Svatby.

17. října 2010 v 20:09 | LoveShy |  Fotočlánky - víc fotek než textu
"Nádherné dojemné události, kde se ze dvou životů stane jeden společný."

Svatby.

Letos jsem byla na dvou svatbách. První - 21.8.2010, místo konání - jih moravy. Vdávala se sestra mojí internetové kamarádky. Byla to obrovská svatba, kam jsem byla s ročním předstihem pozvána. Předcházely jí mega přípravy a vše bylo naplánované do nejmenšího detailu. Sama jsem se stala součástí příprav. Přijelo sto pět hostů, vše probíhalo dle nejrůznějších tradic, byli zaplacení profesionální fotografové, všude byl blázinec, vstávalo se ráno v pět, pak se autobusama jelo do kostela, po hodinovém obřadu vláčkem do vinného sklípku a tam se konala hostina. Jídla bylo tak na rok dopředu, pět dortů a teplý a studený raut a litry nejrůznějších nápojů. Byla to mega událost, na kterou se ještě dlouho vzpomíná.

Druhá svatba proběhla přesně před týdnem. 10.10.2010, magické datum. Vdávala se mamka mojí nejlepší kamarádky. Svatba byla naplánovaná poměrně narychlo a já byla na poslední chvilku pozvaná - jako "fotograf", jelikož mám zrcadlovku. Příprav moc nebylo, nebo spíš jen to nejnutnější, zajíštění oběda, šatů, kytice a aby prstýnky byly připravené. Ráno probíhalo v klidu, odjezd na obřad byl ve čtyřech autech a samotný obřad trval na liberecké radnici kolem patnácti minut. Oběd byl v reastauraci, poté jsme se vydali k nim domů a tam se jedlo, i dorty byly. Bylo to menší, ale i tak ten den hrál jistě důležitou roli v životech zúčastěných.

Společné věci na těch svatbách byly: nacpala jsem se svíčkovou a následně dortem, svítilo sluníčko a všude bylo tolik lásky, že by se z toho jeden rozpustil :).
Bylo to fajn, hned bych zas na nějakou svatbu skočila.
Nejlepší je na tom stejně to jídlo!

Fotky dole, je jich moooc.Tak nejdřív první svatba, moravaa.


___________________________________


A teď ta liberecká svatba.Mám ty bílé šaty, jsem připravena navštívit tisíce svateb :D:))
Nechcete mě někdo pozvat??
 


Komentáře

1 Nikie. Nikie. | 17. října 2010 v 20:34 | Reagovat

Zděsila jsem se nad délkou článku (pak mě uklidnilo, že to jsou jen fotky :D).
Ale všechno jsi to krásně vystihla. :))

BTW: Těš se na tu naši společnou svatbu :D :))

2 Angie Angie | Web | 18. října 2010 v 19:04 | Reagovat

Moravský novomanželé se k sobě hodně hodí, a je vidět že to dlouho plánovali a dali si na tom záležet )) Liberecká svatba ale asi byla víc uvolněná, veselá a více rodinná jestli by se to tak dalo říct ))
Ach, chci taky na nějakou svatbu. Vlastně on se měl v létě ženit bratranec, ale umřel děda, takže se to posouvá minimálně o rok. Pravdu říct, tak je z toho jeho snoubenka celá nešťastná /dost to prožívala, myslí si že je to špatné znamení/, ale myslím že se jejich vztah nijak nezměnil. Tak snad za rok :-D
Nádherné fotky ))

3 Happily Desperate ♥ Happily Desperate ♥ | Web | 23. října 2010 v 0:10 | Reagovat

Ty fotky s tou kamarádkou :) úžasné! ;)

4 AngeliQue AngeliQue | 25. října 2010 v 23:30 | Reagovat

týý joo ty fotky jsou uplně dokonalý :))
Lucka tady vypadá jako Niky za pár let :D uplně ale! A vím že mě asi zabije až si to přečte, ale trvám si na tom :D :)
nádherný, taky bych šla na nějakou svatbu.. to kouzlo :) .. jenže není kdo.. u nás v rodině jsem na řadě tak  možná já a to asi ne-e :D

5 Aurora Aurora | Web | 30. prosince 2013 v 11:17 | Reagovat

ja som bola tento rok na svojej druhej svadbe v živote, prvú si nepamätám, bola som malá a ženil sa ujo... teraz sa vydávala sesterka. krásny obrad, revala som ako keby umierala, proste doják :D
akcia to bola skvelá, najprv to vyzeralo, že sa budem nudiť, ale potom som skončila pri megasuperdlhých rozhovoroch s jedným týpkom, bolo to fajm :) tiež dobrá akcia.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama