Jak jsem vytvořila kabátek blogu...hehe xD

31. srpna 2009 v 12:10 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahooj^^

Dnešní nocí nám skončilo nějaké velké ponocování. U počítače jsem byla dneska do půl čtvrtý :D, to bylo prostě symbolicky na "rozloučenou" prázdninám. Pak jsem si šla ještě čistit zuby a všechny tyhlety večerní procedury, ale byla jsem nervózní, že vzbudím tátu, kterej už dávno spal o místnost vedle - ještě ke všemu s otevřenejma dveřma. Když jsem nervózní tak zmatkuju, takže jsem omylem bouchla dveřma, spadlo mi záchodový prkýnko a nakonec mi v pokoji lítali tři komáři, tak jsem ještě šla pro koště a lítala jsem po pokoji a zabíjela je. Byly čtyři ráno a já nebyla vůbec unavená. Ale po tom všem co jsem tam vyváděla jsem si byla jistá, že táta co nevidět přijde a seřve mě. Když jsem dozabíjela komáry - to už bylo něco po čtvrté - tak jsem ještě chtěla vypnout notebook a pak se převlíct, ale najednou slyším kroky. Táta se určitě vzbudil. Zaklapla jsem notebook, kterej byl pořád zaplej a rychle jsem si lehla v oblečení pod deku. V ten samý okamžik, kdy jsem se přikryla vešel do pokoje táta. Já se tak bála že mě odhalí, to by se asi hodně zlobil, kdyby zjistil že chodím spát tak pozdě v noci - respektive brzo ráno. Po chvilce odešel a já už rychle rychle všechno povypínala a zalehla jsem. Uff. Je to náročný.
Ráno jsem se vzbudila v 8,30. Moc jsem toho nenaspala, ale unavená nejsem. Zatím.

No a abych se dostala k jádru věci. V noci jsem neměla co dělat, ale spát se mi nechtělo. Tak jsem si řekla, že udělám novej design. Miluju modrou, zvlášť tu tmavou, ale ono je vlastně jedno jakou. Takže jsem přemejšlela co tak asi vytvořím. Chtěla jsem tam dát svojí fotku, aby bylo jasné, že to tu patří mě :D a taky jsem vymyslela takovou narýmovanou blbost viz. okraje :P. Ta fotka v záhlaví je hodně upravená, aby jsem tam nebyla vidět, takže to je naschvál kdyby něco :). Snad to bude fungovat dobře na všech monitorech, protože já mám hodně širokej. Kdyžtak sem dávám náhled, jak to má vypadat.

free image host

Pak jsem ještě vymyslela komentáře.
Takhle vypadá starej komentář...
A takhle novej...
Vím, že to není nějaký mistrovský dílo, ale já nejsem extra zdatná v grafice a tak je pro mě cokoli úpsěchem (navíc to bylo dělaný ve tři ráno :D). Ze začátku se mi to vůbec nelíbilo, ale teď už celkem jo :P. Tak to tu zas nějaký čas vydrží. Je to takový ponuře depresivní, stejně jako konec prázdnin.

Dneska ještě napíšu článek, mám pár témat, takže se ozvu.
Zatím :))

velká paní designérka LoveShy
 


Komentáře

1 AngeliQue AngeliQue | Web | 31. srpna 2009 v 18:04 | Reagovat

Joo na to s tema komentama jsem koukala už včera. uplně vyvalená jako puk.. to je naprosto dokonalý!! <3 :)

2 Strange_Angelic Strange_Angelic | 31. srpna 2009 v 18:16 | Reagovat

Souhlasím s Káťou, dokonalost osobně <3

3 Angie Angie | Web | 2. září 2009 v 19:02 | Reagovat

u mě ten design vypadá přesně jako v tom náhladu, takže pěkný ;-) chválím

4 Angie Angie | Web | 2. září 2009 v 19:03 | Reagovat

a naučila bys mě prosím, jak dávat takovýhle malý náhledy na blog? :-) prosíím. Já to totiž už nějakou dobu potřebuju, jenže pořád se mi do toho nechce, protože nevím jak se to dělá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama