15.8. má brácha narozky...hustý co?

15. srpna 2009 v 21:11 | LoveShy
Ahooj^^

Taakže, já se právě rozvaluju na židli u počítače v obýváku zatímco Nikča je v mém pokoji a cvaká na notebooku. Venku jsou nádherné červánky takže to zítra tipuju na hezký den. Zítra chystáme výlet...ale o tom až později. Takže druhý den co u nás Niky byla jsme šly do města, ukázala jsem jí Liberec v celé své ošklivosti a kráse. Po tom, co jsme prošly pár super krámků jsme zašly do Mekáče (jak originální) a sedly před radnici, kde jsme v pokoji a míru pojídaly hranolky&McFlurry. Nikča krmila holuby, kteří se praly o hranolky, demolovala kelímek od coly a já jen okolí ní běhala s foťákem a i přes to, že nechtěla, jsem jí fotila. Doma večer jsme blbly i s mým bráchou, do pokoje nám vlítla obrovská můra a brácha jí koštětem honil po pokoji. My s Nikčou jsme pištěly, Nikča padla na zem a kryla se, já se chopila foťáku a všecko to natočila. Možná to sem někdy hodím, až překonám tu nenávist ke svému děsnému rozcapenému hlasu :D. V pátek jsme s Niky couraly lesem poblíž mého bydliště. Bylo tam nádherně, něco málo jsme nafotily, ale nějak zřejmě nejsme ve své tvořivo-nápadité náladě. Dneska jsme vyrazili na naší chalupu. Ukázala jsem Nikče sochu, kde se mi stal v říjnu úraz (spadla jsem ze sochy, vykloubila jsem si a nalomila loket, doteďka mám následky). Nikča měla nutkání na tu sochu vylézt, ale při jejím štěstí jsem jí to nemohla dovolit. Zakázala jsem jí to pod pohružkou, že jí připoutám na vodítko. Tak jsme se tam aspoň vyfotily. Pak táta vytáhl loďku a s bráchou ještě jedněma klukama se vyplavili na rybník. My jsme chytře zůstaly na břehu, protože kdybysme to neudělaly, tak z lodi letíme s dopomopcí kluků do vodičky. Zase jsme fotily. Pak jsme jeli s taťkou ke studánce, bylo tam nádherně. Fotily jsme, fotily. Vrátili jsme se ještě na chalupu. tam jsem Nikče povyprávěla svým otravným vypravovacím stylem Rozbřesk a jely jsme domů. Já vyvenčila psa, Nikče spadl ananas z okna, a teď tu každá sedíme u jednoho PC a píšem si na ICQ :D. Právě si tak říkám, že se známe přes rok, píšem si přes půlku republiky a teď tu jsme prakticky vedle sebe a píšem si na ICQ kecy typu "co děláš?" nebo "co dělá enjik". Tomu se odborně říká "porucha psychiky a mentality" lidově je to něco jako "debilita". Jinak tedy, zítra se chystáme na Ještěd, to budou určitě hezký fotky :)). Jinak když už jsme u těch fotek, mám je v notebooku, takže až s Niky provedeme "change" tak sem něco hodím. No.. Doufám že i vy všichni se máte dobře, protože už se nám ty prázky krátí.
Zase se ozvu, tak se mějte a smějte :))


vaše LoveShy s kudrnatkou Strange_Angelic ve vedlejším pokoji
(umyla si hlavu a je jak ovečka :D)Ve městě v pátek :))


FOTKY Z DNEŠKA JSOU TADY

 


Komentáře

1 Strange_Angelic (neboli to hnusný černovlasý na fotce) Strange_Angelic (neboli to hnusný černovlasý na fotce) | 15. srpna 2009 v 21:21 | Reagovat

Polovina toho není pravda jo :D
nejsem kudrnatka :D

Nemyslete si o mě prosím nic špatnýho, ano?:D

2 Pawja aneb AfroGirl Pawja aneb AfroGirl | Web | 15. srpna 2009 v 21:42 | Reagovat

Samé fotily fotily ale fotka jedna :D....Taky takhle trávím dny s kamarádkama .. už je  možná docela štve, že pořád držím jenom v ruce fotoaprát.

3 Angie Angie | Web | 17. srpna 2009 v 12:29 | Reagovat

spadlej ananas z okna musel být bezva :-D a je dobře, že si užíváte, a doufám, že jste rádi, že jste se konečně poznali ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama