Den první. (nákupy)

1. července 2011 v 19:50 | LoveShy |  Léto 2011 - každý den článek
Takžee.. kdy už bude škola? :D

Odpověď najdete TU.
Jo, jsem idiot, to odpočítávání je fakt depresivní :D.

Ne, chtěla jsem začít trochu víc inteligentně. V první řadě DĚKUJU za vaše komentáře, moc si vážím toho, že mě vůbec někdo čte, že jen neprojedete fotky, ale vyjádříte se a vyzní to tak, že vás to zajímá. Že vás zajímám JÁ, protože se sem stále vracíte a to je strašně hezký. Tady, v internetovém světě snad zajímám někoho víc než v realitě. That makes me feel special. K minulému článku.. četla jsem komentáře a docela mě uklidnilo to, že ne každý jede někam tisíc kilometrů daleko a je s tím smířený a nevadí mu to. A taky děkuju za vyjádření ohledně Rock for People, už se mi tam ani nechce, když o tom tak přemýšlím. Ty podmínky "k přežití" těch pěti dnů asi nebudou nejideálnější, nejsem rozcapená, ale na hygienu si docela potrpím (zdravotně i musím) a tohleto všechno kluci asi snáší lépe.

Takže, jsem spokojená doma, mám nekonečno času stihnout všechno co jsem chtěla a neměla jsem na to čas. Budu brouzdat po blogách a objevovat nové spřízněné duše a najdu si konečně čas komentovat, budu hodně fotit, sejdu se s kamarády, se kterými si to neustále slibuju, uklidím si pokoj.. no prostě znáte to. A když se mi něco nebude chtít dělat, můžu to bez výčitek jednoduše odložit "na potom".

Se začátkem všeho nového mám vždy chuť udělat něco velkého. Začátkem roku si jak magor dávám předsevzetí, začínám si psát deníky, slibuju si hory doly a po tejdnu už nic z toho nevím. Ale o těhlech prázdninách chci vážně jednu věc dělat. A to že každý den vyfotím minimálně jednu fotku, která ten den bude charakterizovat, a bude přímo volat "to byl ten den, kdy jsi.." a já se na ní podívám a řeknu si NO JOOO, TO BYLO TOHLETO. Pravděpodobně budu doma každý den, takže si každý den najdu čas sem tu fotku vložit, společně s písničkou, která mě celý den provázela a která ten den jistým způsobem také charakterizuje. Jsem osoba s velkou potřebou shromažďovat zbytečné krámy, ale také všechny nehmotné věci - vzpomínky. Nechci nikdy na nic zapomenout, všechno chci mít zaznamenané, protože vím, jak moc cenné pro mě jsou.

Tak a teď teprv přichází samotná pointa tohoto článku :D - co jsem dělala dneska. Ráno začalo vtipně.. teda vlastně, začalo to už večer. Udělala jsem si "za odměnu" Cuba Libre a lehla jsem si do postele a koukala na odpočinkový film "Znovu 17". No co se nestalo, usnula jsem. Oblečená, neumytá, nalíčená, na posteli jsem ležela vzhůru nohama a bez peřiny. Vzbudila jsem se v půl pátý, už bylo trochu světlo, mě tam svítily dvě lampičky, notebook byl zaplej, já netušila o co jde a vedle mě chudáček nevypitej Cuba Libre. Ještě jsem na chvilku usnula, ale stejně jsem nakonec v sedm vstala. Táta na mě jen koukal, jako že jsem se zbláznila, vstávat o prázdninách v sedm. Ale vyspalá jsem byla, dala jsem se do kupy, udělala mě a bráchovi oběd (kuře na kari s penne těstovinami) a jela do města za kamarádkama. Odpoledne jsme strávily prohledáváním krámů, kde jsou neuvěřitelný slevy.. VŠUDE. Mě z toho klepne. Chci si toho tolik koupit, ale nechci utrácet, nemám zas tolik peněz. Takže mám ve svém imaginárním "wishlistu" asi tisíc položek, teď si jen vybrat, co je přední si koupit. Nad vším tím přemýšlením o hadrech jsme se zastavili na smoothie (dala jsem si mix melounu, hrušky, jablka a jahod) a nakonec jsem si něco málo koupila. A teďka jsem doma, jdu si číst knížky (na které jsem neměla čas!) jako je třeba Hostitel (zatím vypadá zajímavě).

_______________________________________________________________

Paulie Garand - Kotě (feat.Eki)

Písnička dneška. Jindy tenhle typ hudby moc nemusím, ale naši BPM, ti jsou skvělí. Navíc tady zpívá moje spolužačka Eki, jsem na ní pyšná. Tahleta mi jede celej den. Vtipný je to, že na týhle písničce spolupracuje DJ Fatte a Paulie ke konci říká "Doposlechni tuhle krásnou fatteovinu" a ono to "fatteovinu" zní jak úplně moje příjmení :D vždycky ve mě hrkne.


..ale to srdce není chytrý sakra natolik..
..nemůžeš mít, vždyť víš všechno, jsi jak dítě..

_______________________________________________________________


Obrázek dne prvního - můj ranní pohled, notebook, cuba libre, zvonící mobil.


Jíme zdravě..

Mám ráda "Napsáno životem". Je to levný a jsou tam dobré příběhy, tak jsem si koupila "Letní romance" ať si o tom aspoň počtu, když už nic jinýho :D

Asi jsem blázen, ale už dlouho si říkám, že si Elle koupím. No a když jsem viděla tu překrásnou obálku s fotkou z photoshootu, který se mi hrozně líbí, neodolala jsem.

Hostitel. To bude na dlouho :D

A můj velenákup - dvě jednoduchá barevná tílka, sportovní střih, New Yorker, to červené má vepředu knoflíky, oboje S, oboje 129,- :D.

A nakonec chci dodat, proč jsem se ptala na názory ohledně věty "SEŠ TO NEJLEPŠÍ, CO MĚ V ŽIVOTĚ POTKALO" a tak podobně. Je to sice hrozně hezký, ale já si právě nejsem jistá, jestli má ještě smysl něco takového vypouštět z úst, protože podle mého slova jako "Miluji tě" už ztrácejí na významu a je to škoda. Já osobně mám docela problém uvěřit jen tomu, že někomu na mě záleží, že to není jen hra. A natož takováhle silná slova.. vždyť není vždy jednoduché je vyslovit, ale uvěřit tomu? To je snad ještě těžší, teda alespoň pro mě. Já už nevěřím skoro nikomu, každý toho totiž tolik nakecá, ale skutek utek. Asi víc než slova dokazují činy. Ale.. je to složitý, všechno. Ne že bych takovéhle situace řešila každý den, spíš mě jen zajímají cizí názory. Jsem pro, aby se s těmito slovy šetřilo a aby byly použity jen tehdy, když to člověk doopravdy cítí a ví a je schopen dokázat jejich pravdivost. Ách, jsem tak naivní :)
 


Komentáře

1 ell-da ell-da | 1. července 2011 v 20:44 | Reagovat

Zajímavý článek a pěkné fotky :)

2 Charlie Charlie | Web | 1. července 2011 v 21:59 | Reagovat

Během čtení mě napadlo X komentářů, všechny jsem je zaspomněla. :D Tak popořadě... :D
U toho odpočítávání si říkám... kruci, co dělám u počítače?! Mrhám drahocenným časem! :D (ačkoliv tvoje články čtu ráda a nepokládám je za mrhání časem, tak to neber doslova :D)
Vždycky píšeš o jídle a já z toho mám pokaždý žravou. :D Ačkoliv teď jsem týraná jídlem a hladem rozhodně netrpím, babička má prostě nutkání mě vykrmovat.
Napsáno životem/Napsáno láskou/Letní romance apod. jsem sjížděla kdysi na dovolené na Slapech, půjčili jsme si strejdův karavan a teta tam měla těchhle časopisů slušnou zásobu. :D Nebylo co dělat, tak jsem si četla... :D
Hostitel mě lákal, Meyerová se čte dobře, ale nějak jsem se k tomu nedostala.
(Za New Yorker máš plus, zbožňuju ten obchod ^^ Našla jsem tam teď skvělý plavky, co jsem hledala už dlouho, ale nikde takový neměli nebo byly nekřesťansky drahé.)
Nejsi naivní, vidím to stejně. Něco takového se má říkat jen když se to myslí vážně.

3 Lucy Lucy | E-mail | Web | 1. července 2011 v 23:44 | Reagovat

Moc pěkné fotky. :)
Mě vlny difuzérem nejdou. :( Kadeřnice mi je dokázala udělat i tak, že jen mačkala vlasy a fénovala je a měla jsem vlny. Vypadaly jako od difuzéru, ale ten tam zrovna neměla. Tak říkala že si to doma můžu dělat difůzerem, ten máme, ale prostě mi to nejde!!!:D:/

4 Terka Terka | Web | 2. července 2011 v 6:52 | Reagovat

Jéééé! Mně mrzí, že jsem Ti ten RfP takhle znechutila... Ten ročník co jsem tam byla, bylo hodně stížností a tak se tam třeba dali do kupy a teď je všechno jinak :)...i když je to dost nepravděpodobný :D jen jsem tím chtěla říct, že všechno co je drahý nemusí bejt nejlepší a tady to na 99,9% platí...:)

Jinak k difuzéru, ještě bys mohla nafotit podrobnej návod jak s ním pracuješ :-D Mám za sebou první pokus a nic moc... Mám to sestříhaný a horní vlasy mam jak ty na obrázku, ale spodní dlouhý chrouny už mam asi moc těžký a dlouhý, nebo si je tam prostě neumim namotat :D
Jinak Ti přeji hezké prázdniny :)

5 Crazy.Child Crazy.Child | Web | 2. července 2011 v 11:21 | Reagovat

Ty tílka jsou pěkná ale na mě asi moc obyčejná. Nevím, asi bych nedala 129 Kč jen tak za obyčejné tílko, které máš všude. Já bych si radši koupila něco s potiskem =)

6 AngeliQue AngeliQue | Web | 3. července 2011 v 16:20 | Reagovat

Hostitel je bombastická knížka, pak napiš jak se ti líbil :)) .. Jinak Elle si kupuju ale zrovna tohle číslo jsem vynechala, je tam něco zajímavého? Mě hrozně mrzí, že tam nejsou články. Jako ano, jsou tam. Ale já mám ráda takový ty články z Love Star a tak.. tady mi vadí že je to pořád jen reklama, reklama, reklama..
Také bych tě chtěla alespoň trochu potěšit s tím Rock for People.. Když se koukneš z okna a uvidíš že venku je asi 15 stupňů. :D Tad jsem byla na mácháči (ne na festivalu ten je tam až v srpnu :)) ale na diskotéce nějaký .. s kamarádkou) byli sme tam jednu noc a vážně jsem se těšila domu, na teplou postel :D .. a to sme byli v chtce, co ještě stan! Brr.. jsem hrozně zimhouřivej (nevím jestli je to dobře napsaný :D) člověk.. A tohle počasí je moje smrt.. :D

7 Kejtý Kejtý | Web | 9. července 2011 v 10:56 | Reagovat

Opět jen k poslednímu odstavci.. :) Také souhlůasím, že s těmito vzácnými slovy by se mělo šetřit a nevyslovpvat je jen tak nadarmo. Já jsem takový typ, že tyto slova nerada slyším i do telefonu nebo v psaný formě. Tyhle všechny větičky si přeju slyšet od člověka a koukat se mu do očí. Ale bohužel ani to nezaručuje to jestli to myslí vážně. Bohužel, ale to se nikdy nedozvíme. Jsou jen dvě možnosti. Věřit a nebo nevěřit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama