Překonat sám sebe!

1. června 2011 v 20:43 | LoveShy |  Fotočlánky - víc fotek než textu
Je smutný, že dneska je můj poslední den dětí v životě!

Tak nějak shrnu poslední dny. Včera jsme jeli v tom největším horku se třídou do Turnova na exkurzi. Nikdo nevěděl, co nás čeká, nakonec jsme se rozdělili do dvojic a každá dvojice dostala téma, které měla do dvou hodin zpracovat. Já s Naty jsme dostaly "Obyvatelstvo Turnova". Běhaly jsme od radnice po poštu, zašly jsme na evidenci obyvatelstva a na matriku. Všude byli moc ochotní a my jsme získaly rychle informace, dokonce nás to strašně bavilo, vyjednávat s lidma a prosit o údaje. Zašly jsme koupit čtvrtku a drze si sedly na poštu, kde jsme zjištěná data zpracovaly do projektu. Byla sranda, když nám třeba před nosem zabouchli dveře, nebo když si z nás na finančáku dělaly sekretářky srandu. Ve zbytku času jsme si šly koupit zmrzlinu a "hopíky" jak malý děti na památku na tento super den.

Jenže.. stala se náhoda. V Turnově totiž momentálně pracuje na parkovišti jedna blogerka - Ašu, kterou mám moc ráda a sleduju jí už od jejích začátků. Ona taky fotí, ale samozřejmě mnohem lépe a dýl než já a tak je pro mě jakýmsi vzorem. Věděla jsem, že se nechází v Turnově, ale neměla jsem představu kde přesně. A jak jsme si tak šly se zmrzlinou, najednou ji vidim. Bylo to zvláštní. Tak jsem si řekla "super, viděla jsem jí, tak jdem dál" ale pořád jsem uvažovala, jestli jí oslovit. Naty mi dodala odvahu, řekla, ať to udělám a šly jsme za ní. A jsem za to ráda, určitě bych si to teď zpětně vyčítala. Jo, zní to jako největší pitomost, ale ono je opravdu těžké sebrat odvahu a jít oslovit člověka, který vás nezná, ale vy jeho jo a nevíte, jak bude reagovat a co si budete povídat. Ale Ašu byla samozřejmě moc milá, myslím, že byla i potěšená, že jsme se zastavily. Povídaly jsme si asi dvacet minut, ani ne a musely jsme jít. Měla jsem radost, že jí vidím, slyším, že s ní mám fotku a ona si nás taky vyfotila. Překvapilo mě, že mě Ašu i trochu zná, dokonce si vzpoměla na moje jméno a příjmení. Jsem na sebe pyšná, že jsem tam šla. Zase znám dalšího skvělého člověka navíc.

Dnešek jen pár slovy - exkurze ve Škodovce Mladá Boleslav, sledování výroby Octavií a motorů do nich, neměla jsem s sebou foťák, takže nemám ani fotku, určitě vás to mrzí.

No, už dost keců, mám jen pár fotek, hodně málo, protože jsem nějak neměla čas fotit, v tom vedru jsem neměla ani chuť.


fotka od Ašu.


TurnovJá a Ašu/Kája :). Vypadám jak idiot, jindy mám celkem hezký vlasy, ale zrovna tenhle den jsem se na ně vykašlala. Navíc vypadám tak na dvanáct let, přitom je mezi námi rozdíl jen tři roky..

Naty a Ašuu

Musela jsem :P


A poslední věc, takové egostické okénko nakonec. Jelikož se mockrát na fotkách neobjevuju, jsem hold člověk stojící za objektivem, ne před, tak si to nahrazuji tím, že se fotím sama, v klidu, upravím si to podle svého a jsem spokojená a nestresuju se tím, že bych někomu kazila fotku vypadáním jak blbeček (mé sebevědomí je v této oblasti hodně, hodně dole). Tímto si dovoluji sem vložit pár fotek sebe, aby připadní fandové mého ksichtu měli představu o tom, jak nyní vypadám :D:D. Mám obarvené vlasy, asi týden (červený přeliv). Miluju tu barvu, miluju své kudranté vlasy (ale jen každé ráno, po umytí a upravení, asi pět minut, po zbytek dne mi neleží nic jinýho než "nůžky" a "holící strojek" v hlavě). Hodně lidí mi vlasy závidí, hodně lidí mi píše hezké komentáře, jak jsou krásné, ale věřte mi, že cokoli jinýho je lepší než to, co vlastním já. No zase moc kecám, posuďte sami :D.


Ta poslední fotka je k zasmání, baví mě dělat ksichty, ale tohle byla zrovna momentka :D ale mě se líbí. Mám drdol, kdyby se někdo ptal, kam zmizely vlasy (ještě jsem se neodhodlala je ušmiknout). Popsala bych jí "Béé, vraťte mi to lízátko". Foťák nechtěl zaostřit a já jsem se začla rozčilovat a najednou blik, a bylo to. Kdyby měl někdo pocit, že jsou fotky moc žluto-zelené, tak má pravdu, ale mě se to líbí, tak je to naschvál :).
 


Komentáře

1 Avis Avis | 1. června 2011 v 21:39 | Reagovat

Hmmm.. Když se tak dívám na poslední fotku, připadá mi to spíš jako "Proč mi lžeš? Strašně se mě to dotýká.." než jako "béé, vrať mi to lízátko.." - No, ale to zas moc kecám, a hlavně jen moje doměnky.

  ... Krásné fotky.. Mimochodem pěkné brýle.. :D Chci taky takový...

2 ašu kešu ašu kešu | Web | 2. června 2011 v 12:54 | Reagovat

♥ jste s nat vážně supr, moc ráda sem vás poznala!  budu se těšit snad někdy příště v budoucnu naviděnou:)

3 Crazy.Child Crazy.Child | Web | 2. června 2011 v 17:58 | Reagovat

To muselo být skvělé, taky bych chtěla taky něco takového zažít, potkat někoho z netu někde na ulici. Jinak reakce na tvůj komentář: Já si teda u té maturity nefandím, co jsem slyšela, tak prý letos vyletěla jedna třetina. Ale na druhou stranu: Je to celkem ještě daleko, takže nač se stresovat ;)

4 Luczynka Luczynka | Web | 2. června 2011 v 21:12 | Reagovat

Já bych se asi oslovit neodvážila:D Jsem strašná stydlivka:-)
A nemůžu si to odpustit... máš prostě neskutečně úžasný vlasy!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama