Jak já to jen dělám?

19. dubna 2010 v 22:47 | LoveShy |  Povídání a novinky
Zdravím^^

Dlouho jsem se neozvala a upřímně řečeno na blog teď vůbec nemyslím a ani na žádné jiné blogy teď nechodím - a překvapivě mi to moc nechybí a žíly mi to netrhá. Mrzí mě, že jakási hlavní "blogová éra" už vyprchává a hodně lidí končí. Už to nemá takovou atmosféru jako před rokem například. Každopádně já nekončím, jen mě prostě nenapadá, co napsat. Je mi jasné, že těmi svými pauzami přicházím o návštěvnost a možná i o pár čtenářů, ale who cares? A co chci psát teď? Možná bych měla pár témat, ale nechce se mi psát zrovna o polském prezidentovi (nechť je mu země lehká) nebo o sopečném prachu v atmosféře nad Evropou. Tohle asi bude další z informačních článků, v kterém nakonec budu klást otázky tak maximálně sama sobě.

Nuže - momentálně jsem nemocná, kdo by to byl řekl. Jeden den mrzne a druhej si to sluníčko šajní na plný pecky, což je pro mou slabounkou imunitu docela blázinec. Nemůžu mluvit, sotva slyším, kašlu a smrkám celý den a půlku noci. Taťka mi zakázal jít do školy (dobře no, sama jsem po krátkém konfliktu uznala, že v takovém stavu bych asi nikam chodit neměla), takže doma tvrdnu v těch nejkrásnějších dnech, nos mám odřenej čím dál tím víc a dochází mi Olynth. Klidně bych byla i v té škole, učila se a tvrdla tam do tří, ale aspoň by to bylo mezi lidma, smála bych se a povídala si s ostatníma.

Začínám se čím dál tím víc těšit na léto (na to se teda těším už od 31. srpna). Sice se neuvidím s hodně lidma (joo známe takový ty domluvy - "Noo, tak se v létě sejdem" a pak nic.. kecy kecy), ale nějak to přežiju, hlavně že bude volno, ikdyž zatím nějaké konkrétní plány nemám, takže to asi skončí nudou. Škola je otrava, blíží se konec roku a já vytahuju co se dá. Nemůžu uvěřit tomu, že budu mít ani ne za dva měsíce celej prvák za sebou. Strašně to celé uteklo, nedávno jsme oplakávali konec základky a teď mám jednu čtvrtinu střední za sebou. Jestla tahle etapa života-studia, o které se říká, že je nejlepší, tímhle tempem uteče, sotva si na to budu pamatovat. Uvidíme.

Poslední dobou nějak nestíhám, ikdyž čas by se našel. Jedinné k čemu se dostanu je sledování seriálů - velmi náročná činnost. Chtěla bych zase něco nafotit, ale nemám nápady. Chci si něco přečíst, ale nemůžu se k tomu dokopat. Chci psát, ale mám dvě rozepsané povídky s kamarádkami, na kterých je zrovna řada v pokračování. A o tom jsem vlastně chtěla mluvit. Tedy spíš jsem se chtěla zeptat (pochybuju, že někdo zareaguje, ale budiž). Když píšu povídku nebo článek - sednu si a prostě píšu. Nepřemýšlím o tom, co napíšu, moc si s tím hlavu nelámu. Nevím jestli to tak ostatní taky tak mají. Když píšu pokračování povídky, prostě popustím uzdu své fantazii a za půl hodiny to mám napsané. A vždycky mě překvapuje, že to ostatní nedovedou. Vždycky říkám "Tak si něco vymysli, je jedno co. Prostě piš." ale ten člověk mi řekne, že to nedovede. Jak to máte vy? Zajímá mě to..

Mé plány na zítra (jak to někam napíšu, tak to prostě musím splnit!):
Uklidím si pokoj + stůl + něco málo v bytě
Mrknu na nějaké učení, protože mě čeká hodně písemek až půjdu do školy.
Zkouknu pár seriálů (za odměnu).
Začnu něco číst - asi to bude Zatmění, jelikož jsem dneska koukala na Nový Měsíc a zas jsem tím celá "okouzlená" :D.
Začnu něco psát - jo, chystám se už dlouho a sice nemám nápad, ale já něco vymyslím, jak vezmu tužku do ruky..

Mějte se hezky, užívejte si slunka, učte se v těchto důležitých týdnech ve škole a buďte hodní :P. Já se zase ozvu, příště s něčím intelignentějším a bude to dřív, I promise :))


Egoista!
 


Komentáře

1 AngeliQue AngeliQue | Web | 22. dubna 2010 v 22:11 | Reagovat

Tak to jsem pctěna, podle toho co zde píšeš, jsem hrozně ráda že alespoň na můj blog chodíš a mou povídku čteš :D ..
Musím říct že s tou povídkou to mám stejně. Teda asi mi to trvá dýl jak půl hodiny, třeba hodinu.. ale když si sednu tak píšu a píšu a píšu.. nechápu takové to: Jsem nemocná, jsem tohleto támhleto.. a bla bla bla..
Možná je to tím, že mám celou povídku do detailů promyšlenou a pak už jen píšu.. nevím, každopádně mi to trvá ještě dý, protože já píšu povídku nejprve do sešitu a pak teprve ji přepisuji d počítače.. :) ale prostě chci říct, že s tebou souhlasím, když chci, tak sednu a něco sesmolím.. :)

2 Niky. Niky. | 26. dubna 2010 v 16:05 | Reagovat

Fotka je nádherná, to už jsem říkala.
A jinak s tím psaním. Hrozně to zdržuju, musím na psaní mít hodně času ať se děje co se děje. Všechno to mám v hlavě naplánované o deset kapitol dopředu -a to u každé povídky- jenže najít ta správná slova k tomu, aby to vyznělo podle mých představ je těžké, moc moc... Alespoň pro mě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama