Jak se mi chtělo utéct...

5. září 2009 v 12:03 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj^^

Je na čase napsat. Asi je to divný na mojí osobu, ale já neměla čas. Ty jo, ta škola je náročnější než jsem čekala. Máme 15 předmětů, na každej jinýho učitele a každej učitel něco chce. Vůbec nic si nepamatuju, máme strašně moc úkolů, pořád něco platíme, měli jsme předepsaný sešity na každej předmět, ale nakonec máme mít úplně jiný. Já nevím co dřív, nebaví mě to, jsem z toho šíleně vyčerpaná vždycky. Je to prostě nezvyk. Ale to vy určitě všichni znáte.

Na škole to není zlé, mám tam tři kamarádky. Nikolu, z které se mi před očima stala z obyčejný holky bárbína. Teď chlastá, kouří, střídá kluky...ale dá se to s ní. Na základce jsme spolu seděly a byly jsme dobrý kamarádky, párkrát mě teda některejma věcma dost zklamala, na školním výletě si mě ani nevšímala. Teď si našla na jedný diskotéce kamarádky, se kterejma se ve škole baví. Já si s ní nemám moc co říct, je s ní sice sranda, my dvě vymejšlíme kraviny, když jsme spolu...ale to je asi tak všechno. Naše poslední společná věc budou už asi jen naše stejná jména.
Pak tam mám kamarádky Sandru a Leu. Ony jsou dvě nejlepší kamarádky, v bejvalý třídě jsme se dost bavily, mám je ráda, ale jsou dvě. Jsou to nejlepší kamarádky, strašně si rozumí, jsou úplně stejné, nikdy se nehádají. Strašně jim závidím, že mají jedna druhou.
Zbytek mé nové třídy...je tam hodně lidí, řeknete si, že se s někým skamarádím. Ale ono to tak lehké není. Ty holky tam jsou napárované a baví se jenom ve dvojicích navzájem. K nikomu se nechci jen tak přifařit. O čem se tak třeba bavit?
Takže na hodinách sedím s Nikolou, ona o přestávkách chodí na jedno ven s těma svejma kámoškama. Ty na mě vždycky koukaj jak na nějakou špínu. Proč? Já jim nic neudělala. To že nemám tři tuny makeupu, že oblečení nemám super značkový a že nejsem vychrtlina jako oni? To je ten důvod?
Sandra s Leou si vždycky něco povídaj, tak nechci bejt na obtíž. No a zbytek třídy je už taky napárovanej, a stejně asi sotva nepůjdu k nějaký dvojici holek a nezačnu se s nima bavit.
Dneska jedem na tři dny na harmonizační dny. Vůbec se mi tam nechce. Nikola mi včera řekla: "Hele berem nějaký víno, tak budu na pokoji s Luckou, Adélou a Luckou. Ty by ses k nám asi nehodila." Tak jsem jí to teda odsouhlasila a na pokoji budu se Sandrou a Leou. Věděla jsem, že to tak dopadne. Lepší je se na to připravit teď, než abych tam pak byla z ní na nervy.Takže to bude super výlet. Zase se na mě vykašle. Nechci tam jet.

Poslení dobou mi všechno leze krkem.
Chtěla jsem změnu, mám jí, ale teď bych zase brala svůj starej život. Radši než tohle. Já asi stejně potřebuju celkovou změnu. Chtěla bych vypadnout..odjet někam daleko. Od všech těch lidí tady. Všechno mi tu leze krkem. Já nezapadám mezi ostatní. Nechci žít životy jako maj oni. Tak strašně povrchní...krása a zábava vítězí. Chci odjet daleko daleko pryč, kde na mě tahle realita nedosáhne. Kéž by to jenom šlo. Nevím, jak dlouho tohle všechno vydržím, už na to nemám nervy. Prostě.. už mě to tady nebaví. Asi si najdu psychologa...:X

Vracím se v pondělí, takže se hnedka ozvu. Jestli se mi to tam bude líbit, tak se stane zázrak. Jestli ne, tak asi napíšu rovnou z Bohnic.

Mějte se tu hezky.

LoveShy

Takhle vypadá psychopatka...
 


Komentáře

1 Strange_Angelic Strange_Angelic | 5. září 2009 v 15:13 | Reagovat

Já Ti dám psychopata. Jen počkej až se vrátíš tyy! :-*

Nikola je na hlavu, to jsem chtěla říct už dávno. Z tý bys si dělala velký kulový andílku <33

2 Ronny Ronny | E-mail | Web | 5. září 2009 v 16:43 | Reagovat

Taky mám někdy pocit, že se ze všeho zblázním. Časem snad všechno přejde ;)
Nevěš hlavu, ve třídě to teď možná sice vypadá, že je vše definitivně rozřešeno, každý má své přátele, jenže to tak vůbec není. V nové škole se budete všichni teprve postupně seznamovat a mnoho lidí zjistí že ti, s kterými se bavili od začátku, jim vůbec nesednou. Takže se neboj za někým přijít. Postupně se ukáže, kdo si s kým rozumí, vytvoří se nové přátelství...po čtyřech dnech nikdo nemůže nic chtít. U nás se teprve na začátku druháku ukázalo, že celá třída je rozskupinkovaná úplně jinak, než to vypadalo na začátku ;)

3 Angie Angie | Web | 5. září 2009 v 23:02 | Reagovat

na tom výletě si užij, jsem si jistá, že nějaký dobrý zážitky třeba mít budeš. ;-) a s Nikolou se hlavně nerozčiluj, tenhle člověk ti evidentně nestojí ani o to, abys nad ní přemejšlela. Takže jí vypusť z hlavy, a mysli na pozitivní věci. Vím, že mě se to řekne, ale za pokus nic nedáš, a pomoct si se svým pesimismem můžeš jedině sama ;-) tak se koukej vrátit v dobré náladě :-) budu se těšit na novinky. Měj se

4 AngeliQue AngeliQue | 7. září 2009 v 16:31 | Reagovat

Posím tě, co to kecáš, vždyť ty jsi taky krásná!!
Jinak na tom výletě by jste se měli zcelit, proto se to pořádá.. Vlastně ty se dneska vracíš, takže si tak myslím, že jste hráli hry a takový... Nevadí, že s nima nepiješ, on na ně přijde učitel a budou mít po prdeli..  ;-)
A jestli ne, tak se to stane později.
Jako já se taky napiju, ale jen občas a ne že bych musela ležet v lihu od rána do večera... Minule jsem míchala nějakou vodku a pak jsem z toho dostala depresi, tak jsem seděla a jen brečela.. :D to bylo docela vtipný..
Ale ty nepij!! Pokud jsi přesvědčená, že prostě NE tak NE .. a je to jedině dobře ..  :-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama