1.7. - Všechno začíná.

1. července 2010 v 22:46 | LoveShy |  Summer 2010
Me.
změna co? a nejen po fyzické stránce..

^^

Nebudu si tu na deset odstavců vyčítat, jak dlouho jsem nanapsala. Nevadí mi to, protože jsem poslední měsíce žila úplně někde mimo tuhle blogovou "realitu". Ale dneska.. je první prázdninový den a já se rozhodla, že na blog nezanevřu, a že se pokusím si tyhle celý prázdniny pěkně hezy zaznamenat. A jak se jinak mám? Poslední týdny ve škole byly ve znamení vytahování čtyřky z ekonomiky, urovnávání vztahů mezi lidma, stresu, vedra a zároveň nudy, jelikož se to všechno neskutečně táhlo a pak to v závěru vlastně moc uteklo. Celý prvák včerejškem skončil. Divný. Vždyť si pamatuju poslední školní den na základce a pak ten první na střední škole.. Proč je najednou zas další konec? Už nebudem 1.A, prďolové školy. Táhne nám na 17, máme brigády, polovina lidí co znám jsou celkem navážno zadaní.. co to je? Moc moc všichni dospěli. Asi se s tím pořád hůř a hůř srovnávám.

Na výzo jsem měla pět trojek, čtyři dvojky a čtyři jedničky + chování velmi dobré :P. Mohlo to být lepší, ale i horší --> celkem spokojenost. V posledních dnech mi ve škole už pomalo hráblo, už to prostě chtělo volno. Známky, výlety, oslavy.. bylo toho moc. Vztahy byly občas moc napjaté. Hodně věcí se v poslední době změnilo a já na ty změny asi hold moc nejsem.

A teď prázdniny. Těšíme se na ně celý rok a teď? Jsou tu a já moc radosti nejevím. Strašně ráda bych někam daleko odjela, protože mám strašně velkou cestovací náladu. Ani se mi nechce za teplem a plácáním se v moři, spíš prostě sbalit menší kufr, sednout na letadlo a odletět do nějakýho velkýho města a tam fotit a poznávat nová místa a lidi a něco zažít. Prostě mi leze krkem tato republika, krajina kolem je všude stejná, počasí se pořád blbě mění a lidi jsou hnusný nepřátelský a lžou (ne že by tomu bylo v jiných koutech světa jinak, spíš to dělá ta jazyková bariéra). A vlastně jazyky jsou další věc, proč někam odjet - strašně miluju angličtinu, a nejradši bych mluvila anglicky místo češtiny. Mám takový tendence v běžné řeči angličtinu užívat a ani si to neuvědomuju. No prostě důvodů odcestovat je hodně a jen jeden důvod mi stojí proti. Finance. Ne že bychom neměli co jíst, ono by na nějakou menší dovolenou v klidu bylo, ale taťka rozhodl, že letos se nikam nepojede (maximálně do velmi atraktivní destinace - jižní čechy). Prý si něco našetříme do zásob. Pořád ho přemlouvám, abychom aspoň někam jeli, protože na prázdiny nic nemám.

Brigádu nelze bez kontaktů sehnat, na tábory už nejezdím.. Většina kamarádů dneska nasedla na letadlo a odcestovali si někam do tropů.. Opravdu nevím co budu dělat a je docela smutný, že i v první prázdninový den si tohle říkám a doufám "že se ještě něco najde".

Včera jsem byla na Eclipse a myslím, že není třeba komentáře. Někdo tuto ságu nemusí, ale to neznamená, že je to blbost. Ať si každej říká a myslí co chce, TOHLE je můj svět, byť jen z většiny vysněný. Zatmění mám nejraději ze všech knížek a ten film.. asi také! <33

Zítra jedu do Prahy, setkat se téměř po roce s mou (původně blogovou) kamarádkou Niky :) a taky s Katie/AngeliQue, s kterou se uvidím poprvé. Moc moc se na obě těším, aspoň něčím dobrým to celé začne.

Pokusím se zapisovat sem pravidelně, tyhle prázdniny si musím užít!


See you later!
 


Komentáře

1 dancerboy dancerboy | Web | 1. července 2010 v 22:55 | Reagovat

Doufám, že si prázdniny užiješ a že už konečně udělá nějakej ten noční hovor ... mám Tě hrozně rád ... <3

2 Mischa Mischa | Web | 1. července 2010 v 23:05 | Reagovat

promin za reklamku
zapoj se do mé bleskovky jestli chceš:
odkaz tu:http://lowedt.blog.cz/1006/bleskovka-4
a ještě jednou omluva za reklamu

3 Angie Angie | Web | 2. července 2010 v 15:10 | Reagovat

jé, jsem ráda že jsi zpátky :-) Prázdniny ještě přinesou hodně nových zážitků, nezoufej, bude to paráda!

Eclipse (film) je nejlepší z celé ságy :-)

4 AngeliQue AngeliQue | 3. července 2010 v 0:09 | Reagovat

naprosto souhlasím.. všichni mos c rychle dospívají kolem mě a já je nějak nestíhám... nejraději bych se vrátila do prváku a zase si psala po večerech s Ellí do pul šestý ráno jen aaaaa :D .. jak jsme se dneska bavily .. :D :)

5 Simík Simík | E-mail | 15. července 2010 v 23:36 | Reagovat

koukám, že tvoje vysvědčení je skoro jako moje :) (moje je trochu horší :D) taky si říkám, že všechno nějak moc uteklo... a z prázdnin taky nemám nějak extra super radost, stejně jako tobě se mi financí nedostává :)s tou angličtinou máš taky pravdu, i o prázdninách mi leží v hlavě..
někteří hajzlíci si udělají prodloužené prázdniny a jsou někde v zahraničí od 20. června až do 10. září, jaká je v tom spravedlnost? třeba já taky trávím všechny prázdniny doma, na brigádu ještě nemám věk, tábory jsou noční můra...
další bod - Eclipse. ááách! :D já jsem na tom byla se ségrou a musim říct, že to bylo skvělý! tenhle díl je nejlepší film i knížka (; základní otázka: Team Edward nebo Team Jacob? nebo snad někdo jiný? :) a Jasper je tam fakt skvělej.. až na tu paruku.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama