4.7. - Zaber

4. července 2010 v 22:51 | LoveShy |  Summer 2010
^^

Dneska jsem unavená. Opět. Od té doby, co začaly prázdniny usínám už v deset. Vstávám v deset a přitom přes den nedělám nic extra náročného. Když je škola a vstávám v šest, poté celý den někde ve stresu pobíhám nakonec ponocuji nejdýl jak to jde a stejně vždycky nemůžu usnout. Že by jakási letní únava? Nebo to dělá to sluníčko? Každopádně dneska jsem unavenější víc než kdy předtím. Byli jsme celý víkend na chalupě, včera jsem ležela celé odpoledne na sluníčku, přečetla jsem celou knížku a na zádech mám vypálený tílko. Dneska jsme tam přijeli už na oběd a tak se odpoledne vleklo. Byla jsem chvilku na sluníčku, abych nebyla tolik bílá i ze předu, avšak ve tři hodiny bylo finále Wimbledonu a Tomáš Berdych hrál s Rafaelem Nadalem, tak jsme to celé sledovali. Bohužel prohrál, ale i tak je druhý, což je krásný úspěch a mimo jiné vyhrál pět set tisíc liber, což vůbec není zlý. Skončilo to po třech hodinách a sluníčko už tolik nepálilo, tak jsme jeli na kola. Máme takový starý, ještě na nich jezdili naši rodiče jako malí, ale nám to na chalupě stačí. Dali jsme si asi tři kilometry (já v tílku a kraťasech, bez slunečních brýlí, v Crocsech) a byli jsme tuhý. Snědli jsme zmrzlinu a taťka navrhnul, že se ještě projedem kousek k lesu a pojedem domů. Jenže jsme dojeli celý splavený k lesu a on říkal, že to rovnou celý objedem, že zná cestu. Vedlo to příjemným lesem, vlasy mi všude vlály a sluníčko krásně prosvítalo skrz stromy. Jenže zas nastaly kopce, jeli jsme strašně dlouho a pak jsme i zabloudili, já začala kejchat a kašlat a všude po těle jsem měla malý mušky. To byla zas nálada. Dojeli jsme to, a já na truc nasedla do auta a ani jsem se nehla. Celkem jsme si dali tak devět kilometrů, ale ve vedru, na starým kole, který je rádo, že zabrzdí, v crocsech a na šílenejch šutrech.. joo, říkejte mi borec :P.

Zejtra je státní svátek. Úžasný. Nový týden začíná, uvidíme, jaký bude. Ať už se prosím všichni vrátí a jsou do konce prázdnin tu. Kdykoli na obloze letí letadlo, zamáčknu slzu.. hrozně závidím, achjo. Doufám, že se najdou další existence, které zoufale trčí doma, nemají co dělat..

Jsem závistivý člověk. Jak má někdo víc než já, tak mě to tak strašně štve, že mu to místy i přestávám přát, ale naštěstí se umím ovládat. Ale tohle je podle mě ještě docela lidské..

Užívejte si, já vám to přeju ;).
See you later!
 


Komentáře

1 Kity ... Kity ... | Web | 4. července 2010 v 23:04 | Reagovat

Taky jsem závistivá, závidím těm co jedou každé léto k moři, protože jsem tam ještě nikdy nebyla, protože každé prázdniny jsem doma a když pak každý vykládá kde všude byl jen si v duchu říkám: ,,Tak ať", i když sama sobě nevěřím, že by mi to bylo jedno ...

Já dneska jela na kole k babičce, pak zpátky, pak naproti kamarádce, pak s ní k rybníku, pak od rybníku k babičce a pak od babičky doprovodit kamarádku a pak domů ... nějakým 20 km to být mohlo ... v tom vedru, je ale i 9 km docela dobrý zápřah ...

2 Angie Angie | Web | 5. července 2010 v 0:20 | Reagovat

já se zase na příští týden netěším. Zítra začíná peklo. Teda začalo už dneska. Uklízíme v novém bytě, potila jsem se od rána asi od sedmi doteď. Balíme věci ve starém bytě, stěhováci přijedou až ve středu, protože je to volno, že ano. Já odjíždím navíc na Ukrajinu v pátek, takže všude kolem zmatek.

Já ti budu říkat borec, protože nevím jak jsi to přežila. Já bych se tam zastavila někde ve stínu, a ať si pro mě přijedou záchranáři třeba, nebo bych tam zůstala, než by mi nebyla zima :-D tos asi měla co dělat v taakovyym vedru. Chjó. Nezávidím.

3 Danushka Danushka | Web | 5. července 2010 v 1:27 | Reagovat

[1]: Vypadá to, že každý chce to, co nemá .-) Já zase u moře párkrát byla a letos jsem mámě vysvětlila, že k moři nechci. Mnohem víc pro mě znamenaj výlety po Čechách.. Z Prahy se můžu vždycky vytratit na chalupu a pár dní tu budu i s kamarádama.. A zjistila jsem, že mi to skutečně bohatě stačí. Ale držím palce, abyste Ty i autorka blogu měly někdy možnost se k moři podívat .-) Aspoň jednou to určitě stojí za to .-) Přeju pěkné léto!

4 Niky. Niky. | 6. července 2010 v 0:12 | Reagovat

Možná jsem ještě větší zoufalec než ty. Čas od času si frnknu do Prahy, ale jinak jsem doma, doma a doma.
Možná je malinký rozdíl v tom, že já ani nikam nechci. Kdybych totiž někam odjela, mohlo by hrozit, že se nevrátím. :D

A závist je běžná součást života, se kterou se potýká každej. Takže z tohohle si vrásky nedělej.
Strávíme spolu tejden a spooooustu hvězdičkovejch nocí. To není tak zlý, ne? ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama