Jak něco nového začalo.

2. ledna 2010 v 19:30 | LoveShy |  Když moc myslím
Zdravím, teď už v roce 2010^^

Ten letopočet se teda pěkně blbě píše, byla jsem zvyklá si tam nacvakat ty dvě nuly za sebou. Vůbec se mi to nelíbí. Strašně všechno letí. Poslední dobou pořád přemejšlim o čase, protože mám pořád zafixovaný léto, tak mi ani nepřijde, že už bylo před půl rokem. Právě venku sněží a mrzne. Taková opožděná zima. Teď by se mi hodily Vánoce, ale bohužel je už po Silvestru a my pozítří pádíme do školy.
Vánoce utekly rychle. Všechny ty nákupy a vánoční atmosféra se rychle nahromadila a pak to všechno odešlo. Ještě dva dny před Vánocema jsem byla ve škole a celkově to prostě bylo zvláštní. Štědrý den mi ani nepřipadal jako Štědrý den. Strojily jsme stromeček, jeli k babičce a pak jsme doma oslavili Vánoce. Večeře byla výborná, pro taťku jsme měli dobrý dárky, takže jsem měla dobrej pocit. Sama jsem dostala novej foťák, takže jsem byla nejvíc šťastná. Jen mi prostě pořád nedošlo, že Vánoce jsou. Prázdniny jsem si jinak užila, byla jsem s kamarádama a bylo to fajn. Na Silvestra u mě spala kámoška a půlnoc jsme zapily šampaňským samy v bytě. Byla sranda, bylo to super.

A teď, když je toto první pořádný článek tohoto roku, bych chtěla napsat jakési shrnutí minulého roku.

Leden 2009: Založila jsem tenhle blog, začala jsem chodit na rehabilitace s rukou po úraze. Dny plynuly a já se těšila na konec školního roku.
Únor 2009: Dostala jsem svůj první notebook a oslavila 15. narozeniny. Máma se k vrátila domů, ale o dva dny později od nás zase odešla. TADY je o tom všem článek.
Březen 2009: Měla jsem strach, abych se dostala někam na střední, koupila jsem si knížku Twilight a následně další díly (a tím to všechnio začalo).
Duben 2009: Byla jsem na soutěži s taneční skupinou. Měli jsme skvělý výlet ve škole a v tu dobu mi došlo, jak mi budou všichni chybět. Dostala jsem se na obchodku.
Květen 2009: Máma podala papíry o rozvod, končila jsem s rehabilitací a byla jsem na tejden v nemocnici na operaci.
Červen 2009: Školní výlet, který byl super.. poslední chvíle ve škole. Poslední týden byl nejlepší a potom už jen loučení a potoky slz.
Červenec 2009: Spadl Airbus, zemřel MJ, jeli jsme do Chrovatska.. hodiny prosezené u PC.. myslela jsem, že prázdniny budou o ničem.
Srpen 2009: S Nikčou jsme se domlouvaly, že bysme se roce psaní si mohly vidět a nakonec ke mě na týden přijela. Byl to úžasný týden, kdy jsem jí ukázala město, kde žiju, co se tu dá dělat a poznaly jsme se ještě lépe, než jen přes PC. A pak konec prázdnin a největši strach z nové školy.
Září 2009: Střední škola, nový lidi, nový život. Bála jsem se, ale nakonec jsem si nemohla přát lepší třídu.
Říjen 2009: Napadl první sníh..a jak rychle přišel, tak zase odešel.
Listopad 2009: Dlouho očekávaná premiéra NM a já zrovna onemocněla.
Prosinec 2009: Poslední dny ve škole, Vánoce a blížící se konec roku. Ještě předevčírem byl prosinec.. divný.

Tak, to by bylo rok 2009. Myslím, že není nijak velkej skok z toho 31.12. na 1.1. Jen se píše jiný datum, letopočet a jsme o rok starší. Spíš je to taková šance začít odznovu, napravit své chyby a změnit něco ve svém životě. Když jsem na Silvestra po odzvonění půlnoci stála v okně a držíc šampaňský v ruce jsem sledovala ty ohňostroje (ono toho moc vidět nebylo skrz tu mlhu, spíš byly slyšet rány) přišla na mě trochu melancholie. V televizi dávali sestřih všech událostí a bylo to zvláštní. Povodně, tornáda, požáry, volby, Obama (nehledejte v těchto výrazech nějakou souvislost :P, říkám to, jak si to pamatuju), potom úmrí MJ, prasečí chřipka.. ale ukazovali i ty hezké události. A mě v tu chvíli v hlavě taky běžel takovej malej sestřih zážitků, jen z mého života. Hádky doma, výlety, lidi ve škole, loučení, prázdniny, vztek, lítost, nuda, týden s Nikčou.. všechny ty dny postupně, pak srazy s druhou Nikčou, chození do lesa s Žáňou, hádky s lidma, usmíření, objetí, záchvaty smíchu, cesty do školy, ze školy, město, škola, sranda s učitelema, a taky chvíle, kdy se mi chtělo brečet. Všechno mi to prolítlo hlavou asi tak v deseti vteřinách. Chtělo se mi brečet dojetím, ale jen jsem se usmála. Asi to nic neznamená.. jedna vteřina a přehodí se rok a jedem odznovu. Někdo se opil, někdo seděl doma u mejdanu roku z obýváku a cpal se s rodičema chlebíčkama, někdo byl na facebooku a připil si sám se sebou, nebo někdo jako já byl se svou kamarádkou. Ať už každý oslavil Silvestra jakkoli, a má to jakýkoli názor.. zanechali jsme za sebou vzpomínky na rok 2009 a máme šanci začít tak jak chceme teď - v roce 2010.
Nebudu říkat, ať je tento rok lepší, než ten minulý, protože je to sobecké. Určitě se našli lidé, kteří se vám snažili a stále snaží rozveselovat a pomáhat vám v životě, co by jsme chtěli víc. Minulý rok jsem si já osobně užila, protože vzpomínám jen na ty hezké chvíle a na ty hnusné se snažím zapomenout.
Takže vám všem přeji ještě jednou krásný rok plný krásných zážitků. Ať máte pořád důvody se smát a brečet jen štěstím nebo smíchy :). Buďte optimisté, buďte šťastní. I přes všechny okolnosti teď máte šanci zažít znovu a záleží jen na vás, jaký si ten rok uděláte. Hodně štěstí :))

 


Komentáře

1 Angie Angie | Web | 2. ledna 2010 v 20:16 | Reagovat

přesně tak, máš si pamatovat jenom to dobré, a vzhůru do nových dobrodružství! :-) šťastný Nový rok

2 anti artist anti artist | Web | 2. ledna 2010 v 22:09 | Reagovat

radosť, smôtok, hádky, zmierenia...  a teraz ideme  do toho znova a odznova rovnako, a predsa inak..

3 N.A.T.B. N.A.T.B. | Web | 3. ledna 2010 v 0:05 | Reagovat

Krásný článek..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama