Jak si něco přejete a ono se to nesplní..

5. listopadu 2009 v 22:59 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Ahoj všichni^^

Včera jsem trochu vzpomínala.. Trochu víc. Mrkla jsem na svůj starý bývalý blog a četla si rok staré články. Nejdřív jsem koukala s vykulenýma očima, jak to stvoření co psalo ty pětiřádkové ohavnosti, jsem mohla být já. Takový nesmyslný kecy, co jsem psala. Pouhý rok mi přijde jako jedno století. Potom jsem jen kroutila hlavou a smála se. Jsem ale ráda, že jsem tehdy začala "pořádně" blogovat. Naučilo mě to psát, vyjadřovat se líp. Ikdyž většina článků byla složena poze "hlásni mi pls tam a tam" tak některé byly celkem dlouhé a někdy i "o nečem" :D. Ne, zas tak děsná jsem tehdá nebyla, ale oproti tomu, jaká jsem teď, jsem předtím byla ještě děťátko. Narazila jsem také na nějaké články, nad kterými jsem se mile pousmála.. Třeba naše první vzájemné komentářes Niky (kamarádka, s kterou jsem s epřed rokem seznámila přes blog).. jak jsme si psali takový blbiny navzájem, postupem času je vidět, že jsme se navzájem braly vážněji a vážněji. Přijde mi to roztomilé, jelikož se teď známe hodně. Pár článků mě nudilo, psala jsem o ničem, ale někdy bylo zajímavé si přečíst, co jsem dělala. Některé články ve mě vyvovaly vzpomínky - na úžasné prázdniny před rokem, na to, jak mě skoro nic netrápilo, maximálně že mám blbou známku ve škole. Byla to celkem dobrá doba, přijde mi, že postupem času nějak nabírám rozumu a trápím se čím dál tím víc věcmi. Někdy bych vrátila čas několik let zpátky, všechno bylo bezstarostnější. Když si vezmete jak je to všechno posunuje.. Nevyhovuje mi to takhle. Ale to je jedno, to je normální. Připomělo mi to dobré časy, jsem ráda, že to mám uchované. Já nezapomínám, ale detaily, co jsem který den dělala, co jsem si myslela, co mě trápilo. Tohle pro mě bude za pár let cenné. Tenhle blog taky. Vzpomínky.
Nakonec jsem si tam ještě přečetla jeden článek.. a to jsem asi neměla dělat. Připomnělo mi to jedno "setkání" před půl rokem a teď na to pořád myslím.
Neměla jsem to číst, neměla, neměla.. :(

Každý zná pocit, kdy něco chce, ale nejde to.
Jak já ten pocit nesnáším...

 


Komentáře

1 Strange_Angelic Strange_Angelic | Web | 5. listopadu 2009 v 23:20 | Reagovat

Vím jaké je, když se Ti o něčem marně zdá. Třeba za to i bojuješ, ale nikdy se to nestane. O takových věcech se snaž moc nepřemýšlet (a vím, že to jde sakramentsky těžko), ale jinačí "lék" ani radu vážně nemám. Spíš bychom se měli zaměřit na věci, které si vybojovat můžeme a o kterých víme, že bojovat má cenu.

2 Angie Angie | 6. listopadu 2009 v 21:43 | Reagovat

taky čtu staré články, když nemám co dělat. Máš pravdu. Spousta vzpomínek, a zdá se, že uteklo celé století. Ale život utíká, a po tom vdycky mám takovou melancholickou náladu. Ale myslím je hezký myslet i na minulost. Nejenom hledět do budoucnosti. Snad na to "setkání" nebudeš moc myslet ;-)

3 ANA ANA | Web | 7. listopadu 2009 v 19:45 | Reagovat

LoveShy, je dobré, že si vedeš tento blog. Vlastně něco jako deník. Je dobré se po roce nebo po několika letech vrátit, přečíst si svoje tehdejší úvahy a nápady a občas se zasmát nad těma blbostma, které v té době byly důležité... Někdy však staré zápisky přivolají něco, co už dlouho spí, někdy dokážou vzpomínky vyvolat pocity, o kterých si myslíme, že už jsou dávno za námi. Některé vzpomínky dokážou pěkně rozrýt srdce...
V tomto případě je nejlepší udělat jedno - zavřít tuto kapitolu a jít jinam. Minulosti se sice nezbavíme, ale je dobré jít dál. Člověk se nesmí příliš ohlížet dozadu... a úplně to nejhorší je, říct si: kdybych to věděla... kdyby se to opakovalo... kdyby. Pana Kdyby bych s chutí nakopla někam... A každému doporučuji udělat totéž...
:-)

4 AngeliQue AngeliQue | Web | 10. listopadu 2009 v 22:46 | Reagovat

Děkuji, už nějak nemám sílu utíkat .. ani zařizovat nové místo a tak..
Buď zustanu kde jsem nebo prostě smažu vše .. ;)
Jo a neboj s tím řezáním, mělo to vyznít tak, že to bývalo, ale už to není..
Vím, že to nemá cenu a ona si toho nevšimne takže to nebudu dělat ;))

5 Mish.k.a Mish.k.a | Web | 13. listopadu 2009 v 16:06 | Reagovat

Taky jsem si před nějakou dobou procházela různé hodně HODNĚ staré článečky a...občas jsem fakt valila oči co všechno mi už vypadlo. Ty detaily, pocity. Taky jsem si všimla, že jsem tenkrát psala úplně jinak, promitivněji. Celá jsem byla ještě takové dítě. Jak jsem všechno vnímala a tak. Zažívala jsem toho teda mnohem víc než teď, ale to to nedokázalo ovlivnit. Rozhodně mi hned došlo, že teď už bych všechno dokázala zvládnout jinak. Prostě jsem byla ještě..."malá". Někdy se sama sobě směju, jindy je mi to fakt líto, že jsem do "dospělého života" skočila tak brzy. Ještě jsem neměla na to se s tím poprat.

Taky jsem přemýšlela nad svým věkem jednou. Je mi 16, ale mi přijde, že už mám tak přes 30. Teď jenom jestli je to dobře nebo špatně...

6 Strange_Angelic Strange_Angelic | Web | 15. listopadu 2009 v 21:32 | Reagovat

DESS. <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama