Den jedenáctý. (bráchy nalakovaný nehty)

11. července 2011 v 22:35 | LoveShy |  Léto 2011 - každý den článek
Ou jé, mám radost jak děcko z nového mobilu (Samsung Galaxy Ace), můj brácha taky a furt si na něm hraje, což mi pije krev. Jen mi dělá trochu problém se zorientovat ve všech těch aplikacích a instalacích, takže kdyby tady někdo rozuměl Androidu, tak se ozvěte :D. Zítra mi přijede kamarádka Nikie z Moravy, kterou jsem rok neviděla. Plánujeme si užít celý týden na výletech a toulkách městem, takže budu i hodně fotit, natáčet, každý den tu samozřejmě článek bude. Nemůžu se dočkat půlnoční premiéry Harryho Pottera a taky až za 14 dní taťka odjede do Krkonoš a já budu mít tři dny volnej byt.

Dneska mi přišel další dopis od blogerky, ale mé kamarádky Katie :P. Hehe, ona v tom dopisu psala, že se nemusím zmiňovat na blogu, ale tajně si to přeje.. tak je ale jasné, že to sem napsat musím! Odpoledne jsem zajela do města, poslala jsem dopisy (při tom čekání na poště jsem si připadala hrozně důležitě) a pak jsem nakoupila jídlo pro Nikie a potěšil mě takovej sympatickej kluk/chlap.. nevím jak se říká těm, co jsou přes 25 ale jsou mladý na to, aby byly "pánové". No, stála jsem ve frontě u samoobslužné pokladny a předběhli mě naši drzejší romští občané a jelikož jich bylo moc, bála jsem se vyjádřit se, ale "ten muž" na ně vyjel a zastal se mě a oni s pár kecama odešli. Choval se jak gentleman, hezky se usmíval a já měla hnedka lepší náladu. Nakonec jsem si vyzvedla svou starou zrcadlovku u fotografa, jehož asistentka mi to ve dveřích podala se slovy "Nefunguje". No to jsem věděla dávno, že nefunguje, jinak bych to tam nenosila, ale čekala jsem víc.. třeba radu na to, kde opravit padesát let starej foťák.

Na večer si brácha trénoval psaní na mém mobilu (sám totiž dostane iPod touch) a já mu nalakovala nehty na nohou a fotila ho a byla sranda. Pak se to ale zvrtlo, on vzal odlakovač, ale spadl mu na zem a rozlil se mi v pokoji. Táta chytl záchvat a celý se to nějak vyhrotilo, takže zase náladička. Miluju, jak nám neustále vyčítá, že máme prázdniny a že se neumíme chovat, přitom jsem ještě neviděla slušnější děti, než jsme my. On bere neslušnost, že se doma pohádáme a já mu pořád říkám, ať je rád, že nechodím domů ožralá a že nekouřím, že mu nelžu a že nejsem nějaká děvka, co by se jenom tahala s klukama. Navíc je nemocnej a neléčí se a já to od něj chytla, takže se celou noc jak debil dusím.

Člověk má vždycky dobrou náladu a pak bum, a je to pryč.

Dneska, když jsem tak čekala na poště, poměrně dlouho, ještě s nějakejma složenkama a ták, koukala jsem kolem sebe na ty lidi. A když jste s někým delší dobu, začnete si utvářet nějaký "vztah". Myslím tím, třeba když sedíte v ordinaci hrozně dlouho tak se kolem sebe rozhlížíte a soudíte lidi, říkáte si, kdo je vám sympatický a kdo ne. Na někoho se usmíváte, někdo po vás pořád pošilhává, někdo zahlíží, někdo nadává že už ho nebaví čekat, někdo telefonuje, je na internetu, čte si časopis.. Každý dělá něco jiného a z vás - čekajících - se stává skupina lidí, co mají něco společného - přinejmenším "čekání na lékaře". Už mě na tohle téma dřív napadlo napsat příběh, nebo dokonce v podobném duchu nesoucí se knihu, strašně mě to.. fascinuje? Jak se za tak krátkou dobu splétají osudy pár lidí, kterým jde o to jedno. Je to jako pustý ostrov, na kterém jsme všichni v té místnosti uvízli a jde nám o to, tam vydržet a v klidu odejít. Ještě lépe by se to dalo aplikovat i na uvíznutí ve výtahu, kdy lidé jsou na pár hodin zavření někde, odkud opravdu úniku není. Je to trochu podobné jako ztraceni a ostatní podobné náměty, ale pokaždé se dá psychologie postav vymyslet jinak. A tak, jak jsem tam dneska stála na té poště, viděla jsem paní v kostýmku s velkým balíkem nervózně sledující hodinky a představovala jsem si, jak na ní v bavoráku čeká venku manžel a pak tam stála taková mamina, která měla asi tisíc složenek a vypadala ustaraně. Naproti mě seděl pán s ortézou a měl nějaké dotazníky.. co se mu asi stalo? Potom stará babička, která nevěděla kudy kam, asi dvanáctiletý klouček, co posílal pohled nebo tlustá paní, co se rozeřvala na celé kolo o politickém systému v této republice, což absolutní nesouviselo s žádnou poštovní službou. A já, zástupce "mladých" s těma svýma dopískama někde v rohu uculující se kolem.. co si asi o mě mysleli? No, každopádně se z nás i na tu čtvrthodinku stala hodně srandovní různorodá "parta".

_______________________________________________________________

Nickelback - Hero

Aneb naše dnešní sázka s bráchou, jestli je u záznamu táty skákajícího padákem tahleta písnička. Nakonec jsem to projela, nebyla to tahle, ale jiná od Nickelback.. jenže oni jsou ty všechny jejich písničky podobný!
_______________________________________________________________


Obrázek dne jedenáctého - krev mé krve.


Bráchy srandovní srostlý prstíky. Má to od narození a je to jen kosmetickej problém. Hahhahaha. Chudák, nesmějte se mu :D

Co byste nikdy v životě neudělali?
Co je pro vás v tuto chvíli na světě nejdůležitější?
Jste právě zamilovaní?
Jakou nejhorší věc jste kdy provedli?

Odvážní odpovíí!
 


Komentáře

1 Nikien Nikien | 11. července 2011 v 22:43 | Reagovat

Hihi :P
ASi se nesvlíkla na veřejnosti. :D
nechat si odrůst ofinků :D
Jojo
Ostříhala ofinu, rozbila notebook  :-D

2 Nikie Nikie | Web | 11. července 2011 v 22:48 | Reagovat

Co byste nikdy v životě neudělali? - Já osobně žádné extra velké zábrany nemám, všechno se má zkusit. :P
Co je pro vás v tuto chvíli na světě nejdůležitější? - Trefit v pořádku přes celou republiku k vám do Liberce :D
Jste právě zamilovaní? - Néé
Jakou nejhorší věc jste kdy provedli? - Nenaučila se na matiku.. :D (Já jsem hodné dítě, nedělám žádné strašné problémy :D)

3 Lady Intrikánka Lady Intrikánka | Web | 11. července 2011 v 23:05 | Reagovat

Já takovým říkám "týpek" nebo "chcápek" (což mě naučila říkat sestřenice :D).
Taky jsem jednou nalakovala bráchovi nehty. On ale spal a nevěděl o tom. Pak se vzbudil, zjistil, že mu přes noc zčernaly nehty, a začal brečet. Chudáček malý. :D
Přesně tohle dělám v čekárnách taky. :D Vymýšlím cizím lidem životní příběhy. :D Na starém blogu jsem tomu dokonce věnovala článek, ale na delší příběh nebo dokonce knihu si netroufám. Ale je to námět na psychologický thriller - skupina lidí uvízlá ve výtahu. :D
Tu písničku zbožňuju. <3 Mám na ní krásný vzpomínky... páni, teď jsem dostala nápad na menší "blog-projekt"! Jsi inspirativní!

A otázky...
1) Nejedla bych červy, neúčastnila se Fear Factoru (to je vlastně totéž), nepodala bych přihlášku na MatFyz, je toho hodně...
2) Zdraví členů rodiny, kamarádů...
3) Zoufale.
4) Nějak si ze všech svých failů nemůžu vybrat ten největší, takže asi nechám poslední otázku srabácky nezodpovězenou.

4 Luczynka Luczynka | Web | 11. července 2011 v 23:29 | Reagovat

K těm lakům, jsou sice levný, ale některý mi vydržej na nehtech dýl, než drahý laky:D Ale taky už jsem si žádnej GR nekoupila, ani nepamatuju:D
***

Co byste nikdy v životě neudělali?// Nedokázala bych zabít zvíře(vyjmo odpornýho hmyzu:D).
Co je pro vás v tuto chvíli na světě nejdůležitější?// drahý.
Jste právě zamilovaní?// 2 roky:-) Vlastně, skoro 3:D
Jakou nejhorší věc jste kdy provedli?// flirt v zadanosti(jo, stydím se za to.)

5 Nobody Nobody | Web | 11. července 2011 v 23:48 | Reagovat

Náhodou, prsty tvýho bráchy jsou takový... roztomilý. To moje sestra měla po porodu tak dlouhej malíček u nohy, že se jí nějak zakroutil a doktoři mysleli, že má šest prstů. :)

Je toho hodně, co bych nikdy v životě neudělala, ale zrovna mě napadá jen návštěva hřbitova o půlnoci. :D
Nejdůležitější je pro mě můj přítel.
Tím se dostávám i k tomu, že jsem zamilovaná, třetím rokem a stále stejně bláznivě a beznadějně.
Nejhorší věc? Odešla jsem z bytu, vypla si mobil a dva dny se neozvala rodičům. Vím, že měli děsnej strach a dodnes mě to mrzí...

6 Kejtý Kejtý | Web | 12. července 2011 v 9:31 | Reagovat

Neudělala bych druhým to co sama nemám ráda, když mi někdo provede.
Nejdůležitější je nyní pro mě zdraví. Ať se to zdá jakkoliv sentimentální.
Áno, nyní jsem už nějakou dobu zamilovaná. :-)
Nejhorší věc co jsem provedla? Těch nejhorších věcí je tolik, že nemůžu odpovědět jen jednu. :-D Asi moje tvrdohlavost, která zapříčíní většinu věcí.

7 Cobie Cobie | Web | 12. července 2011 v 10:09 | Reagovat

To s tými ľuďmi v čakárni robím aj ja. Alebo skorej keď čakám na vlak alebo autobus. Rozmýšľam, odkiaľ idú, kam, za kým... úspešný tridsiatnik ponáhľajúci sa domov zo služobnej cesty za svojou tehotnou manželkou. Mamička s malým dievčatkom na ceste k babičke, ktorá ich už čaká s čerstvo upečenými koláčmi. Hnedovlasá adolescentka znudene čakajúca na autobus, ktorý ju odvezie za jej otcom. Podozrievavo si premeriava všetkým naokolo rozmýšľajúc, kam asi tak majú namierené.

Nikdy v živote by som nechytila do ruky tarantulu. Ani iného chlpatého veľkého pavúka.
Najdôležitejšie? Priatelia, rodina.
Neviem.
Zjedla som bratovi celú nutelu? :D :D nič ma nenapadá. porozmýšlam a ak na niečo prídem tak napíšem :D

8 S. S. | Web | 12. července 2011 v 10:20 | Reagovat

Tak to bylo od toho maníka pěkný, že se tě zastal.:) Já taky dřív v obchodě přicházela dost do kontaktu s tmavšími spoluobčany:D ale radši jsem to nikdy moc neřešila, když mě předběhli nebo tak, protože ono to vážně bylo bezpečnější.:D
Zaujal mě ten odstaveček o tom, jak si takhle otipováváš lidi.:) Já většinou když někde čekám, tak se spíš soustředím na svoje myšlenky, ale nikdy mě nenapadlo přemýšlet nad svýma "kamarádama" :D z fronty. :)
A abych odpověděla na otázky:
Nikdy bych nejspíš nenatočila porno. Nejdůležitější pro mě je, aby všichni, které mám ráda, byli zdraví a šťastní. Zamilovaná v pravým slova smyslu nejsem, naštěstí, protože by mi to teď akorát zamotalo hlavu. A nejhorší věc ? Je to paradox, ale nic mě teď nenapadá. Já si dost stojím za tím, co v životě dělám, takže i když jsem možná udělala třeba něco špatnýho, měla jsem proč.:)

9 AngeliQue AngeliQue | Web | 12. července 2011 v 16:30 | Reagovat

ňuch, kvuli tvému blogu mi zablokovali internet v mobilu, protože tam pořád lezu :D ... No nic, zase utíkám ven :) jsem ráda že dopis dorazil :)) :D ty prsty jsou zvláštní, ale Ben Aflec to má taky :D

10 Crazy.Child Crazy.Child | Web | 12. července 2011 v 21:21 | Reagovat

Co byste nikdy v životě neudělali? Nemohla bych zabít nebo třeba týrat zvířata...
Co je pro vás v tuto chvíli na světě nejdůležitější? Užívat si života
Jste právě zamilovaní? Ano
Jakou nejhorší věc jste kdy provedli? Nejhorší věc... Nic mě nenapadá, provedla jsem spoustu špatných věcí, ale nenapadá mě nějaká nejhorší...

Jinak k článku - Nikdy jsem tak nějak nepřemýšlela nad lidma, kteří se náhodně ocitnou okolo mě, jenom když jsou něčím zajímaví, ale dneska když jsem stála na zastávce jsem si vzpomněla na tenhle článěk (četla jsem ho už odpoledne), tak jsem se i zamyslela nad některýma.

PS: Jak často slycháváš, že je mezi tebou a tvým bráchou velká podoba? Asi často viď =D

11 Ke[X]ie Ke[X]ie | Web | 21. července 2011 v 16:38 | Reagovat

:-D O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama