Jak to bylo naposled, ale se vším všudy...

2. listopadu 2009 v 0:02 | LoveShy |  Zážitky
TAKT LIBEREC^^ taneční skupina, kam jsem chodila 3 roky, každý rok pořádá taneční show, kde jsou prezentovány soutěžní choreografie z minulého roku. Každý rok to uvádí Leoš Mareš a vystupuje tam host a celá taneční skupina TAKT (cca 350 tanečníků od 3 do x let). Letos (včera) byla 15. show s názvem "TAKTo bude cirkus". Neuváděl to Leoš, jelikož má jiný projekt (pro méně vnímavé - Superstar) ale uváděl to nějakej starej pán, který se nám moc nelíbil, ale což, lepší než nic. Jako každý rok je to úžasné, vtipné, okouzlující, nádherné, skvělé, úchvatné.. dokonalé. My jakožto tanečníci jsme tam museli být od rána od 8. Měli jsme dvě generálky - bez kostýmů a s kostýmy a rekvizitami. Jinak jsme si to ještě celý den trénovali, pak jsme se nastrojili do kostýmů, načesali a zmalovali a čekali, až se zaplní aréna. Přišlo celkem dosti lidí, hodně známých, takže trapas :D. Ale bylo to suprové, miluju tam ty holky, tu atmosféru, všechny lidi v TAKTU, jak se tam známe, bavíme, Ten tanec, ta hudba, kostýmy, nadšení.. Je to úžasné, to si musí člověk zažít. Vystoupení se nám povedlo tak půl na půl, pár holek to prostě potentovalo. Celková show byla skvělá, a hlavně věnovaná Majklovi a Patrickovi <33. Včera byl úžasný den, byla jsem z toho v strašně dobré náladě (po dlouhé době) a jak přišel dnešek, tak se to změnilo. Ale o tom až jindy.

Enjoy photos >>>No, na té společné fotce jsme všechny, co jsme se sešli na show (jinak z minulého roku asi 6 holek nešlo, protože nemělo čas). Jedna holka co byla na show tu chybí. Bylo nás tam totiž 16 a na fotce nás je jen 15. Ta jedna holka je hrozná. Je jí 12 a strašně si vyskakuje. A odmítala se fotit. Dobře tak, takovej hnusnej xicht bych tam nechtěla vedle sebe mít. Nesnáší mě, přitom jsem jí nic neudělala.
Když jsme si to včera zkoušeli na pódiu, vůbec nám to nešlo a tak když jsme sešly z pódia, jsem všem řekla, že je to děsný, že to musíme ještě natrénovat. Jenže polovina holek odešla, tak jsem za nima šla do šaten, načež odešla i ta druhá půlka. V těch šatnách jsem na holky spustila, ať jdou na plac, že to natrénujem a ta malá holka na mě ať už držim hubu, že je pořád buzeruju, a že toho má dost. Tak mě to nějak naštvalo a odešla jsem pryč a bylo mi to dost líto, tak jsem měla slabší chvilku. Obětovala jsem ze svýho času hodně, jenom abych byla na show a snažila jsem se to dát dohromady, aby se nám to povedlo a čeho jsem se dočkala? Opravdu mě to mrzelo. Vrátila jsem se do šaten, tak všichni poznali, že jsem brečela, ale snažili se mě rozesmát, tak to bylo fajn. Nakonec mi pomohla ještě jedna holka a sehnali jsme celej tým a natrénovali jsme to. Jenže během tý naší zkoušky ta mála dvanáctiletá holka odešla. Jen tak se sebrala a šla do šatny. A v tu chvíli mi ruply nervy. Odhodila jsem všechno, co jsem měla v rukou a běžela jsem za ní do tý šatny. Všechny holky běžely za mnou, navíc v těch šatnách bylodalších 30 lidí. Začala jsem tam na ní řvát, co si jako myslí, že se chová jak malý dítě, celá nám to kazí a podobně. Tak holka mi jen do očí řekla ať držim hubu. Úplně jsem se vzteky klepala, chtěla jsem jí vlepit facku, ale neudělala jsem to, jelikož je mladší a nechtěla jsem to dělat horší. Ale zasloužila by si. Teď všichni okolo mě jenom "Jen do ní Niky" tak jsem jí tam seřvala, ta holka byla úplně v klidu, tak jsem radši odešla a nevšímala si jí. Pak mě tam u každýho pomlouvala, ale mě to bylo jedno. Už jsem se těšila, až vypadnu z toho babince. Tohle nesnáším, fakt že jo. Pak se na to zapomělo, tak jsem se uklidnila. Ale řeknu vám, že takovýho vzteku jsem v sobě neměla sakra dlouho a že dlouho zas mít nebudu. Že takovejch nadávek jsem neřekla tolik najednou za celý rok. Teď mě aspoň dlouho nic tak nenaštve jako včera... Uff..
Ale jak říkám, ipřes to všechno to bylo skvělé. Toho dobrého bylo víc než těch hádek.
A celý den jsme dokola říkali "JÁ CHCI LEOŠE" :)) (já jsem totiž jeho mega fanynka <33 škoda že tam letos nebyl, on je nejlepšííí :)) a to, že mi dal před dvěma roky pusu, jsem už asi říkala, že? :D<33)

Noo.. vypsala jsem si ruku a to jsem původně chtěla dát jenom fotky.
 


Komentáře

1 Nc Nc | Web | 2. listopadu 2009 v 16:17 | Reagovat

Lidi co pořát jenom pruděj a myslej si bůhví co jsou hrozný. Zvlášť na těhlech akcích. Všichni se snažej a jeden to kazí, znám to z vlastní zkušenosti. Jinak zajímavý styl blogu :)

2 AngeliQue AngeliQue | 2. listopadu 2009 v 17:17 | Reagovat

Juu ty fotečky.. :) jen v rychlosti obíhám tak se omlouvám že jsem text nečetla.. :((

3 Angie Angie | Web | 2. listopadu 2009 v 23:35 | Reagovat

bože můj, já bych jí tam zmlátila asi. U mě by tohle neprošlo, vlepila bych jí nejenom facku, ale dala bych jí pořádně pěstí, ať jí aspoň nějakej flek na její xichtě zůstane. Omg, až mě to rozhodilo =x
je fajn, že sis užila :-) jsem ráda za tebe

4 AngeliQue AngeliQue | 3. listopadu 2009 v 12:29 | Reagovat

tak už jsem si to přečetla.. jako :D
uplně mi tady v hlavě šroí co bych na ní všechno křičela.. se ti nedivim, tohle nesnáším.. :X

5 Strange_Angelic Strange_Angelic | Web | 3. listopadu 2009 v 20:27 | Reagovat

Přijdeš mi trochu jako Jake na konci Zatmění :D :)
Ne, promiň. Kolikrát je lepší se ale "Vyřvat".
Podle foteček to vypadá, že sis to vážně užila, což mě těší. :)) <3

6 Strange_Angelic Strange_Angelic | Web | 5. listopadu 2009 v 19:52 | Reagovat

No jako..prostě mi přijdeš jako Jacob na konci Zatmění, jak ho přinesli domů polámanýho a Charlie pak Belle říkal, že neví kde pobral tenhle slovník a že doufá, že před ní takhle nemluví. No prostě jak tam nadával...:D
No a jak tu píšeš, že jsi na tu holku nešetřila nadávkami, tak se mi to trošku připomělo. :D

7 Luczynka Luczynka | Web | 3. září 2011 v 21:35 | Reagovat

No doprčic, já bych tě vůbec, ale vůbec nepoznala:D :-) Hodně velká změna, k lepšímu:P:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama