily do Prahy. Tam jsme měly sraz s Nikči sestrou opět na Florenci. Chvilku jsme čekaly, potom přišla... Následovalo objetí na rozloučenou a Nikča už jen odešla.

Poslední fotka...

Nejhorší je na tom to, že nevíme kdy se uvidíme, nebo jestli vůbec...
Jinak ten týden byl super, nevěděla jsem, co od toho čekat, ale proběhlo to dobře :).
Nikča je skvělá, je celkem jiná ve skutečnosti, než jí znám přes PC, ale to je asi tím, že si píšem rok a jinak jí neznám. Je hodně malá (viz foto výše) - tedy asi o 14cm menší než já :P. A taky hrozně málo jí...já snědla 7 malých párků a ona byla po dvouch plná :P. Připadám si jak nějakej nenažranej žrout :D. Bylo to celkově takový zvláštní, vidět někoho po roce. Vážně se to nedá napsat, to muste zažít. Bydlíte od někoho 400km a najednou stojí vedle vás. A pak to loučení...veděla jsem, že Niky bude brečet, ale já jsem nechtěla. Myslela jsem, že to bude horší, ale obejmuly jsme se a každá odešla jiným směrem. Pořád jsem se ohlížela, a pak Nikča zašla za roh a já si řekla "Tak kdy se zas uvidíme?". Napsaly jsme si ještě u nás doma navzájem dopisy "na rozloučenou" a otevřít jsme si je mohly až když jsme se rozloučily. Četla jsem si ho v autě hned po rozloučení. Asi mě ten dopis měl rozbrečet, protože Niky ho napsala opravdu nádherně, ale já se jen smála. Ani nevím proč, přepadla mě nějaká nostalgie a uvědomila jsem si, že o to víc se budu na Nikču těšit na příště.
No..když jsme se z tý Prahy s taťkou vrátili domů...věci byly tak, jak jsme je s Niky nechaly. Ještě jsem cejtila její voňavku. Po tom tejdnu bylo zas nějaký prázdno. Nějak jsem se už nesmála.

No..a teď mi je tak nějak divně. Za prázdniny jsem toho moc neudělala a najednou končí. Čekala jsem od těch dvou měsíců trochu víc. Bude za chvilku škola, všechno nový, neznámý. Asi mám nějakou srpnovou depresi či co.. Těhle posledních pár dní nechci proležet s užírajícím se pocitem nechuti něco dělat a samoty. No..možná v tom spočívá můj problém. Já opravdu nikoho nepotřebuju, ale asi mi nějak dochází, že jsem vážně sama. Na všechno....


Mějte se
lonely LoveShyTady je video z toho našeho týdne - je to takové shrnutí. Dělala jsem to včera až do noci někde do tří do rána :D. Ale dala jsem si záležet a celkem jsem spokojená :)). Je to dlouhý, ale jsou tam videa a fotky (já jsem chvilinku na dvouch videích :P schválně uvidíte). Tak kdo chce, může si to pustit...nenutím vás...:))

16.8. Ještěd s Nikyy :))

16. srpna 2009 v 21:31 | LoveShy
Dneska jsme podnikli výlet na tradiční symbol Liberce a to jest JEŠTĚD. Bylo šílené vedro, ale prošli jsme se, něco jsme nafotili... Pak jsme s Niky jely samy na čtyřsedačkový lanovce dolů. Zezačátku byla ta vejška děsná, já jsem měla trochu závratě, ale po slabé chvilce jsme to zvládly a nakonec se nám nechtělo dolů. ^_^
pereex


15.8. Chalupa s Niky

15. srpna 2009 v 23:40 | LoveShy
Fotky z dneška, kdy jsme byli na chalupě. Viz článek TU.

perex

15.8. má brácha narozky...hustý co?

15. srpna 2009 v 21:11 | LoveShy
Ahooj^^

Taakže, já se právě rozvaluju na židli u počítače v obýváku zatímco Nikča je v mém pokoji a cvaká na notebooku. Venku jsou nádherné červánky takže to zítra tipuju na hezký den. Zítra chystáme výlet...ale o tom až později. Takže druhý den co u nás Niky byla jsme šly do města, ukázala jsem jí Liberec v celé své ošklivosti a kráse. Po tom, co jsme prošly pár super krámků jsme zašly do Mekáče (jak originální) a sedly před radnici, kde jsme v pokoji a míru pojídaly hranolky&McFlurry. Nikča krmila holuby, kteří se praly o hranolky, demolovala kelímek od coly a já jen okolí ní běhala s foťákem a i přes to, že nechtěla, jsem jí fotila. Doma večer jsme blbly i s mým bráchou, do pokoje nám vlítla obrovská můra a brácha jí koštětem honil po pokoji. My s Nikčou jsme pištěly, Nikča padla na zem a kryla se, já se chopila foťáku a všecko to natočila. Možná to sem někdy hodím, až překonám tu nenávist ke svému děsnému rozcapenému hlasu :D. V pátek jsme s Niky couraly lesem poblíž mého bydliště. Bylo tam nádherně, něco málo jsme nafotily, ale nějak zřejmě nejsme ve své tvořivo-nápadité náladě. Dneska jsme vyrazili na naší chalupu. Ukázala jsem Nikče sochu, kde se mi stal v říjnu úraz (spadla jsem ze sochy, vykloubila jsem si a nalomila loket, doteďka mám následky). Nikča měla nutkání na tu sochu vylézt, ale při jejím štěstí jsem jí to nemohla dovolit. Zakázala jsem jí to pod pohružkou, že jí připoutám na vodítko. Tak jsme se tam aspoň vyfotily. Pak táta vytáhl loďku a s bráchou ještě jedněma klukama se vyplavili na rybník. My jsme chytře zůstaly na břehu, protože kdybysme to neudělaly, tak z lodi letíme s dopomopcí kluků do vodičky. Zase jsme fotily. Pak jsme jeli s taťkou ke studánce, bylo tam nádherně. Fotily jsme, fotily. Vrátili jsme se ještě na chalupu. tam jsem Nikče povyprávěla svým otravným vypravovacím stylem Rozbřesk a jely jsme domů. Já vyvenčila psa, Nikče spadl ananas z okna, a teď tu každá sedíme u jednoho PC a píšem si na ICQ :D. Právě si tak říkám, že se známe přes rok, píšem si přes půlku republiky a teď tu jsme prakticky vedle sebe a píšem si na ICQ kecy typu "co děláš?" nebo "co dělá enjik". Tomu se odborně říká "porucha psychiky a mentality" lidově je to něco jako "debilita". Jinak tedy, zítra se chystáme na Ještěd, to budou určitě hezký fotky :)). Jinak když už jsme u těch fotek, mám je v notebooku, takže až s Niky provedeme "change" tak sem něco hodím. No.. Doufám že i vy všichni se máte dobře, protože už se nám ty prázky krátí.
Zase se ozvu, tak se mějte a smějte :))


vaše LoveShy s kudrnatkou Strange_Angelic ve vedlejším pokoji
(umyla si hlavu a je jak ovečka :D)Ve městě v pátek :))


FOTKY Z DNEŠKA JSOU TADY


12.8.

12. srpna 2009 v 22:06 | LoveShy
Ahoj^^

Jak se máte? Já se mám tedy dobře :)). Ráno jsem se vzbudila v 7! Což je na mě dost brzy :D. Okolo deváté jsme s taťkou vyrazili směr Praha. Dojeli jsme v 11 na Florenc a tam zamířili k prvnímu autobusu který tam stál. A najednou vidím, jak v davu stojí Nikča. Je to takový zvláštní někoho vidět poprvý, když si píšete rok... No, tak jsme teda vyrazili směr Liberec. Doma si Nikča vybalila, šly jsme venčit psa a k večeru jsme šly do kina na HP6. No, teď tu sedíme a já nevím co napsat do článku. Nikče jsem zadala práci, aby něco napsala do takovýho deníku. Snaží se psát, ale akorát dělá blbosti, cvaká propiskou a kouká na mojí zeď, vylepenou plakátama Stmívaní (obzvlášt na Jacoba) :D. No..takže jak vidíte, je to dobrý :)).
A já už fakt jako nevím co psát, jsem nějaká unavená a nemyslí mi to. Navíc si nemám s kým psát na ICQ (Jelikož si každý den píšu s Nikčou, a ona tu teď sedí vedle mě, je to trochu ujetý stěžovat si, že si nemám s kým psát. Ale už hodně dlouhou dobu jsem zvyklá na ten svůj režim, na dobrou noc si psát s Niky, tak je to hodně zvláštní ji tu teď mít u sebe).
Zítra se chystáme do města na "prohlídku" Liberce. Zase se ozveme :))

Naše první společná fotka (zatím další nemáme :D Niky se odmítá fotit, protože už je v pyžamu)

Just kidding...of course...

11. srpna 2009 v 21:05 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy


Zdravím^^

Takže řeknu to asi takto. V noci jsem hodinu lítala po pokoji s koštětem a zabíjela někde deset komárů. To je stane tak, když chytrá Nikolka větrá přes celý večer. Ale ten čerstvej vzdoušek za to snad i stál. Dopoledne jsem byla ve vaně, do toho přišla sousedka, pak jsem uklízela. Náš zabiják-jorkšír chytil dvě včely a nějaký tři mouchy a vystavil je vedle sebe pod stolem, čímž se chtěl asi pochlubit svou kořistí. K večeru jsme byli s taťkou krámě a když jsme zrovna byli u jogurtů, tak tam praštil blesk a vypadl proud. Nakonec tak lilo, že jsme nehorázně zmokli, ale déšť já rada, takže fajn. Taťka je celej den na nervy, už je toho na něj asi moc, ale já ho chápu. No a jakási třešnička na dortu - SMSka od mámy (btw: Domča je můj brácha a Enjik je ten náš mega-pes-trhač-jorkšír).

"Ahojky Niky, tak jsme právě dorazili do hotelu. Víš kdo seděl vedle nás v letadle? Přeučil se svojí manželkou! To je náhoda co? Jinak je tu opravdu nádherně. Pozdravuj Domču a Enjika. Páá mamka."

Víte..jednou jsem si s mámou psala na ICQ, když byla u nich doma. A omylem místo jedný kámošce napsala mě: "on by chtěl asi miminko, ale já nevím". Jen jen o_O. A ona mi na to napsala "to nebylo tobě". No..celkem mě to vzalo.

A teď jsem si tak řekla. Jen ať si má dítě. Možná pak nebude stát jejímu štěstí nic v cestě. Ať si je šťastná. Však jo...
Ať taťka brečí po večerech další rok, hlavně ať je ta sobecká mrcha šťastná!!


promiňte za ty neustále se opakující kecy..
..ale už mě ta matka vážně vytáčí


vaše vytočená LoveShy

PS: Ještě že zejtra přijede Nikolka...<333 (až z moravy :)) do toho našeho děštivého Liberce)

Sexy was born in 1901...they called him Edward Cullen <3

10. srpna 2009 v 17:02 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahojky^^

Tak co je nového? U mě nijak nic, to však říkám pořád, ale nic jinýho mě nenapadá. Začínám si uvědomovat, že se blíží polovina srpna a pak už bude škola. Škola... Vůbec si nedokážu představit, že po těch devíti letech budu chodit úplně jinam. Že ráno nepůjdu z toho svého kopečka dolů, nepřejdu ulici, nevejdu do té naší školy, kde se na mě bude smát zástupce a kde potkám všechny známé tváře. Nebudeme už třída, kde se známe přes pět let a víme o sob všechno. Nebudu už nikdy mít ty učitele, které tak rádi provokujeme, ale máme je rádi. Asi jsem s tim už otravná, ale mě to prostě nedá. Je to strašná změna, jít úplně někam jinam a já změny nemám hold ráda. Navíc zjišťuji, co se mnou bude ve třídě za lidi. Podle spolužáků.cz jsem tak nějak vyčetla, že to nebudou lidi jako jsem já. Sice je neznám, ale podle toho co tam píší a kdo je zná, tak nevím nevím. Nebudu mít předsudky, sama to nesnáším. Nějak to dopadne... Musím se s tím smířit, já vím.

Jinak ze soboty na neděli jsem spala u Nikči. Byla sranda, prokecaly jsme noc, byly jsme na výletě, fotily jsme co to šlo...:))

Založila jsem novou rubriku, takže tam teď budu dávat veškeré fotky, aby se to líp hledalo, než v těch článkách. Takže se můžete podívat na naše fotky s Nikčou TADY.

Co bych ještě tak řekla? Třeba že jsem maximálně naštvaná. Kvůli mámě. Všem co máte skvělou mámu a máte s ní dobrej vztah opravdu závidím. Moje máma nemá prý peníze, ale tomu svýmu příteli koupila parfém za 2.000,- namísto toho, aby bráchovi koupila něco na sebe. Tátovi nikdy nic takovýho nekoupila. Maximálně levnou toaletku od Avonu za dvě stovky. Alimenty platí 1.000,- a víc se na ničem nepodílí. Odmítá nám něco koupit, ikdyž potřebujeme. Nemá prej peníze. A hlavně že za pár dní si letěj do Řecka. Ona mě už vážně vytáčí... Mám chuť jí fakt zavolat a něco pěkného jí povědět. A to jsem asi ještě neříkala, jak do rozvodovejch papírů napsala jako důvod rozchodu: "nepřekonatelný odpor". Prostě mamina jak má být....:X

Dneska se nebudu už moc rozkecávat, musím uklízet, plánovat, upravovat fotky, psát povídku, jít se psem, dělat večeři... a už se nebudu rozčilovat.

Pozítří dorazí Nikolka a bude tu týden a já si to nenechám zkazit.

Je to tak..jsem to já..

zdraví LoveShy

8.-9.8. Spaní u Nikči B.

10. srpna 2009 v 17:00 | LoveShy |  Zážitky
Fotky, když jsem spala u Nikči. Máte tam popisky ^_^

perex

12:34:56 7.8.09

7. srpna 2009 v 12:34 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy

12:34:56 7/8/09


Magické datum, které je jen prý za sto let.
To mě těší, že jsem svědkem této světové události :D.
Ale co...:))

Co pro mě znamená?

6. srpna 2009 v 23:48 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Nuže..
Co pro mě znamená Twilight?

Ne, prosím vás hned na začátku, nezaškatulkujte si mě do sekce "Poblázněná ječící fanynka" jelikož to já vážně nejsem. Pokusím se vás o tom přesvědčit.
Tenhle článek je trochu divný, sama si říkám, proč ho vlastně píšu. Asi si chci do budoucna uchovat to, co si právě myslím. Ale klidně si mi vysmějte, nakonec to bude zní určitě strašně naivně a neoriginálně...

Takže...bylo nebylo :P
Březen 2009
Měla jsem dost toho šílenství okolo Twilight. Bože co to jako je? Nějakej film, herce z toho vůbec neznám, upíři...to bude nějakej horor? Neviděla jsem ten film, nečetla jsem knížky, prostě jsem si řekla, že tentokrát se nebudu účastnit na tomhle šílenství. Jenže 7.3.2009 už jsem se prostě naštvala se a koupila si knížku. Úryvek článku na blogu z toho dne:

"Dneska jsem nakupovala. Koupila jsem si zase nějaký trička a hlavně knížku Twilight :). Je teda docela drahá a prodavačka v knihkupectví mi tam začala vyprávět o čem to je a že film je taky hezkej a ať si určitě koupím i další díly. No jsem zvědavá, prý je kniha lepší než film tak zítra budu číst."

Ano...slabošsky jsem podlehla davu :D.
Úplně si pamatuju, jak jsem stála v tom knihkupectví. Táta s bráchou nervózně čekali venku. Byla jsem nabalená, a tak mi tam bylo děsný vedro. Držela jsem tu zelenou knížku v ruce a koukala na těch stránek a na tu cenu. Stojí mi za to? Mám si to koupit? Neměla jsem představu o čem to je, ani jsem se nedívala dovnitř, jen na zadní stránku. Pořád jsem to tam očuchávala :D až jsem si nakonec řekla "Buď to bude ta nejlepší knížka co jsem kdy četla, nebo jsem zbytečeně utratila tři stovky..."

Doma se mi to nechtělo začít číst, ale jak jsem se odhodlala, tak jsem nepřestala. Během toho jsem si konečně pustila film. Dočetla jsem to hned a šla si koupit dvojku. A pak trojku. A když vyšel Rozbřesk, tak i ten jsem si hned ten den koupila. Byla jsem z toho opravdu mimo. Žila jsem tam s nimi ve Forks, měla jsem nutkání pořád o tom mluvit, opravdu to se mnou muselo být k nevydržení. Nakazila jsem tím holky ve třídě, takže jsme o tom furt kecaly a to nás dalo hodně dohromady. Začala jsem psát své první FanFiction povídky na téma Twilight. Musela jsem pořád něco dělat, to je prostě droga, která vás nezastaví. Je to takový jiný svět, než ten v kterém žijeme. Snad každému by se celkem líbilo ve Forks být, mít takový život jako Bella (podle mého).
Ale tohle všechno je o knížkách. Dokud nebyl film, lidé to měli jen ve svých představách, což by bylo asi nejlepší. Ale je tu film a točí se další, takže je s knihou spjat a už si to nikdo nepředstaví jinak.

O filmech pořád vyhledávám novinky a videa, fotky, povídky, informace. Prostě všechno týkající se toho. Ale nechápejte to špatně.
Ne
ječím
když vidím nové video nebo fotky.
Ne
píšu
si "Edward+Bella" na ruku.
Ne
hltám
bulvár, kde uvidím jména "Pattinson, Stewart, Lautner" a podobně.
Ne
toužím
po tom, aby mě Rob kousnul do krku, nebo aby Taylor zavrčel :P.
Líbí se mi jen ta jejich parta na natáčení, když je vidím musím se usmát. Je to milý.

Ale knížky.. ty jsou hlavní. Na ty se zapomíná. Když se třeba řekne Jacob, většina lidí vidí hned Taylora Lautnera. A to je prostě to oblbnutí filmem. Já osobně Twilight ságu miluju včetně filmů a jistojistě včetně těch herců, ale teď nevím jak vám vysvětlit to, co mám na srdci.

Shrnu to, aby jste to pochopili...
Knížky jsou základ. Člověk nemůže milovat Stmívání, když nečetl knížky. Může se mu líbit film, ale podle mě to prostě bez knížek nelze úplně pochopit. Já jsem taky zblblá filmem, jinak to ani nejde. Ale když si třeba vezmete to směšné rozdělení na týmy: Edward team a Jacob team, nepřipadá vám to už spíš jako Rob team a Taylor team? Tohle je přesně to prolínání filmu s knížkama. Chce to někdy rozdělit "tamten svět upírů a vlků" a "realitu". Ale to je jedno.
Nejsem prostě bláznivý fanoušek, já si to nadšení spíš nechávám pro sebe, protože mi občas/hodně často vadí ty uřvané fanynky a to zbytečné šílení kolem toho. Nemám to ráda.

Bez Twilight ságy by to už ale nešlo. Chci tím říct - bez Edwarda, Belly, Cullenů, Jacoba, vlků...prostě bez celého Forks, ale také bez Roba, Kristen, Taylora...a tak dále, by to nešlo.

A když se dostanu k úvodní otázce, nechci tak blbě odpovídat "Twilight is all my life".
Přeberte si to jak chcete, smějte se, kritizujte, komentujte, souhlaste, oponujte, nadávejte...já si za svým stojím....

Takže...
Co pro mě znamená Twilight? Znamená pro mě opravdu hodně...There's always gonna be another mountain...<3

2. srpna 2009 v 21:38 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahojky^^

Musím upozornit, že dneska si celej den myslím, že je pondělí, takže na tom nejsem asi dvakrát nejlíp, taže respktujte...:D

Zase by to chtělo nějaký normální článek, ale jaksi nevím o čem. Nic úchvatného se neděje. Dneska bylo nehorázný vedro, a tak jsem šla do bazénu. Byla sranda, zchladili jsme se ;).
Taťka byl někde u vody se svojí přítelkyní a brácha jel s mámou a jejím přítelem do Prahy. Takhle to zní hezky, ale opravdu není. Ale to je fuk.

Už je půlka prázdnin a já toho moc neudělala, nestihla. Byli jsme jen u moře. Tečka.
V září jdu do nový školy. Nechci tam...
Koukala jsem na naše rozlučkový video a to se nedalo...už to nikdy takové nebude, škola pro mě vždycky byla horor i vysvobození. Já si ale beru ze všeho to nejlepší co jde a to bych asi neměla, jinak ze zcvoknu. Chmm..zase něco smysluplného.

Takže do konce prázdnin měla bych/musím a udělám:

 • Budu spát u Nikči :)) a půjdem spolu ještě pomlouvat lidi do města :D
 • Bude u nás Niky, takže jí ukážu celej LBC a tak :)) a ten tejden spolu si maximálně užijem
 • Budu chodit plavat, protože je to dobrý na ruku a miluju vodu <3
 • Budu hodně cvičit s rukou, ikdyž šance na uzdravení je malá..

Ve čtvrtek jsem byla u jednoho doktora, je to nějakej machr z Prahy z Motola. Specializuje se na rehabilitace. Tak jsme u něj byli na konzultaci a zjistil že v ruce mám jakési kalcifikace. Jsou to nějaký nárůstky, který brání v pohybu lokte. A ty prý samy nezmizí, ani lékama, je to totiž mechanický problém. Takže to prý vyřeší buď operační zákrok nebo rázová vlna. Potom by se to zřejmě spravilo a ruka by šla dobře. S tátou jsme si říkali - hmm rázová vlna, to zní celkem slibně. Tak táta říkal, že by to asi šlo a když jsme s úsměvem odcházeli, tak táta se jen zeptal, na jakym principu ta rázová vlna funguje. A ten doktor jenom "Je to kladivo. Prostě bysme ti kalcifikace rozdrtili. Není to moc příjemné, dá se to přirovnat k návštěvě zubaře...". Jenom jsem nasucho polkla, vykulila jsem oči. No jistě, rázovou vlnu si strčte někam...

Na kožním mi dala doktorka antibiotika v krémech a vodičkách, takže si to patlám a vypadá to slibně...uvidím no :))

No a jinak :)) na konci srpna mi sundaj rovnátka, už jsem zvědavá a těším se na rovný zuby :)))

Já pádím, bolej mě oči, páč mám čočky a hlava na tom taky není zrovna nejlíp ;)

LoveShy <33