Jak jsem byla na nervy...

30. září 2009 v 0:00 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Momentálně bych už asi měla zalízt do postele a spát, neboť pak druhý den ve škole nebudu v čilé náladě, ale nechce se mi. Věřte nevěřte, nejsem unavená, klidně bych vydržela do tří, klíďo i dýl. Ale to je jedno, až to dopíšu, zalehnu a budu si v poklídku ležet a přemejšlet. To dělám nejradši, je ticho, tma a já se svejma myšlenkama. Všechno si vždycky srovnám a můžu v klidu spát. Všichni na fejsbůku to už pomalu balí. Asi v deset jsem si psala s pěti lidma a všichni naráz šli spát, zajímavé.
Před chvilkou jsem se byla sprchovat. Sedla jsem si do vany a nechala po sobě týct tu teplou vodu. Nechtělo se mi jí vypnout. Jen jsem seděla a koukala do blba. Z toho mě za nějakou dobu vyrušil táta, že plejtvám vodou, což byla pravda, tak jsem to vypla. V koupelně byla všude pára, jak jsem měla puštěnou tu horkou vodu. Teď jsem přišla z koupelny, cítím se celkem dobře. Sedím na posteli, mám otevřený okno, kde venku prší jak něco a jsem zabalená v dece. Komu by se chtělo spát, když ví, že ho zejtra čeká ta blbá škola, plná úkolů? Teď je mi fajn. Vedle mě tu spinká můj pejsánek a je strašně uklidňující ho hladit.
Dneska jsem mimo. Všechno mi přijde divný. Je divnej den. I ve škole mi pár lidí řeklo, že jsem nějaká divná, ale dneska mi bylo šumák, co si všichni myslí. Po všech těch prosmátých dnech mám taky někdy nárok na podivnou náladu. Ale ono to bylo prostě tak nějak vším. Doma se hádáme, je toho na taťku moc a občas mu ujedou nervy a já jsem nervní po něm, tak mi ty nervy taky ujedou a hádka je na světě. Ve škole toho hodně nechápu a taky jsem z toho občas na palici. Kamarádku Žanetu jsem neviděla už 14 dní, což je na nás hodně, jelikož se vždycky vídám každej den. Nevím co se s ní děje, neozývá se mi. Jsou tu další věci, ale to není podstatný. V neposlední řadě si teď moc nerozumím s Niky. Je to moje kamarádka, kterou znám hlavn přes internet. O prázdninách jsme si psaly témř pořád a rozuměly jsme si perfektně, pak jsme se i viděly, ale od tý doby co ode mě odjela, to jde tak nějak z kopce. Je to strašně složitý, každá jsme se teď změnila. Každá máme svůj nový svět a už si prostě nerozumíme tak jako předtím. Je to zvláštní, jsme sebe hodně zvyklé, ale asi to chce právě změnu. Chce to prostě od sebe nějaký oddych, každá by si měla žít na chvilku v tom svém světě, nebo to brzo nebude dělat dobrotu. Mylsím, že toho máme obě dost. Už mě to všechno vysiluje, nějak se to řešit musí.
Dneska mám prostě celkově náladu na nic. Zjišťuju, že jsem velmi impulzivní, a ještě víc, když mám blbou náladu. Každá věc, byť opravdu sebemenší kravina mě rozčílí, a pak si všechno hrozně beru. Kde se to jen ve mě bere? Jsem mimo - ne že bych si nebyla vědoma toho co dělám, ale nemám na nic náladu. Nejradši bych si lehla a koukala do blba, ikdyž to by asi taky moc nepomohlo. Potřebovala bych někoho, komu bych to všechno okolo mě mohla říct a on mě pochopil, podpořil, poradil.. navedl mě správným směrem. Já nechci aby mi někdo řekl "jo to jo" ale aby mi řekl svůj názor, co dělám špatně. Nějakýho životního rádce bych chtěla. Smutný je, že si nedokážu svůj život spacifikovat sama. Ale já to nějak dokážu, to je prostě dneškem. Já vím, tohleto mě zase brzo přejde. Teda, ne úplně. Mám ráda citát "I hid my feeling behind a smile".

Teď si to po sobě čtu. Jsem trapná, já vím, ale je to můj blog, moje pocity, můj život a vy to číst nemusíte. Nutím snad někoho? Ne. Okey.
Budu končit, lehnu si a srovnám si myšlenky.
Mějte se hezky, mějte lepší náladu než já, nebuďte zlý, učte se, radujte se a (ne)množte se.

Domácí úkol: Svým nejlepším kamarádům upřímně řekněte, že je máte rádi, protože pravý přátelé jsou to nejcennější a každý by si jich měl co nejvíce vážit!!

LoveShy

 


Komentáře

1 Strange_Angelic Strange_Angelic | 30. září 2009 v 22:11 | Reagovat

Po tomhle článku mám dost smíšené pocity. Ale spolu jsme to vyřešily a snad už to bude fajn...

PS: Domácí úkol předem splněn, říkám jim to dennodenně. :)

2 Reno Reno | E-mail | Web | 1. března 2012 v 15:12 | Reagovat

Pěknej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama