Jak skončily prázdniny...

31. srpna 2009 v 22:10 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Takže..chci nějak ukončit prázdniny. Asi to nebude trapně vtipné jako vždy, ale ani nechci žádné nostalgické dojáky, jelikož nemám náladu.

Ze začátku prázdnin jsem byla celá hotová z loučení se starou třídou, že jsem se na ně ani netěšila. Všichni slibovali, že se musme vídat, že určitě budeme pořád spolu. Ale skutek utek, v Liberci jsem byla jedinná já, všichni někde byli. Neměla jsem tušení co budu dělat, v plánu toho moc nebylo. Takže první dva tejdny jsem se flákala doma, nudila se, takže mi to teda pěkně (ne)začlo. Pak jsme za půlkou července jeli na tejden k moři. Tam to teda bylo suprový. No..ale tím byla půlka prázdnin pryč.

V srpnu jsme se s Niky už naštvaly a domluvily se, že prostě k nám přijede. Poprvé vidět někoho, koho znáte rok, ale jen přes PC je velmi zvláštní. Ale byl to úžasný týden, na který nezapomenu. Všechny ty věci, co jsme spolu přes počítač zažily, se znásobily tím, co jsme zažily u nás v Liberci. Ta vzdálenost našich domovů je strašná. Ale aspoň s jistotou vím, že někdě na druhém konci naší republiky je člověk, pro kterého bych udělala cokoliv. Ale víte co je nejhorší..? Není možnost se v nejbližší době vidět. Žádné prázdniny, kdy by jsme se zase mohly setkat... Bezmoc.

Když Niky odjela, měla jsem takový hodně blbý týden. Bylo mi zle, na všechny jsem byla hnusná. Neměla jsem na nic náladu. Asi mi došlo, že je téměř konec. Že to nejlepší mám za sebou. A ta samota. Byla jsem tak sama, že mě už ani neuklidňoval fakt, že na světě žije 6 miliard lidí. Nikdy mi samota nevadila, ale pak jsem si uvědomila, že mám Niky, kterou můžu považovat za pravého přítele, ale zrovna bydlí takovou dálku a sama se trápí. Není to fér...

S mojí druhou kamarádkou Nikčou B. jsme se párkrát viděly. Já u ní spala a ona teď u nás. S ní se nikdy nenudím, ale taky si dokážem popovídat, navzájem si poradit. Další člověk, který mě neopustil a mohu ho považovat za pravého přítele.

Nakonec Žanetka, s kterou se vídáme každé odpoledne. Teda přes prázdniny skoro ne, protože byla na chatě, ale poslední dva týdny se vidíme denně. Nechápu, jak jsme se mohly někdy nesnášet...

A ostatní? To bylo slibů, že se uvidíme. Nestála jsem jim ani za SMSku...

Nikdy jsem to takhle neprožívala...prostě vždycky se šlo do školy, bylo to smutný, ale zvykli jsme si. Ale teď jsem z toho celá mimo. Jdu na střední, to už není sranda. Zlatá základka. Všechno mi uteklo, nevážila jsem si toho co mám.
Zítra jdu do nové školy. Já podle spolužáků.cz vím, že většina těch lidí není typ člověka jako jsem já. Bojím se.. Všeho... Já nezapadnu.. Nejsem jako oni..

No dobře, už vás s tím nebudu otravovat.. Jdu se dívat z okna. Tomu mýmu oknu říkám "brečící". Obě Nikolky co u nás byly, tak tam brečely. Přidám se do party, dneska mám nárok. Za celé prázdniny jsem neuronila jedinkrát slzu...

Mějte hezký první školní den ;)

LoveShy

 


Komentáře

1 Strange_Angelic Strange_Angelic | 31. srpna 2009 v 22:21 | Reagovat

Tak nerada čtu smutné články...A my se zas uvidíme. Jako že se Nikol Anna Lagová jmenuju!! :) <3 Nevydržím bez tebe celej rok...

2 Miss Vanesska Miss Vanesska | Web | 31. srpna 2009 v 22:22 | Reagovat

no jo... je to strašný... :-(

3 m e d u s a . m e d u s a . | Web | 1. září 2009 v 12:12 | Reagovat

jo moc děkuju.. A hodně zdaru v nový škole ;)

4 Angie Angie | Web | 2. září 2009 v 19:07 | Reagovat

mno jo. Co na to říct. Nestraš hnedka, s NIky se zase uvidíte, co tak třeba o Vánocích? :-) a v nový třídě to taky nebude zas tak hrozný, první měsíc bude vzrušo, ale pak si na ty lidi zvykneš ;-) hodně úspěchů v novým školním roce, a u tebe se to ztrojnásobuje, protože ještě ti přeju hodně úspěchů s novým kolektivem, a novou školou celkově ;-) přeci to všechno bude dobrý ;)

5 Pg-web Pg-web | Web | 2. září 2009 v 19:16 | Reagovat

Ahoj moc hezký blog nechceš se spřátelit ? =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama