Jak jsem po ní chtěla skočit a uškrtit ten její hubenej krk...

9. září 2009 v 22:33 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Dneska je supermagické datum - 9.9.2009

Ahoj^^

Nechce se mi sáhodlouze popisovat, co ve škole děláme a co dělám potom a tak dále a tak jsem si dneska vybrala jedno z mých mnoha témat na článek. Vybrala jsem si téma, které je pro mě aktuální. Je to sice strašně omílané a nikdo to nikdy nevyřeší a nepřijde ke zdárnému konci s nějakým vysvětlením, ale já k tomu prostě musím napsat své. Něco na ten styl napsala nedávno Káťa a tak musím taky něco napsat. Jde o tohle, když to shrnu: "Mají to dnes hezčí holky lehčí?". Možná někomu dojde kam tím mířím, někomu možná ne, ale o to tu nejde.
Takže začnu s tím od začátku. Začnu u sebe. Co si o sobě myslím?
Nejsem žádná miss, ale ke nějaké godzille mám ještě celkem daleko. Nejsem vychrtlá, ale za obézní se nepovažuju. Mám delší hnědé vlasy, větší hnědý oči, teď už rovné zuby, nosím brejle a čočky a mám trochu pupínků. Vadí?
Patřím sice ke stydlivější části světa, ale ve společnosti se umím bavit. Sice neumím plácat jen tak do větru každou věc co mě napadne, ale lidi umím pobavit, někdy si myslím že mám dobrý nápady. Nestraním se nijak výrazně lidí, ale někdy mi stačí jen tak pozorovat konverzaci a občas přihodit slovo. Svůj názor si umím prosadit, když chci. Nemám moc velké sebevědomí, jsem k tomu vedená odmala a chování ostatních lidí ke mě to ještě víc podnítilo. Věřím si jenom někdy, ale pak prostě přijde někdo, kdo to srazí na nulu.
A už se dostávám k jádru věci. Normální nebo ne moc hezká holka jde po ulici a všimne si jí snad kluk? Ohlídne se za ní? Ať je ta holka sebevtipnější nebo sebehodnější, kluk se neotočí, nevšimne si jí a už vůbec si neřekne "Ta má ale krásnou duši." A pak jde holka, která má značkový hadry, makeup z ní teče, vlasy má svítivě blond a tváří se jak největší borka na světe. Na tu se kluk podívá, bez ohledu na to, jak je třeba ta holka tupá (neříkám že všechny, ale z takovejch typů holek ta debilita přímo sálá). Proč si kluci vždycky vyberou takový holky? Chápu že ty holky umí pařit, že se s nima sranda, že jsou pro každou věc (a tím myslím úplně pro každou). Tyhle holky jsou plný sebevědomí, protože mají proč. Jsou oblíbené, pořád slyší nějaké komplimenty, jsou obletované a mají okolo sebe neustále lidi.
A teď to vezmu z toho co sama vím. Je jedna holka, která si chce akorát užívat a i když touží - jako každý - po lásce, tak v podstatě s nikým nevydrží dlouho. Patří k typu lidí, kde se chodí s někým tejden, jste strašlivě zamilovaní a pak konec (v horším případě se spolu hned vyspí). Dobrý, do toho se jim nemotám, ať si každej dělá co chce, následky si ponesou sami.
Ale pak se objeví normální lidi, kterým nejde jen o to jedno a ona se po nich začne hned sápat. A oni jí to žerou. Co na ní je? Vytasí svůj výstřih, boty na podpatku a tunu makeupu (to fakt nekecám). Pořád se předvádí, dělá ze sebe naivní, a pak si jí všichni všimnou. Opravdu by mě zajímalo co si o ní myslí ostatní. Ale žerou jí to. Nechápu to. Nevím jestli si o ní myslí něco jiného než se k ní chovají, ale každopádně se k ní chovají hezky. A jí jde jen o jedno. Všechno je to převrácený. Mělo by to být jinak... ale to už nezměním.

Ze všeho toho vyplývá co?
Hezký holky to maj vždycky lehčí. Všichni se z nich můžou zbláznit, bez ohledu na to, jaké jsou. Hezká holka a zároveň mrcha je nejhorší kombinace, protože oproti nim - my, někdy naivní normální holky nemáme šanci...ani trochu, ani když se snažíte jakkoliv.

Neříkám, že to tak musí být vždycky. Jen je to tak většinou. Aby zase nedošlo k nedorozumění.

Co myslíte vy?

 


Komentáře

1 Mooni* Mooni* | Web | 10. září 2009 v 15:31 | Reagovat

Presne to isté čo ti si myslím. A je to pravda, pretože takéto holky začnp hrať divadielko a každý im na to skočí alebo sa aspoň tak tvári. Áno majú to ľahšie lebo jednoducho je to tak naruby že oni sú obkolesené ľudmi ktorý by sa o nich byli a normálny ľudia nemajú nič. No možno preháňam ale ja som na tom presne tak, takže v istých prípadoch to ani nie je preháňanie. Je to fakt, chlapci sa vždy pozerajú len na to ako vyzerá tá holka a predsa ti povedia že nemajú radi premakeupované baby ale keď prejde nejaká naokolo ktorá ma výstrih po kolená prestane im to vadiť...

2 girl.Jane girl.Jane | Web | 10. září 2009 v 19:09 | Reagovat

Souhlasím! Vě třídě je jedna taková fiflena, udělá smutný oči tak kluci jsou hned s ní! Je milá jenom když něco chce! :-?  Nemám jí ráda! V páté třídě byla velmi milá! Ale od šestky to je s ní k nevydržení! 8-O Už třetí "nejlpeší kámošky" odkopla! Jenom že na ní dotyčná neměla čas! :-(  Chudák Domča! Ta byla poslední! :-?

3 Strange_Angelic Strange_Angelic | 10. září 2009 v 20:20 | Reagovat

Já naprosto souhlasím, ikdyž v mém věku se to tak nebere. Ale co čtu u ostatnních nebo jen vidím když jdu po měste - dává mi to souhlasit...

Každá holka (nejsem holka, proč ne taky kluk?) s hezkou tváří má všechno snadnější. Snad jen, takoví lidé měli by se stydět pokud mají chytré přátele...

4 Lucka Lucka | Web | 10. září 2009 v 20:49 | Reagovat

Niky,jednou to přijde..:-)Podívej se na mě a na Petra..ani jeden z nás není COOL..Znám to..a vím jaký to je..kamarádka pro všechno,ale..JEN kamarádka..je to strašný.. :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama