Ta navíc, ta zbytečná.

17. listopadu 2010 v 2:27 | LoveShy |  Povídání a novinky
Právě jsem přišla domů z prodloužený, je 2:00 AM a mě se jaksi nechce spát. Všichni trapný srabíci už spí, ačkoli je zítra státní svátek. Takže na všechny kašlu a hezky si tu v tichu a samotě relaxuju.

Dnešek byl fajn. Škola se přežila, i ten tělák ušel a nakonec super večer. Sice nám ujela tramvaj, museli jsme si vzít taxi, sotva jsme doběhli bus, teď mi asi upadnou nohy z těch blbejch bot, jsem celá mokrá, protože tam debilně prší. No fajn.

Ale k věci. Nejen v poslední době mě štve a mrzí jedna věc. Pořád přemýšlím, co je na mě tak divnýho, že lidi mají tendenci mě ignorovat. Možná ani ne tak ignorovat, ale každopádně se prostě cítím jako vzduch. Jen nevím, komu to mám dávat za vinu. Jestli mám kolem sebe špatný lidi, nebo jestli to je mnou. Hlavně mě štve, že já jsem vždycky ta do počtu. A jak všichni samozřejmě víme, sudý počet lidí funguje, lichý nikoliv. A já jsem vždycky "ta třetí, ta pátá". Vždycky je někdo navíc, ale nějak mi vadí, že to jsem vždycky já. (Obzlášť, když ten sudý zbytek se mnou tvoří samé páry.)

Třeba je to vážně mnou. Třeba dělám něco špatně - neumím se bavit s lidma?, nevtírám se všem, nemusím všude být.. a asi je to špatně. Jak se říká - když chce člověk zapadnout, musí se chovat jako ostatní. Ale opravdu se MUSÍM chovat jinak, abych měla kamarády, na které se můžu spolehnout? Tak to ne, děkuji. Raději budu v lichém počtu - sama, jedna.

Táta mi řekl, že jsem moc hodná. To mám po něm. Že pro všechny udělám cokoli, že všechny vyslechnu, poradím, pomůžu.. a ničeho od ostatních se nedočkám. Tak jak si má člověk sakra najít kamarády, přátelé? Jsem hodná - serou na mě. Nejsem hodná, je to ještě horší. Strašně ráda bych tohle pochopila a našla způsob, jak to změnit, nebo aspoň zjistit, co je (se mnou?) špatně.

Už několik let doufám, že mě někdy někdo bude mít na prvním místě. Cokoli se bude dít, cokoli bude mít na srdci.. první kdo ho napadne budu já. Chtěla bych poznat to, že se se mnou ve všem prvořadě počítá, že jednou budu taky nějaký, aspoň malý střed pozornosti. Nikdy jsem to nepoznala. V naší celý rodině patřím k těm mladším, takže k dvacetiletým příbuzným, co uměj jenom chlastat fakt nezapadám. A mezi kamarády.. stále se mluví o určitých lidech a rozebírají se jejich životy a všechno se téměř podřizuje jim. Nikdo se nikdy neptá na mě, alespoň ne na vážný věci. Já si troufám říct, že znám všechny lidi kolem sebe, ale mě nikdo nezná. Proč by taky měli, že. Nikomu za poznání ani nestojím.

Opravdu mě to mrzí, ale čím dýl píšu tenhle článek, tím víc jsem si jistá, že je to asi všechno má vina. Prostě jsem se blbě narodila, s blbýma hnusnýma genama, blbě mě vychovali, blbě je všechno. Mám hlad, jsem už nějak unavená a zas mě přepadá ta trapná sebelítost. Perfektní čas to jít raději zaspat. Potřebovala jsem se vypsat, protože nemám chuť někoho zatěžovat těmahle kravinama (ježiš.. sem blbá.. on by mě stejně nikdo neposlouchal! :D).

"Hned zveřejnit" a dobrou.
 


Komentáře

1 Caty Caty | Web | 17. listopadu 2010 v 9:40 | Reagovat

Mluvíš mi v mnoha věcech z duše..

2 Niky. Niky. | 17. listopadu 2010 v 22:48 | Reagovat

Já neumím psát dlouhý komentáře, myslím že to víš, stejně tak, jako já vím tohle všechno, co jsi sem napsala.

Po tomhle článku mě napadla jediná věta co Ti sem napsat..."První, kdo mě (ať se děje cokoliv) vždycky napadne, jsi ty." :)

3 AngeliQue AngeliQue | 20. listopadu 2010 v 20:33 | Reagovat

Jsi hloupá, s blbýma genama ses blbě narodila a ještě ke všemu tě blbě vychovali! :D Jistěě..
Víš, neznám Tě tak dobře, ale i přes to, jak Tě znám patříš k "těm lepším lidem" jsi dobrý človek, jsi skvělá holka.. :)
Pokud jsi pro někoho "jen ta třetí" tak je hloupej.. A na druhou stranu, pokud tě to potěší, zjišťuji, že jsem na tom podobně. Nejlepší kamarádka se teď změnila tak, že je pro ni mnohem přednější sex než já .. a pro kluka, kterého mám ráda je už tři roky přednější jedna slečna .. i přesto že mě nenápadně stále přitahuje k sobě.. ale to jsem odbočila :)
Já nevím, hrozně mě mrzí, že jsi tak daleko, protože když čtu tvoje články(a možná už jsem ti to psala) připadám si, jako bys popisovala můj vlastní život ..
Ale, kam tím chci dojít, Ty jsi mnohem lepší člověk než ostatní :)

4 dzej-komplex dzej-komplex | Web | 5. března 2011 v 20:39 | Reagovat

Cítím se často dost podobně... Sice už jsem taky zpárovaná, ale ohledně přátel to mám nějak stejný jako ty.. :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama