Take away all the lonely moments, give me full communication with you.

15. března 2011 v 20:20 | LoveShy |  Povídání a novinky
I přes dostatek smíchu a lidí kolem sebe absence pocitu štěstí, občasná radost z krásnýho jarního mikinovýho počasí, pyšnost na svoje dobrý známky až na to blbý propadání z matiky. Odpolední courání po skoro zapomenutých místech, focení všeho co mě napadne. Zpívání si nahlas uprostřed lesa, zbavení se závislosti na nakupování kravin. Vynechávání výtahu, běhání po schodech, střídmost v jídle. Zoufalost co s vlasama, manie zdokonalovat si pokoj. Závislost na sendvičích a nový mattonce, chuť říct pár lidem, jak je mám ráda a většinu lidstva poslat někam. Úzkost z přírodních katastrof, strach z konce světa, lítost nad všemi, kterým ani nejsem schopná pomoct. Touha se zahrabat a spát, ignorovat všechny lidi co mě štvou. Možná i bezdůvodný stupňující se pocit nepotřebnosti a přebytečnosti, jen mi občas má snaha být se všemi kamarádka přijde zbytečná. Neustálý se vyptávání ostatních "Jaký byl víkend" a čekání na ně po hodině. Ničeho se nedočkávající.

Jsem naštvaná, lidi mě nemají rádi, že prý jsem moc chytrá. Ono je to ale fakt zlý. Nechci být taková ta holka všechnovimvšechnoznám, takový lidi nikdo nemá rád. Snažím se krotit se a nepoučovat lidi, ale když mi někdo řekne, že neví kam plul Titanic tak se mi chce brečet. Podobné věci slýchám denně. Skoro nikdo nemá všeobecný přehled. A tak se ptám: stýkám se s hloupými lidmi, nebo lidstvo celkově hloupne.. či je snad něco v nepořádku se mnou?
Nebaví mě výsměch lidí za to, že prostě skoro všechno vím. Všechno je na ruby.

A taky nevím proč, ale prosím, ať už se planeta Země uklidní. Pray for Japan. Pray for the world.


Moje oblíbená fotka.
 


Komentáře

1 eM. eM. | 15. března 2011 v 21:18 | Reagovat

Pokud si uvědomuješ existenci lidí typu "všechnovimvšechnoznám" tak taková nejsi...to bývají obvykle hloupí lidé, moc toho neví, ale co ví, s tím se pochlubí :-D
Například já :-?  :-x  :-(
V neděli jsem fotila podobné fotky, ty barvy jsou best :-)

2 Nikie. Nikie. | 15. března 2011 v 22:33 | Reagovat

Říká se, jak moc je lidstvo den ode dne dokonalejší, ale přitom je tu den ode dne více pitomců.
Je to globální problém, já už to radši ignoruju. :/

3 kagree kagree | Web | 17. března 2011 v 18:54 | Reagovat

Kam plul Titanic? ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama