Jak jsem si z nudy dala hlavu za nohu

1. prosince 2009 v 16:25 | LoveShy |  Odpad mojí hlavy
Žiš marjá, on už je prosinec.. ^^

Cože je dneska za den? Pondělí? Úterý? Středa? Co já vím, je mi to jedno. Nezajímá mě datum, nezajímá mě ani kolik je. Celý dny jsem zavřená doma, žaluzie zatažený a telezize puštěná all day long. Za oknem se střídá déšť a sluníčko, dny ubíhají pomalu, ale zároveň rychle. Nevnímám čas. Ráno se vzbudím rovnou na oběd, ležím ležím ležím, najím se, čtu si, koukám na TV, zapnu počítač.. nuda nuda nuda. Večer jdu spát, nespím nespím nespím. Vzbudím se pozdě.. obědvám atd atd. Mám zřejmě zánět dutin, nic strašnýho, ale ztrácím hlas a nejhorší je ten kašel. Kašlu nonstop.. pořád, bez zastavení. A dneska je to přesně tejden co to začalo. Nebaví mě se vždycky zhluboka nadechnout a pak se snažit co nejvíc odkašlat, když to stejně nejde. Nic jinýho mi není. Žádná teplota, bolest hlavy, svalů.. nic. Je mi fajn až na ten blbej kašel. Takže teď jsem druhým týdnem doma, každý den mi utíká učivo. Nesmím ven, musím brát hodně léků, které nezabírají. Do pátku budu opět doma a mám pocit, že mi brzo hrábne. Potřebuju vídat lidi, smát se s nima, čerstvý vzduch, pohyb.. Jak tak koukám, tak jsou všichni nemocní, tak si nebudu už moc stěžovat, snad dostanem nějaký prázdniny. Už i v Liberci je prasečí, takže fajn..
Jedinej světlej bod v těch prázdných nudných dnech je Disney Channel, který se mi podařil naladit společně s dalšími dvaceti programy. Nemám set top box, takže to chytám od sousedů na černo *chachá*. Sice tam dávají celý den v podstatě to samé - mám pocit, že ty kreslené filmy jsou všechno na jedno brdo. Ale občas je nějaký díl Hanny Montany, H2O nebo Kouzelníků z Waverly tak se aspoň na nějakou chvilku zabavím. Včera jsem si stáhla do photoshopu nějaký doplňky, takže tu vyvádím blbosti, ipřes to, že mě grafika nebaví (nuda s nouzí dělaj divy). Momentálně si hraju s lentilkama - jako vždycky si je jako správný psychopat roztřídím podle barev a až potom sním. A taky si hraju s céčkama. Snad nemusím říkat co to je. Mamka mi jich včera donesla asi 400, co měla z dětství a ještě jsem si objednala 1000ks přes net, protože už se nikde nedaj sehnat (dneska mi přišly, mám je taky samozřejmě seřazené podle barev).
No a nakonec bych možná mohla říct nějaké zajímavé poznatky na které jsem přišla mezi přerovnáváním mé knihovničky a utíráním prachu z ní (myslím, že to bylo zrovna když jsem šla pro prachovku). Ne, asi takhle. Zjistila jsem, že nesnáším loutky. Nechápu proč, ale štítím se jich. Nepřipadá mi to moc zajímavé pro vás, ale nevím jestli ještě někdo další trpí takovou divnou poruchou? nebo jak to nazvat. Fuj loutky. Když pomyslím na Hurvínka tak mi jde mráz po zádech.
No, nejsem já divná?
Nemusíte
odpovídat
nahlas
neboť
odpověď
je
více
než
jasná.


PS: Omlouvám se svým sousedům za své neustále (už týdenní) kašlání.
PS2: Neomlouvám, vy tu neustále vrtáte, když chci spát. Kašlu na vás *a to doslova*.

 


Komentáře

1 Nicol Annie Black Nicol Annie Black | Web | 1. prosince 2009 v 17:22 | Reagovat

Je fajn, že sis našla alespoň amlou zábavu, protože doma je -jak sama vím- řádná nuda.
Přeju brzké uzdravení a aby se tě zdraví už jen drželo i přesto, že jsou nemoci všude. :X ^^ :-*

2 vierkaja vierkaja | E-mail | Web | 1. prosince 2009 v 18:50 | Reagovat

Asi před týdnem mě vzbudil zvuk vrtačky na druhý straně zdi přímo u mojí hlavy. Druzí sousedi zase řáděj brzo ráno s cirkulárkou :-?

3 Angee Angee | 1. prosince 2009 v 20:17 | Reagovat

uzdrav se  :-(
já loutky a klauny miluju a zároveň se jich bojim :D nebo spíše překonávám strach z nich tím, že se vystavuju "nebezpečí"

4 Alexis Alexis | Web | 2. prosince 2009 v 18:18 | Reagovat

Já pociťuju znechucení při pohledu na včelku Máju..Prost ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama