If I would tell you how much you mean to me, I think you wouldn't understand it...

20. srpna 2009 v 22:15 | LoveShy
Ahoj^^

Tak, asi je na čase napsat ještě poslední článek do rubriky "S Niky". Včera odjela a tak ten týden tak nějak shrnu.

Středa - V jedenáct hodin jsme měly sraz v Praze na Florenci. Když jsme se viděly, jenom jsme se usmívaly, a když jsme se obejmuly řekla jsem svá legendární slova "Čáu, prckuu" :D. Pak jsme jely domů, večer jsme zašly na Harryho 6 do kina.
Čtvrtek - Šly jsme do města, provedla jsem Niky Libercem, prošly jsme krámy, koupily si ofinky, najedly se u Meka a sedly si k radnici :).

Pátek - Šly jsme se projít do lesa u nás poblíž kde bydlím. Bylo děsný vedro, ale prošly jsme se a bylo to fajn :)).
Sobota - Jely jsme na chalupu, ukázala jsem to tam Nikče, poznala mé příbuzenstvo, mrkly jsme na sochu a pak ke studánce...Byl to super den :)
Neděle - Velkej výlet na Ještěd..:)) To se prostě muselo :)))
Pondělí - Znovu chalupa - od rána až do odpoledne s bráchou a bratránkem...:)) a večer jsme šly na bobovku :P

Úterý - seznámila jsem Nikču s Nikčou B. :D to byl zmatek TŘI NIKOLY najednou :D. Ale byl to úžasnej den...Dělaly jsme blbinky ve městě, najedly se u Meka, pak jsme si koupily všichni tři stejný náramky, v levných knihách jsme si koupily za dvacku Smraďochy :D, u vietnamců jsem si koupila lupu za 18,- :D. Nakonec jsme jely k Nikče B. domů a Niky si zajezdila na koníkovi, dělaly jsme blbinky a pak zpátky domů...
Středa - V noci jsme si s Nikčou srazily postele vedle sebe, a povídaly si asi do dvou do rána. Ráno jsme brzo vstaly a asi v devět vyrazily do Prahy. Tam jsme měly sraz s Nikči sestrou opět na Florenci. Chvilku jsme čekaly, potom přišla... Následovalo objetí na rozloučenou a Nikča už jen odešla.

Poslední fotka...

Nejhorší je na tom to, že nevíme kdy se uvidíme, nebo jestli vůbec...
Jinak ten týden byl super, nevěděla jsem, co od toho čekat, ale proběhlo to dobře :).
Nikča je skvělá, je celkem jiná ve skutečnosti, než jí znám přes PC, ale to je asi tím, že si píšem rok a jinak jí neznám. Je hodně malá (viz foto výše) - tedy asi o 14cm menší než já :P. A taky hrozně málo jí...já snědla 7 malých párků a ona byla po dvouch plná :P. Připadám si jak nějakej nenažranej žrout :D. Bylo to celkově takový zvláštní, vidět někoho po roce. Vážně se to nedá napsat, to muste zažít. Bydlíte od někoho 400km a najednou stojí vedle vás. A pak to loučení...veděla jsem, že Niky bude brečet, ale já jsem nechtěla. Myslela jsem, že to bude horší, ale obejmuly jsme se a každá odešla jiným směrem. Pořád jsem se ohlížela, a pak Nikča zašla za roh a já si řekla "Tak kdy se zas uvidíme?". Napsaly jsme si ještě u nás doma navzájem dopisy "na rozloučenou" a otevřít jsme si je mohly až když jsme se rozloučily. Četla jsem si ho v autě hned po rozloučení. Asi mě ten dopis měl rozbrečet, protože Niky ho napsala opravdu nádherně, ale já se jen smála. Ani nevím proč, přepadla mě nějaká nostalgie a uvědomila jsem si, že o to víc se budu na Nikču těšit na příště.
No..když jsme se z tý Prahy s taťkou vrátili domů...věci byly tak, jak jsme je s Niky nechaly. Ještě jsem cejtila její voňavku. Po tom tejdnu bylo zas nějaký prázdno. Nějak jsem se už nesmála.

No..a teď mi je tak nějak divně. Za prázdniny jsem toho moc neudělala a najednou končí. Čekala jsem od těch dvou měsíců trochu víc. Bude za chvilku škola, všechno nový, neznámý. Asi mám nějakou srpnovou depresi či co.. Těhle posledních pár dní nechci proležet s užírajícím se pocitem nechuti něco dělat a samoty. No..možná v tom spočívá můj problém. Já opravdu nikoho nepotřebuju, ale asi mi nějak dochází, že jsem vážně sama. Na všechno....


Mějte se
lonely LoveShyTady je video z toho našeho týdne - je to takové shrnutí. Dělala jsem to včera až do noci někde do tří do rána :D. Ale dala jsem si záležet a celkem jsem spokojená :)). Je to dlouhý, ale jsou tam videa a fotky (já jsem chvilinku na dvouch videích :P schválně uvidíte). Tak kdo chce, může si to pustit...nenutím vás...:))
 


Komentáře

1 Strange_Angelic Strange_Angelic | 20. srpna 2009 v 22:37 | Reagovat

Víš Nikolko, já pláču ještě teď. Po tomhle článku. Den s Kačenkou utekl jako voda a až teď jsem si uvědomila, že je konec. Pozejtří odjedu. Po tejdnu škola. A všechno znovu. Každá z nás bude sama. Každá na jednom konci druhý republiky.

Ale jedno máme společný - každá máme tu druhou...<3

2 Angie Angie | Web | 20. srpna 2009 v 23:23 | Reagovat

božee, jak já vám to závidím. :( a z toho videa brečím. Sice vám ani jednu neznám, ale dojalo mě to. To bude tou hudbou asi. To video se ti vážně povedlo, a taky ti závidím tu kameru :D chci taky. Vím, že se závidět nemá, ale taky cítím takový něco jako strach. Jsem ti taky vyprávěla, že mám kamarádku přes net, a ráda bych, aby sem přijela, jenomže to pořád nevychází... a já se bojim, aby se to neposralo... chci, aby to bylo perfektní... mno nic, holky, přejí vám to ;-) jste skvělí.

p.s: tebe jsem si představovala přesně tak v pohybu :D

3 AngeliQue AngeliQue | Web | 21. srpna 2009 v 1:32 | Reagovat

Nádherný.. <3 nemám víc slov..

4 Bell Bell | 24. srpna 2009 v 10:01 | Reagovat

Ahojky! Máš super blogisek a to video je fakticky povedené! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama