Just kidding...of course...

11. srpna 2009 v 21:05 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy


Zdravím^^

Takže řeknu to asi takto. V noci jsem hodinu lítala po pokoji s koštětem a zabíjela někde deset komárů. To je stane tak, když chytrá Nikolka větrá přes celý večer. Ale ten čerstvej vzdoušek za to snad i stál. Dopoledne jsem byla ve vaně, do toho přišla sousedka, pak jsem uklízela. Náš zabiják-jorkšír chytil dvě včely a nějaký tři mouchy a vystavil je vedle sebe pod stolem, čímž se chtěl asi pochlubit svou kořistí. K večeru jsme byli s taťkou krámě a když jsme zrovna byli u jogurtů, tak tam praštil blesk a vypadl proud. Nakonec tak lilo, že jsme nehorázně zmokli, ale déšť já rada, takže fajn. Taťka je celej den na nervy, už je toho na něj asi moc, ale já ho chápu. No a jakási třešnička na dortu - SMSka od mámy (btw: Domča je můj brácha a Enjik je ten náš mega-pes-trhač-jorkšír).

"Ahojky Niky, tak jsme právě dorazili do hotelu. Víš kdo seděl vedle nás v letadle? Přeučil se svojí manželkou! To je náhoda co? Jinak je tu opravdu nádherně. Pozdravuj Domču a Enjika. Páá mamka."

Víte..jednou jsem si s mámou psala na ICQ, když byla u nich doma. A omylem místo jedný kámošce napsala mě: "on by chtěl asi miminko, ale já nevím". Jen jen o_O. A ona mi na to napsala "to nebylo tobě". No..celkem mě to vzalo.

A teď jsem si tak řekla. Jen ať si má dítě. Možná pak nebude stát jejímu štěstí nic v cestě. Ať si je šťastná. Však jo...
Ať taťka brečí po večerech další rok, hlavně ať je ta sobecká mrcha šťastná!!


promiňte za ty neustále se opakující kecy..
..ale už mě ta matka vážně vytáčí


vaše vytočená LoveShy

PS: Ještě že zejtra přijede Nikolka...<333 (až z moravy :)) do toho našeho děštivého Liberce)
 


Komentáře

1 AngeliQue AngeliQue | Web | 11. srpna 2009 v 23:25 | Reagovat

Jako holky užijte si to :)
Hej tohle mi napsat máma tak asi .. O__o se zbláznim.. :X jako fakt.. :X

2 Angie Angie | Web | 12. srpna 2009 v 10:08 | Reagovat

tak toho zabijáka-jorkšíra bych chtěla vidět :D
a mě by to taky hodně vzalo, kdyby mi to řekla (resp. napsala). Ale něco podobnýho jsem zažila... ona byla těhotná. Sice pak potratila, ale ten pocit, že bude mít někoho jiného, s kým bude šťastnější, než se mnou. Já jí to přeju. Hlavně ať mě potom nechá na pokoji.

A s taťkou si taky píšeme přes ajsko (teď, když je ve Varech), a bavíme se i o dětech. Můj taťka je akorát v letech, když může si obstarat konečně šťastnou rodinu. A já mu to přeju vším srdcem. Je mu 33, ženskou potřebuje, a chce další dítě :D ale už druhý rok opakuje, že mu stačím já. Přitom vidím, že se snaží konečně najít svojí polovičku, a chce miminko. A taky o tom někdy otevřeně mluví, ale myslí si, že mě tím uráží, přitom já mu to opravdu přeju. Jako nikomu jinýmu. Chci, aby byl šťastný. A já ho brzy opustím... a nechci, aby zůstal sám.

3 skupina:Sweet Teens skupina:Sweet Teens | E-mail | Web | 15. srpna 2009 v 19:29 | Reagovat

jj moc si to užíjte:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama