2.7. - Jak v džungli..

2. července 2010 v 22:24 | LoveShy |  Summer 2010
^^

Ráno v osm jsme vyrazili do Prahy. Samozřejmě se to neobešlo od malého bloudění a tatínek chytal meganervy ("Se tady na to vys*ru, tudy prostě nemůžu jet!!"). Nakonec jsme dorazili na zastávku v Dejvicích a já se radši klidila co nejdál od auta. Zavolala jsem Nikče, která tam měla čekat načež mi řekla, že pomalu ještě leží v posteli. Bylo právě 10,35 a v 10,30 mi měl jet bus na místo zvané Holubice, kdesi v dáli za Prahou. Další bus jezdí až za hodinu, takže jsem moc optimistické vyhlídky neměla. Co já budu sama dělat v Praze v tomhle vedru? Nakonec jsem zahlídla, že tam ten bus ještě stojí - teda aspoň jsem myslela, že je to on. Vlítla jsem akorát do něj, přisedla si k paní, která sotva seděla, ale křečovitě si držela svou kabelku a čekala jsem, kam mě to doveze. Půl hodiny sedět v rozpařeným autobusu plným divnejch existencí. Ale jo, je to docela adrenalin být v cizím městě a nasednout sám na bus a jet někam na ves. Ale dojela jsem, další důkaz mé geniality (haha :P) a po roce jsem se setkala s Niky. Po půl hodince dojela Katie a my si užily úžasné odpoledne s filmem, dělali jsme palačinky, hráli si s pejskem Uschim.. Pár hodin jsme byly spolu a pak se zas jelo domů.

Je fajn občas takhle jet úplně pryč, za lidma, které znáte jen virtuálně a na místo, kde jste nikdy nebyli a třeba už ani nebudete. A že je na světě takových lidí a míst, co se dá poznávat ;). Nekonečno.. O to víc se pak těšíte domů, až zahlídnete vaše město, barák, sednete si do vaší postele ve vašem pokoji. Jojo, dnešek se povedl. Takže nám ty prázdniny hezky začínají, jsem zvědavá, co přijde dál :). Snad se všichni "tam venku" máte také dobře..

See you later!

NKN
 


Komentáře

1 Angie Angie | Web | 2. července 2010 v 23:59 | Reagovat

zrovna včera odjely dvě kamarádky, které znám z blogu :) A JE to skvělý se vidět s novými lidmi, o tom ten život je ;) A ta fotka je báječná :-)

2 AngeliQue AngeliQue | 3. července 2010 v 0:05 | Reagovat

užasný den :) jsem ráda že jsme se viděly... i když mi to tak trochu stále nedošlo.. :D
Jinak .. to víš Praha je plná divnejch existencí.. :) :D (to jen já a Ellí jsme tady ty star.. :D néé legrace :D)
bylo to užasný :)

3 Simík Simík | E-mail | 15. července 2010 v 23:25 | Reagovat

hohó, Dejvice, toť místo skvělé :DDD Holubice mi sice nic neříká, ale což :D podivnejch individuí je Praha plná, to si můžeš bejt jistá :D každopádně jsi statečná, že jsi nasedla do neznámýho autobusu... sama na neznámém místě = jedna z mých nejhorších nočních můr :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama