Jak mě to nebavilo...

15. září 2009 v 23:07 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Ano, přiznávám, že od začátku školy jsem úplně děsná. Vím to o sobě a ty články jsou příšerný. Střídaj se mi tam nálady a už si připadám fakt blbě. Omlouvám se, ale já prostě mám takovou náladu jakou mám a nic s tím nenadělám.
Ve škole se to teď na nás hrne, ale nestěžuju si. Je to střední a vím,že to zažívá většina z vás. Dneska jsme měli mít školu od devíti, ale museli jsme na nějakou exkurzi do knihovny, takže jsme museli bejt už v osm ve městě. Ospale jsem tam chodila po knihovně, kterou znám nazpaměť i poslepu. Zítra máme atletickej den, kdy půjde celej první a druhej ročník (8x30 lidí) na hřiště a budem mezi sebou soutěžit. Vůbec se tam netěšim, sice je to lepší než se učit, ale i tak. Před tolika lidma tam vrhat koulí, nebo skákat do dálky moc nechci. Navíc hodně lidí se chystá mít omluvenku, že nebudou soutěžit, takže se vlastně celý dopoledne budou jenom koukat a budou se flákat. Uvažuju o něčem podobnym. Ještě se uvidí. Hlavně se dneska musím dobře vyspat, jinak mě klepne. Jsem fyzicky vyčerpaná. Psychicky celkem taky, ale dneska mě nohy sotva nesou.
Áách jo, zase bych potřebovala víkend. Pořádně se prospat, ráno si ležet ve vyhřátý postýlce jak dlouho chci. Nejlepší kombinace je, když je sobota ráno, venku leje, je tam ještě tma, zataženo a já si ležím v posteli třeba do desíti. Pak si vstanu, pustím film, k snídani si dám koláč a horkou čokoládu. Pro mě ideální start do víkendu.

Teď vůbec nechápu, jak ty prázniny mohly tak utéct. Vůbec nevím, co jsem ty celý dny dělala. Přijde mi, jako kdyby pro mě skončila základka, pak bylo pár dní volna, takový tý euforie, místo celejch dvou měsíců prázdniny, a najednou zase novej režim a jedem natvrdo. Vidíte zase ten pesimismus? Jsem šíleně negativně nabitá. Pořád mám s něčím problém, tak se nedivte.
Někdy si říkám, jak to se mnou můžou ostatní přežít. Vždyť já bych sama se sebou nepřežila. Já bych se s ní pořád hádala, co si jako myslí.

Nedávno jsem tak přemejšlela. Určitě každému něco vadí na svých kamarádech. Každý má špatné vlastnosti a zlozvyky, které můžou tomu druhému vadit nebo ho rozčilovat. A podle mě se najde vždycky něco, co jednomu na tom druhém vadí, ale neřeknou si to. A tak jsem se zeptala svých kamarádů, co jim na mě vadí. Sice jsem věděla, že tahle upřímnost většinou zavání hádkama, ale snad je fér, vědět co si o vás ostatní myslí, abyste to mohli zlepšit. Ale chápete, nikdo mi nic neřekl. Dočkala jsem se odpovědí jako "Ani nic" nebo "Takový maličkosti..." nebo "Nevím, asi nic...". Jenže to mi přijde divný. Nechápu, proč mi to neřekli. Asi se nechtějí hádat, protože by mě ta informace asi moc nepotěšila, ale i přes to bych to ráda věděla. Bavíte se s člověkem, kterému na vás určitě něco vadí, tak asi byste rádi věděli co to je. Já bych svým kamarádům a přátelům asi řekla, co si o nich myslím. Sice bych asi měla trochu výčitky, ale upřímnost je v kamarádství důležitá. Povídat si o svých pocitech, názorech navzájem. To je hodně důležité a někdy je třeba říct nějaké věci, které bysme jindy neřekli.

Shrnutí: Ráda bych slyšela co si o mě jiní lidi myslí (na to by se hodilo čtení myšlenek), ale když mi to nechtějí říct, tak je to jejich věc. Na druhou stranu, třeba by to nebyla moc milá informace a já jakožto výbušnej člověk bych oponovala.

A co vy? Jste ke svým přátelům upřímní, říkáte si navzájem takové názory?

 


Komentáře

1 Angie Angie | Web | 16. září 2009 v 0:56 | Reagovat

střídání nálad je normální věc =) netrap se tím. Ten atletickej den snad přežiješ, známe to, třeba se ti to bude líbit ;-)

a s těma kamarádama. Právě kvůli upřímnosti skoro žádné kamarády nemám. Teď jsou asi 2-3 lidi, s kterýma se bavím otevřeně, a můžu říct, že jsou to opravdu kamarády. A vlastně už je to dlouho, co jsem si uvědomila, že já se nemůžu s nikym kamarádit, když ke mně není upřímný, anebo já nemůžu být upřímná k němu, protože se urazí. Dokonce jsem udělala jednou chybu, že jsem říkala co mi vadí bez toho, aniž by se mě někdo zeptal. Ale za "chybu" to považují oni, ne já. Podle mě by si mohli z toho mýho názoru něco vzít. Já jsem naopak ráda, když mi kamarád řekne něco, co se mu nelíbí. Tak mám větši šanci se zlepšit. Nevím, jsem na to zvyklá, protože takhle otevření jsme byli mezi sebou já, můj bratranec, a jeho brácha (taky můj bratranec). Takže jaksi se nemůžu kamarádit se všema, když mi to na nich prostě nesedí.

Co se týká tebe, tak nemůžu soudit, když tě neznám osobně. A ani tě tak moc pořádně neznám, žejo. Ale celkově se mi zdáš pohodová, a jsem si jistá, že plusů máš rozhodně mnohem víc než mínusů ;-)

2 Niky B. Niky B. | 16. září 2009 v 20:25 | Reagovat

NIky ja odpovídala opravdu po pravdě..K tobě sem vždycky naprosto upřímná,protože vím že ti můžu věřit a vyslehchneš mě..Nevidím důvod k tomu abych ti to neřekla.. Ale opravdu mě nic nenapadlo ani ted nenapadá..Až se stane tak ti to RÁDA řeknu ;)

3 Strange_Angelic Strange_Angelic | 17. září 2009 v 17:16 | Reagovat

Když ses mě na tohle zeptala, měly se mi asi v hlavě vyrojit veškeré tvé nedostatky. Ale nestalo se. Víš, ty jsi ideální kamarád, pro mě.

Nepopírám že nemáš své chyby, ty má každý. Jen vůči mě žádný nevidím. Ani vůči ostatnímu. Vyrostla jsi mi za ten rok před očima. Už víš jak se věci v životě mají. Nevidím na tobě nic moc co vytknout.

Pro mě máš úžasnou povahu, a to říkám beze lží. Tohle je pravda.

4 AngeliQue AngeliQue | Web | 20. září 2009 v 12:28 | Reagovat

Musím se přiznat že v tomhle jsem hrozná... Jsou lidi na kterejch mi vaděj klidně i maličkosti. I na nejlepší kamarádce. To sice ne vždycky, ale prostě někdy mám den, že mi pořád píše na ajsku já na to nemám náladu a nejraději bych jí napsala ať mi dá pokoj. přitom ona to myslí dobře a nemuže vědět, že já mám zrovna špatnou náladu.. Je to složitý..
Možná pokud se to chceš opravdu dovědět, měla bys jim říct ať ti to třeba napíšou, ale nevím.. Podráždění jsme občas všichni.. :)) Ty jsi podle mě skvělá ;))

5 AngeliQue AngeliQue | Web | 20. září 2009 v 22:51 | Reagovat

Děkuju moc za komentář..
Prostě, nevím co napsat.. Děkuju je asi málo.. Snad máš pravdu.. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama