Seš mladá na to sedět v buse!

25. února 2011 v 19:03 | LoveShy |  Povídání a novinky
Dnešní odpoledne jsem zabrala výletem na mé oblíbené místo. Bylo krásně, mírně pod nulou, nasedla jsem na autobus a za půl hodiny byla tam. Ani nevím, proč ta cesta trvá tak dlouho, to místo je poměrně blízko, ale ten autobus objíždí snad půlku Liberce. Naštvala mě paní, která mě sprdla za to, že jsem jí nepustila sednout a okomentovala to "To je mládež". Tak jsem jí řekla, že ještě tak stará není, aby musela sedět a to jsem myslela, že dostane mrtvici. V duchu jsem se strašně smála. Naopak mě potěšil řidič autobusu (kterej jezdí jednou za půl hodiny), že když odjížděl ze zastávky tak ještě po pár metrech otevřel dveře pro jednoho sympatickýho kluka. Měla jsem za něj radost a nechtěně jsem se usmívala jak měsíček na hnoji.


Koupila jsem si holanský vafle s karamelem, který tak miluju a taky zelený pesto sýr, který mi v Holandsku zachutnal, ale je šíleně drahej. Tlustá plešatá prodavačka na mě koukala jak když jsem upadla na hlavu, jako by její výraz říkal "Zelenej sejra za? Za pajdu? Blázníš?". Za celý odpledne jsem skoro nesundala sluchátka, a tak jsem si jen mohla domýšlet co si lidi - přímo čumící na mě - asi tak povídají a jestli na mě někdo chtěla třeba mluvit, tak měl fakt smůlu. Pak jsem ještě zaskočila do CAčka, jen tak z povinnosti a narazila jsem (úplně vzadu v rohu) na schovanou hromádku věcí pod jinýma věcma. Takový lososový triko, který by mi asi neslušelo, svetr a legíny zlevněný z tří stovek na šedesát korun. Zkusila jsem si je a koupila. Heč a jsou moje, nemáš si je schovávat, cizí holko.


Všechno jsem zfoukla rychle, jen mě celou dobu pronásledoval takovej divnej kluk. byl pořád pár metrů kolem mě, kamkoli jsem šla, šel taky. Divím se, že nešel se mnou na záchod, ale nenápadně si sedl na lavičku. Strašně dlouho za mnou chodil, myslím si, že to fakt nebyla náhoda. Paranoidní ještě nejsem. Snad. Měla jsem takovou radost, když jsem se ho nakonec zbavila, ale ta mě asi o hodinu později přešla, když čekal na ten samej autobus. Jsem ráda, že jsem mu mohla udělat tím, že si sedl vedle mě.


Nicméně, po úspěšném nákupu jsem šla na ono oblíbené místo, vysmívala jsem se nekonečné frontě lidí čekající na automyčku (nechápu proč se minimálně stovka řidičů rozhodla jet v pátek večer do automyčky). Cestou jsem ujídala vafle a kousíčky sýra a nějaká partička asi osmiletejch kluků na mě něco sprostě pokřikovala, aha. Foukal hroznej vítr a já nic neviděla a nemohla jsem najít kapesník, ale všechno mi to vynahrazoval krásný západ sluníčka a asi dvacet letadel na obloze, které tak šíleně ráda pozoruju (a vždycky se raduju, že se nesrazí, když se tam nahoře kříží, hihi). Šla jsem na takovou louku, totálně nevyužitou rozrytou plochu vedle nějakýho podniku, kde je krásný výhled. Najednou ke mě přišel nějakej strašně důležitej chlápek "Slečno, mohu vás požádat o opuštění soukromého pozemku?". Pche. Oplocený to nebylo, chodím tam pořád a najednou mají problém. Když jsem se zeptala, kde je zákaz, vysypal na mě nějakej zákoník vlastnictví pozemků, nebo co já vím. Radši jsem si nandala sluchátka a zdvořile jsem přikyvovala.


A vyzdobila jsem si pokoj fotkama a klidně bych to dělala do teď, ale došla mi izolepa a provázky na který jsou fotky přichycený a tak mám blbej pocit z nedokončený věci. Teď se vrhnu na video a tady je video ze včerejška s mejma kámoškama Niky a Marky.

Marky, Niky a JÁ.
 


Komentáře

1 Gigilo Gigilo | Web | 25. února 2011 v 19:41 | Reagovat

"Divnej kluk" bude s největší pravděpodobností kapsář. Máš kliku, že ti nic nezmizelo. :/

2 Madrak Madrak | Web | 25. února 2011 v 19:48 | Reagovat

Důkaz toho že jsou někteří lidi idioti.Ty soukromý pozemky to znám.Stalo se mi to několikrát.Jinak vám to na tý fotce sluší ;-)

3 Kája Kája | Web | 25. února 2011 v 19:51 | Reagovat

Ach ty autobusy. Mě jako devítíleté dítě nechtěla jedna baba pustit z autobusu, protože jsem ji nepustila sednout. A nadávala, že jsem nevychovaní. V devíti! A to jsem byla taková drobounká, že jsem musela vypadat na sedm... Šílené.

4 Baka - chan Baka - chan | 25. února 2011 v 20:03 | Reagovat

Jn,důchodci sou protivný ..

5 Nameless Nameless | Web | 25. února 2011 v 20:06 | Reagovat

fajn den :) mimochodem moc hezky píšeš a máš zajímavý blog, odím si tě do oblíbených, pokud to nevadí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama