Jak jsem potřebovala oddych...

12. září 2009 v 20:41 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Včera jsem přišla ze školy, z mobilu jsem si pustila písničku "Killing me softly" a lehla jsem si ve všem oblečení do postele. Nechala jsem mobil hrát a pomalu jsem usínala. Když začaly hrát klavíry od Brickmana, tak jsem asi usnula. Nic mi nebylo...ve škole, ani když jsem šla domů. Bylo mi dobře. Byla jsem spíš šíleně vyčerpaná. Nervově, psychicky...a i fyzicky, jelikož jsem se od začátku školního roku ani jednu noc nevyspala. Takže jsem na chvilku usnula, vzbudilo mě zapípání vybitý baterky, jelikož můj playlist na mobilu běžel furt dokola. Tak jsem vstala a šla se převlíct. Bolela mě hlava jak něco, bylo mi zle, motala jsem se. Ale spát se mi už nechtělo. Jen jsem chvilku seděla a koukala do blba. Z čumění na zeď mě přerušilo volání. Volala mi Žáňa. Máme takovej systém, že když mě prozvoní jednou, tak ven nemůže a když dvakrát tak že už je na cestě. A já když jí prozvoním jednou tak nemůžu jít a když dvakrát tak se sejdem na naše místě. No tak mě dvakrát prozvonila a já jsem jí automaticky prozvonila dvakrát zpátky. Znovu jsem se oblíkla a vyklopýtala ven do tý zimy. Probralo mě to. Tak jsme jako obvykle chodily po lese s jejím hafanem. Potřebovaly jsme všechno probrat a tak sem jí řekla všechno, co se za poslední dny událo a dostala jsem ze sebe to všechno...ty nervy, to napětí. Prostě mi zvedla náladu a i ta hlava přestala bolet. S ní prostě nejde se nesmát. Máme takový společný kecy a zájmy a všechno...prostě bez ní by to už nešlo.

Dále jsem chtěla říct, že už začíná podzim. Šla jsem dneska venku od Žáni a koukala se okolo sebe (teda hlavně jsem koukala na zem, abych nešlápla na nějakýho slimáka, protože jich je všude strašně moc a představa, že by se mi ten slizkej humus rozplácl na botě je víc než odporná). Všude bylo mokro a listy jsou skoro všechny zežloutlý a začínaj pomalu padat. List po listu. A když listí zvlhne, má typickou vůni. A to bylo právě všude cítít. Takovej pach podzimu. Vítr už taky není nejteplejší. Začíná bejt pěkně protivnej. Už se musím silně strojit. Brr. Na druhou stranu mám tuhle atmosféru ráda. Teď sedím zachumlaná ve dvou peřinách s notebookem na klíně a piju horkou čokoládu. Venku fouká a prší, je to takový depresivní. Těším se až bude konečně pořádná zima a tyhlety střídání teplot.

Něco jsem totiž zjistila. Když to přirovnám, tak jak často se mění teploty, tak často se mi mění nálada. Takže každej den. A není to jako v závislosti na počasí to ne. Jeden den se třeba cejtím blbě, ale mám dobrou veselou náladu. A jindy třeba naopak. Když si to tak vezmu, tak každej den je mi jinak. Vždycky jsem byla náladová, ale teď jsem nějak hodně. A já vím čím to je. Je toho prostě moc.

Všechno je teď prostě divný. Nebudu konkrétní věci, protože kdybych měla všecko co mi je vyprávět, asi bych se upsala a stejně by to nikdo nepochopil a nikoho by to nezajímalo ;). Všechno je divný a složitý. Asi to nikdo moc nepoberete... Chtěla bych někam pryč. Na jinou školu... do jinýho města. Už mě to nebaví, nevím jak to všechno zvládnu. Jsem unavená, vyčerpaná... potřebuju probrat, změnu.
Ale ještě nevím, jak to udělat.LoveShy

 


Komentáře

1 *Barr.Borka - eSBé <3 *Barr.Borka - eSBé <3 | Web | 12. září 2009 v 23:36 | Reagovat

pěkná fotka x) a ten váš sistém je dobreej *thumbs*

2 Cherees Cherees | Web | 13. září 2009 v 9:40 | Reagovat

No s tím usínáním to znám. Já jednou přišla ze školy, nic mi nebylo, i jsme měli kátkej den... Ale prostějsem si lehla na pohovku, zavřela oči... A probudil mě až zvonek :D

Slimáci. Fuuuj:D Vdycky mezi nima skákám, protože pocit že to zašlápnu ej deprimující:D

3 Mooni* Mooni* | Web | 14. září 2009 v 15:37 | Reagovat

Fúúha, asi približne by som ti povedala že sa cítim podobne. Keď ma jeden deň tak bolela halva myslela som si že ma porazí, horšie na tom je že u mňa nemá kto zdvihnúť mi náladu a odstrániť bolesť hlavy xD a tá hlava ma s te školy začínja bolieť čím ďalej tým viac, a nie len z nej.

4 AngeliQue AngeliQue | Web | 14. září 2009 v 23:44 | Reagovat

Děkuji za komentář... Je vážně nádhernej :)) A neboj nezamotala jsi se do toho... :)) Krásný <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama