What do you do when your friend who looks innocent is a bitch?

22. srpna 2009 v 12:13 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Nějak mám náladu na psaní. Nemám co dělat, víkend mám prázdný. Před chvilkou tu byla máma, páč včera přijela z Řecka. Něco málo nám dovezla. Teda koukala jsem na ní jak zjara. Vlasy měla úplně dlouhé, celá opálená a hlavně šíleně přibrala. A to se vždycky snažila bejt hubená. To víte - nový přítel, nový život, nové zvyky...

Teď tu okolo mě běhá taťka a uklízí. Brácha jel k mámě na dva dny. Venku prší, já bych spala. Zdály se mi nějaký divný sny. Takový zvláštní. Mám z toho teď divnou náladu...
To je záživný článek.

Pořád tak nějak přemejšlim nad jednou kamarádkou. Vždycky byla normální. Normální ve slovasmyslu jako že byla jako všichni ostatní, zapadala mezi nás. Vždycky byla taková fajnová, celkem i oblíbená. Před rokem o prázdniných začala kouřit, ale to nebylo nic závažnýho...chodila ven s fajn lidma na jejich sídlišti. Pak nějak přestala a měla období "klidu". Nechodila ven, nekouřila. Na začátku roku se chytla jedný městský partičky, začla se oblíkat do růžova, zase začala kouřit a každej tejden se zamilovala do jinýho kluka. Změnila se, začla se chovat jinak, ale pořád se to s ní dalo. Pak na školním výletě se udál takový incident mezí ní a jedním klukem...a potom na rozlučce na začátku prázdnin zase s jiným klukem. Nevyspala se s nima, ale to stačilo na to, aby se mi tím trochu znechutila. Jenže teď o prázdninách se z ní stalo úplně něco, co není. Ona je chytrá a inteligentní, ale chová se s prominutím jako kráva. Přes facebook mi totiž minulej tejden oznámila, že se vyspala s klukem naší kamarádky. Sama neměla odvahu jí to říct... No jenže tak kamarádka se to stejně dozvěděla. Je to zamotaný. No a jak to dopadlo? Tvrdí o sobě že není dě***. Podle mě je a když nepřestane, bude to ještě horší. Mrzí mě, že se tak chová, navíc když s ní budu na střední ve třídě. Vždycky jsme si dobře rozuměly, ale když bude dělat tohle... Zklamala nás všechny, ani se za sebe nestydí. Ať je třeba těhotná, aby si uvědomila co dělá.
Ani nevím proč to sem píšu... Možná znáte z okolí taky někoho takovýho, nedejbože tohle někdo z vás taky dělá....
Nemám ráda dnešní dobu. Proč tohle všichni dělají? Co z toho maj?

Když jsme byli na školním výletě, všichni říkali, že si chtěj dát vodnici. I holky, do kterých by to nečekala. Jo jasně, vodnice, to nic není. Ale já to nemám ráda, takže jsem si nechtěla dát. Tečka. A tak jsem tak ze srandy řekla "Já jsem tady snad jediná normální..." a ta moje kamarádka mi s klidem řekla "Spíš jseš jediná nenormální...".

Tak já nevím v čem jsem nenormální...
V tom, že si nechci zkazit život?
Řekněte mi prosím...

...V ČEM JSEM NENORMÁLNÍ?

zřejmě nenormální LoveShy


Rakousko *inlove*...
 


Komentáře

1 Kaku Kaku | Web | 22. srpna 2009 v 13:13 | Reagovat

Já si nemyslím, že svět se rozděluje na normální a nenormální jedince. Podle mě jsou všichni nějak normální. Ne stejně, ale o to jde. Každý je jiný. A neymslím si, že jsi nenormální. Není nic špatnýho, když všichni kouřej vodnici a ty řekneš: "Ne". Neni to nenormální, jsi to ty. Lidi by se měli respektovat, ale většinou to nedělají. Takže buď se můžeš odlišovat a jednou za čas si vyslechnout, že jsi nenormální, nebo prostě musíš splynout s davem. Ale vždycky by ses měla chovat podle vlastního uvážění a nerozhodovat se na základě toho, co si kdo myslí. Jednej z vlastní vůle. No, to byly moje psychoušký kecy... :D Teď další věc, co jsem ti chtěla napsat.
Měla jsem kamarádku. Byla nejchytřejší ve třídě. Chytřejší než já. Ale pak se přidala k nějaká partě, začala kouřit a bůhvíco dělat. Dřív jsme byly nejlepší kamarádky, ale pak jsme se nějak rozhádaly...a ona se přidala k tý partě. Dávala jsem si to za vinu (a pořád dávám). Měla samý jedničky a tak...ale teď už měla i čtyřky. Já vim, je to její věc, ale cítím se vinna. Protože kdybych se na ní tehdy nevykašlala, pořád bychom byly kamarádky a ona by se nezačala kamarádit se těmi "špatnými". Od tý doby, co ona začla takhle vyvádět, stala jsem se ve třídě nejchytřejší já. Ale nebyla jsem za to ráda. Protože vím, že ona vždycky byla chytřejší. Štve mě to, ale nejde to vrátit.
Mno...jsem se chtěla svěřit...ha, to je asi nejdelší komentář, co jsem kdy napsala. :D Chyby kdyžtak ignoruj. :)))

2 >♥Ashley♥< >♥Ashley♥< | 22. srpna 2009 v 13:15 | Reagovat

Ahoj hlasla by jsi mi tady-www.kamisekkk.blog.cz  jsem tam jako >♥Ashley♥< Kuji moc!

3 Angie Angie | Web | 22. srpna 2009 v 15:39 | Reagovat

všichni jsme normální. Ty taky. jenom každý je svým způsobem jiný. Proto mu ostatní říkají "nenormální". A to, že si odmítla vodnici je normální. Teda minimálně nejsi jediná, kdo by to udělal. A ikdybys byla, tak nejsi "nenormální", jseš pouze "originál".

S tou kamarádkou. Myslím si, že máme podobné kamarádky :D možná si pamatuješ, psala jsem, jak jedna se vyspala s mým klukem. Ve škole byla svým způsobem hodná holka. Sice kouřila (se mnou), ale to je to nejmenší, co mohla udělat. Pak začaly jí do života mluvit hormony. Každý týden mi říkala, že chce tamtoho, a tamto, a že konečně by se chtěla s někym vyspat, aby měla svoje "poprvé" za sebou, a mohla v klidu spát s klukama. Koukla jsem na ní jako na člověka, který opovrhuju. myslela jsem si, že to akorát mluví hormony. Jenže jakmile se naše cesty rozešly (začátkem prázdnin), dozvěděla jsem se, že svoje "poprvé" už má za sebou, a momentálně má každou noc jinýho kluka. Volala jsem jí, jakože co se to s ní děje, a ona na jazyku neměla nic jinýho kromě sexu a kluků. A ještě pomluv. Hodně si stěžovala, že o ní lidí říkají, že je děvka. když jsem jí řekla, ať se nediví, že podle toho se chová, tak mi řekla, že jí prej vůbec neznám. Měla pravdu. Myslela jsem si, že jí znám, ale vůbec jsem nečekala, že by se začala chovat takhle. A úplně mě zabilo, když jsem se dozvěděla, že se vyspala navíc s tím MÝM klukem. Vážně pecka. Jenže jí vůbec nezajímalo jak jsem se cítila. Pořád dokola mluvila o tom, že všude vyprávěl že má malý prsa.

Prostě podobný "změny" podstoupila i má kamarádka, a asi vím, jaký to je, tiše přihlížet tomu, co se děje s tvýma kamarádama. Ale myslím, že to je půbertou a hormonama. Už to nejde napravit, a buď sami pochopěj, že je to nechutné se takhle chovat, anebo jím nepomůžeme ani my, a nemáme v co doufat.

a prej "nemám náladu psát"... xD

a ta fotka je moc povedená

4 Strange_Angelic Strange_Angelic | 22. srpna 2009 v 23:04 | Reagovat

V tom případě jsme nenormální dvě. Nenormální pro ty, kteří nejsou normální pro nás.

Jsou dvě skupiny mladých - Ti, se kterými puberta mlátí od zdi ke zdi. Takoví Ti, co pijou kouřej a podobně. Další jsou Ti, kteří sedí doma a snaží si zábavu vymyslet sami, třeba čtou, sledují televizi a nebo vysedávají u počítače - my.

Nelze tyhle dvě skupiny srovnávat. To nikdy nebudete stejný. Nic s tím nezmůžeme...

5 AngeliQue AngeliQue | Web | 23. srpna 2009 v 0:57 | Reagovat

taky mě to neláká, vím že vodnice je "neškodná" ae prostě je to kouř, je v tom tabák, i když málo a prostě je škodlivá, i když malinko .. A i kdyč ti to nic neudělá...
Měj svoje zásady, to je jedině dobře!! Já měla svoje zásady, že nebudu pít, jednou jsem to porušila, opila jsem se a okradli mě.. jsem ráda, že mě ještě třeba neznásilnili.. :X
Lidé jsou různí a jen praví přátelé pochopí, že když  řekneš NE! Prostě ne a nic se tím nemění.. jsi to pořád ty..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama