6.7. - Sleep&Eat

6. července 2010 v 20:46 | LoveShy |  Summer 2010

^^

Dnešní den je opravdu úžasný. Celou noc tu pršelo a já se ráno probudila a slyšela jsem slejvák a do okna bouchal vítr. Byla jsem ráda, protože vzduch už potřeboval pročistit a já na dnešek neměla žádný plány. A tak jsem si uklidila, uvařili jsme řízky a já se koukala na Zoufalé manželky (musím říct, že jsem si na nich vypěstovala slušnou závislost). Pak jsme jeli něco nakupovat, poté jsme si dali další nášup jídla a koukali jsme na filmy. Pršelo a pršelo a den utekl a už je zas večer a já jsem najedená a odpočatá a zejtra se jde zas něco dělat. A už přestalo pršet a začíná být dusno. Achjo, léto mám ráda, ale takový chladnější podzimní večer taky není k zahození.

Nevíte někdo, jak se naučit skromnosti? Naši nás od malička vedou k tomu, aby nám stačilo málo a nikdy jsem nebyla to rozmazlené dítě, co by dostalo vše - spíš naopak. A pak tedy nevím, kam se to všechno podělo. Strašně ráda bych, aby mi k životu stačilo málo, a aby všechno, po čem bych toužila bylo přinejlepším zadarmo. Skromní lidé to mají jednoduché. Stačí jim hodně málo a jsou šťastní a to bych chtěla "umět". Asi mám moc složité sny a kladu si cíle, které se nikdy nesplní (rovnají se asi představě, že bych na měsíci vybudovala psí útulek nebo něco takového). Ale.. třeba jednou najdu něco, co mi bude k životu stačit a tu skromnost v sobě najdu. Zatím si nechám své neskromné představy a budu doufat ve dvě věci - že se splní a nebo že zapomenu..

See you later!
 


Komentáře

1 Simík Simík | E-mail | 15. července 2010 v 23:12 | Reagovat

já teda nesnášim vedra... miluju zimu (; co se týče skromnosti.. považovala bych to za psychickou vadu, protože je lidskej pud mít víc, mít to nejlepší... a neskromné představy má každej :)každopádně se mi líbí tvoje myšlenka: "...nechám si své neskromné představy a budu doufat ve dvě věci - že se splní a nebo že zapomenu..." v to taky doufám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama