Jak dlouho to, prosimvás, potrvá?

22. prosince 2009 v 22:47 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Shhhut up aneb den velkých překvapení^^

Chci do školy. Okamžitě. Teď hned. Prosím. Chci volno, těším se, až se vyspím a všechno v klidu udělám, ale na druhou stranu nemám co dělat. Všichni jsou zaneprázdněni.
Teď sedím doma. Okolo mě se hromadí bordel, a to je divný, jelikož já bordel nesnáším. Je mi zima, a tak mám dvě mikiny. A to je dneska obleva, oteplilo se o 8 stupňů jako.. nakonec budou Vánoce na blátě, jak jinak. Koukám asi po stý na Lásku nebeskou a moc se nudím. Na fejsbůku nikdo není (ale to asi říkám vždycky, ikdyž tam je 130 lidí online). Strašně bych se chtěla smát, ale nějak nemám proč. Supr večer.
Včera jsme byli ještě ve škole a já psala písemku z bižule, takže fajn no. Ale mám dvojku. Mě ani nevadilo, mít ty dva dny školy navíc. Jsem tam strašně ráda, ikdyž je to těžký. Po škole jsem pak byla nakupovat dárky a byla jsem maximálně otrávená. Vánoční nálada se mi moc nezvýšila a akorát jsem pomlátila pár lidí. Nechápu co všichni tak nadělaj. Město je plný šílených lidí, kteří jsou schopní se prát o poslední kazetu se šamponama Palmolive za 149,- a ohánějí se kdečím (i roličkama balícího papíru). Och bože, myslela jsem, že se zblázním. Sehnala jsem co jsem chtěla, ale jako PSYCHO. Dneska jsme měli ve škole besídku a pak jsme šli do kina na CoCo Chanel/2Bobule. Já si vybrala CoCo Chanel, protože je to lepší a šla tam naše "parta". Bylo o celkem vtipný, jak se naše celá obchodka vydala do CineStaru a libovolně jsme si tam obsazovali sály. Po kině byl rozchod, celá třída prchla a já se rozloučila jen s menšinou z nich. A pak jsem jela domů.. a jsem doma.. a je to divný. Nedochází mi, že budou Vánoce. Nedošlo mi to, ani když mi holky daly dárky, ani když jsem vyzdobila byt, ani když jsem si pustila vánoční písničky. Bojím se, že bude 24. večer, po večeři a po rozdání dárků, a já tu budu sedět u PC, napíšu na facebook status a v jednu půjdu spát. Druhý den se probudím a budu zase celý rok čekat na Štědrý den. Já myslím, že to tak dopadne.. letos je to divný.
Na Štědrý den jsem doma, pak jedem k babičce a večer slavíme doma ve třech - táta, brácha, já. Druhý den jdeme s bráchou k mámě. Přijde mi to absolutně uhozený. Minulý rok kvůli Vánocům byly hádky. Přímo na Štědrý den jsme se s mámou nepohodli, takže byl zkaženej celej den. Sice jsou to letos už druhý Vánoce bez mámy, ale i tak je to pro mě pořád divný. Nedokážu jen tak přepnout na režim "nová rodina". Nejradši se vyhýbám všem věcem, který mi připomínaj starý časy. Nejvíc je mi líto taťky, že to doma musí všechno táhnout sám. A nemám ráda sebe, za všechnu tu sebelítost.

Většina naší třídy 1.A. Za nima chci! Moji milovaní. <33
 


Komentáře

1 hilaryerhard-duff-4ever hilaryerhard-duff-4ever | Web | 22. prosince 2009 v 22:54 | Reagovat

Hezký Blog!! ♥

2 Barča Barča | Web | 22. prosince 2009 v 22:58 | Reagovat

hmmm podobne.. aj ked mne nebude chýbať nasa trieda ale skor iny ludia zo skoly..

3 Ratuska Ratuska | Web | 22. prosince 2009 v 23:41 | Reagovat

Docela jsi to vystihla, taky mi nedochází, že už pozítří je Štědrý den... Sníh taje - jediná věc, kterou na Vánocích opravdu miluju; zítra jdu ještě roznášet poštu; a pak najednou sedět u stromku, cpát do sebe cukroví a koukat na pohádky? Zvláštní...

4 Vendy Vendy | Web | 23. prosince 2009 v 22:22 | Reagovat

Love Shy, to je předvánoční depka, loni jsem na to četla skvělý článek od Sáry Saudkové. Možná by ses měla vykašlat na vánoční koledy, pusť si klidně hudbu co tě baví. Jestli tě otravují televizní pohádky, pusť si komedii nebo horor. (Když není v televizi, jsou DVD.) Klidně běž na procházku, vezmi foťák a udělej pár fotek...  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama