Den padesátý devátý.

28. srpna 2011 v 20:20 | LoveShy |  Léto 2011 - každý den článek
Akorát je půl druhé v noci a já píšu tento článek. Zítra.. vlastně dneska mám oslavu u kamarádky a tak budu už asi od tří hodin do pondělí mimo domov, tudíž si přednastavuju článek. V noci mám hodně myšlenek, tak mě napadlo začít psát.

Poslouchám tuto písničku. Mám jí ráda, ačkoli tenhle žánr jinak neposlouchám. Ale jakmile slyším nějakou takovou písničku, mám chuť jít třeba na pláž, nebo do nějakýho strašně proslulýho podniku a s drinkem v ruce si povídat na baru s neznámým cizincem nebo tancovat s cizí partou lidí, smát se a neřešit kdo jsem a co dělám. Nemám chuť jít "pařit" (nesnáším to slovo) někam u nás ve městě, kde potkáte tisíc známých a cokoli uděláte se druhý den objeví na facebooku. A teď poslouchám ještě tuhletu. Obě jsou pro mě písničkami tohoto léta, mají v sobě takovou atmosféru. Nechodím "kalit" (další slovo co nesnáším) každý týden.. spíš když se objeví nějaká fakt dobrá akce tak tam jdu a musím říct, že když už jsem někda byla, tak se z toho stala legendární noc. Baví mě to jednou za čas a mám ráda ten pocit nic-neřešení i když nejsem opilá (já se neopíjím) a když začne hrát známá písnička a všichni vyrazí na parket a tancují.

Asi nejlepší akce, co jsem zažila byla závěrečná párty letos v Holandsku, den před naším odjezdem domů. Byl to tak skvělej týden a nám se nechtělo domů a tak jsme si to plánovali užít. A navíc to bylo v den mých narozenin. Jenže venku byla zima - 4. únor no, co byste chtěli, navíc v Holandsku.. a my jsme tam jeli na kolech (ostatně jako celý ten týden) tak jsme se museli hodně nabalit. No zkuste si představit party ve svetru. Na místě jsem nějak ztratila náladu se bavit, nějakou záhadou mám na začátku skoro každé akce divnou náladu. Všichni se bavili a tak jsem tak seděla.. Pak ke mě přišly holky, ať jdu taky a já utekla na záchody a začla jsem brečet, a to prostě nevím proč.. byly to moje 17tiny a já byla tisíc kilometrů od domova v zemi, kde se může pít od 16ti s nejlepšími přáteli uprostřed party se stovkou cizinců v mém věku. Holky za mnou šly a daly mě do kupy a šly jsme si dát pivo. A pak jsme začly tancovat a já se nějak začla bavit (nebylo to pivem, ten jejich slavnej Heineken je šíleně slabej).

A nakonec jsem tancovala s neskutečným množstvím lidí, na neskutečně moc písniček, byla jsem pozvána na drink k narozkám, popíjela jsem zadarmo pivo (dostali jsme u vstupu 3 žetony na pití zdarma a já pak ještě asi 5 dalších našla). Mělo to celý pro mě nějakou hodnotu, ne jen se opít a poblejt se. A takové akce já vyhledávám. Strašně mě proto láká podívat se na party v jiném stylu než jsem zvyklá z těch našich "diskoték" (také nemusím slovo diskotéka). Někam úplně kde mě nikdo nezná, kde je šíleně moc lidí, kde někoho poznám a zároveň nebudu tolik na očích. Chci zažít party třeba na pláži, u někoho ve velkém domě, ve městě na náměstí, na střeše domu nebo party, kde bude živě zpívat nějakej zpěvák nebo hrát kapela. Něco neobvyklého. Víte, jak člověk pozná něco hodně dobrého, tak se mu pak blbě zvyká na to horší. Dám příklad - když po letech lyžování v Čechách pak jedete do Alp a vrátíte se, už nikdy nechcete lyžovat tady. Jak zažijete nějakou dobrou akci, ty staré ohrané už vám nestačí.

Chápu, že někoho tohleto vůbec nebere.. Ale myslím si, že není nic špatného si jednou za čas někam vyrazit, tancování je hrozně nakažlivý a kdo má aspoň trochu rytmus v těle, toho nenechá hrající hudba v klidu. Taky mě strašně baví pozorovat lidi, jak tancujou, jakým stylem. Někdo jen tak přešlapuje z nohy na nohu, někdo to rozjede ve velkým.. Zajímavé je to, že umění tancovat se neodvíjí od toho, jakou člověk má postavu, ale jak cítí rytmus písničky. Znám hrozně moc holek, co nejsou dokonale hubené, ale tancují tak sexy a energicky, narozdíl od holek s vysportovanou postavou, co jsou jak prkna. Samozřejmě nikoho nesoudím, všichni se baví. Upřímně řečeno se nechci vidět jak tancuju, i když si myslím, že prkno nejsem (přece by mě jinak nenechali tři roky tancovat v taneční skupině :D). Jakmile hraje nějaká písnička, musím si zpívat když jí znám a minimálně něco dělat rukama, nemůžu jen sedět/stát/čumět :D.

No, trošku jsem se rozepsala ani jsem to neplánovala. Ještě jsem chtěla říct, že mě nějak popadla chuť poznávat nový lidi, protože mi přijde, že je škoda znát jen deset lidí (ano, jsem vděčná za své přátele a své blízké a nechci je vyměnit za nikoho jiného), když na světe žije tolik lidí, které stojí za to poznat. Jen prostě poznat, zjistit jak žijí, jaké oni mají myšlení, sny, cíle.. Jsem fakt divná. Pár dní před koncem prázdnin píšu o zažívání nových věcí a poznávání lidí, když teď budu deset měsíců trávit čas s těmi samými lidmi (ne že by mi to vadilo).

Fotky z Holandské párty, víc jich nemám, prostě ke mě vždycky někdo přišel a fotil a už jsem ty fotky nikdy neviděla :D radši.
A ještě jsem našla fotku, jak mi kluci na moje narozeniny udělali hobla :D. A jako, 17 krát to bylo nekonečný. Navíc mě drhli o zem, mlátili se mnou do toho kluka (jménem Koen, čti [Kůn]) na zemi - to byl výměnný partner toho stojícího vlevo. A on byl Koen hrozně hranatej, navíc pokud se zadíváte na mou levou ruku, není úplně natažená. To jsou následky po vykloubení lokte, ruku nenatáhnu, tak mě docela bolelo, když mi za ní tahal :D. Jo a koukalo na mě asi třicet lidí a všichni to fotili :D.

Haha, je půl třetí, fakt bych měla jít spát. Ozvu se zítra. Ale to vy víte.
 


Komentáře

1 Marťula Marťula | Web | 28. srpna 2011 v 21:25 | Reagovat

Závidím holkám, které umí tančit. Já jsem příklad toho 'prkna'. :D Neřekla bych, že necítím ten rytmus, jen.. Nevím, jak to popsat. Prostě mám na parketě pocit, že na mě všichni čumí a nic ze sebe nedostanu. :D Ale mě taneční akce ani moc neberou. Radši si jen tak s přáteli někde povídám. :-)
Ani si nepamatuju, kdy jsem naposledy dostala hobla já. Ale už je to dávno, takže to určitě tak dlouhý nebylo. :-D

2 S. S. | E-mail | Web | 28. srpna 2011 v 21:49 | Reagovat

Obě dvě ty písničky taky nejsou úplně můj styl, většinou si zakládám na tom, že poslouchám rock, ale LMFAO jsou úžasný a tuhle písničku mám moc ráda. :)
Souhlasím v tom, že taky nechodím na akce jenom pít, vlastě tam nechodím vůbec pít, když už jdu, tak se chci bavit s přáteli a tancovat. Když vidím ostatní, co přiletí do klubu á la "Voleee, teď se tu ožeru, že netrefím domů !" tak je mi to docela k smíchu. :D

Aspoň minimální talent na tancování mám, i když ono je to pak už úplně jedno, když se parket nacpe opilýma lidma, který tam tancujou něco jako pogo na Davida Guettu.. :D

3 Ell-e Ell-e | Web | 28. srpna 2011 v 22:18 | Reagovat

Docela mi mluvíš z duše. Já bych hrozně moc chtěla zažít party na pláži, takovou tu nevázanou a divokou (ale chtěla bych, aby tam byl i ten můj Nejmilejší:)) a taky bych chtěla někdy zažít to, co vždycky vidíme v těch amerických filmech, jo, tu pařbu v baráku, když rodiče nejsou doma. A měl by tam bejt bazén a pár lidí by se mělo poblejt a tak. :D Prostě bordel. To tady na těch diskotékách nezažiješ prostě. Tady vidíš jenom bárbíny, jak tancujou. :)
ALE já mám to štěstí, že u nás ve městě jednou za čas maj akci DJové, kteří hrajou Rock´n´Roll. Je to v podstatě diskotéka, ano, ale v malym klubíčku a především tam hraje KVALITNÍ hudba šedesátých apod. let. (No ehm, tudíž se mi tvůj dnešní výběr songů moc to.. nezamlouvá:D)

4 Lady Intrikánka Lady Intrikánka | Web | 28. srpna 2011 v 22:39 | Reagovat

Já jsem zjistila, že při tancování musím pořád mít ruce nahoře :D I když je spustím dolů, za chvíli už jinam zase máchám a hlavně si pořád prohrabávám vlasy. Nevím, asi nějaký reflex, nebo se prostě snažím ochladit, když je mi při tanci horko. :D Zajímalo by mě, jestli to o člověku něco vypovídá, a co bych se o sobě podle toho dozvěděla :D

5 LoveShy LoveShy | Web | 28. srpna 2011 v 23:00 | Reagovat

[3]: sedesatky ty jsou moje.. s tim souhlasim! :) jenze takovou hudbu nikde nehrajou

6 Luczynka Luczynka | Web | 28. srpna 2011 v 23:43 | Reagovat

A zase...a zase mi mluvíš z duše. Popravdě... já na tanec nějak moc nejsem, spíš pozoruju než provádím. Ale taky mě strašně láká zažít nějakou neobvyklou párty. Jak jsi psala. A ta první fotka se mi strašně líbí"

7 AngeliQue AngeliQue | 29. srpna 2011 v 0:15 | Reagovat

:D ty jo to tancování na pláži, ve městě.. Někdy se sebereme a pojedeme na Maltu tam to takhle chodí, že bychom udělali třeba nějakou meega skupinu lidí to by bylo super, ale asi až časem.. :D :) Jinak ty výrazy, který přesně píšeš taky nesnáším (i když je bohužel dost často používám) mnohem raději použiju slovo párty než diskotéka, i když je to v konečnym výsledku spíš jen ta diskotéka. Prostě slovo diskotéka.. nemám ráda, představím si něco jako "Vrať se do hrobu.." ...
jinak to musely bejt fajn narozeniny, (hobla teda nenávidím, jednou jsem měla uplně spálený fleky na zádech) :) taky bych chtěla slavit třeba v jiný zemi, i když já narozeniny stejně většinou moc neslavím :) Nejlepší večery/noci jsou podle mě ty, který vůbec neplánuješ, nebo na který se ti moc nechce. Bud je to uplná katastrofa a ty odejdeš a neřešíš to anebo je to většinou bomba, protože jsi od toho vlastně nic nečekala :) naopak, když se někam hrozně těším tak mě to většinou zklame. Ale taky to není vždycky :)

8 Kejtý Kejtý | Web | 29. srpna 2011 v 8:45 | Reagovat

Nečekané oslavy a akce jsou nejlepší. Hlavně jde o tom s jakými lidmi tam jsme a potom už ani moc nezáleží na tom co děláme. :) Ne, že by nezáleželo, ale už ne tolik.

9 Peťka ;) Peťka ;) | Web | 29. srpna 2011 v 9:50 | Reagovat

já už strašně dlouho nikde nebyla a začíná mi to docela vadit. taky nejsem ten typ, co musí být každý týden někde v lihu, ale jednou za čas se potřebuju vyřádit... prostě si zablbnout, zatancovat se známými...;)
nikdy jsem ještě nebyla na nějaké zahraniční akci, takže mi zatím ty naše diskotéky stačí, ale je fakt, že mám taky radši, když jsem někde dál, kde není moc známých. pak si to víc užiju... ;)
jinak ta fotka, kde ti kluci dávají hobla... docela mě rozesmutnila, protože jsem si vybavila, jaké to bylo na základce, když jsme tak takhle blbli s klukama... byli to super kamarádi... no jo, kde jsou ty časy :(

10 Kejtý Kejtý | Web | 29. srpna 2011 v 20:47 | Reagovat

A ještě něco. Na první a třetí fotce ti to moc sluší. Proč? Nechci nějak rejpat, ale na všech fotkách máš povytáhlé obočí a zkroucené rty. Je to částečně šílené a beru to jako tvou jakousi masku. Neber to nějak špatně, ale musela jsem ti to napsat. :-x

11 LoveShy LoveShy | Web | 29. srpna 2011 v 21:14 | Reagovat

[10]: Tak to mě docela pobavilo :D. Já obočí zvedám, o tom vím, a všichni se mi vždycky smějou, ale není to vždy a všude. Schválně jsem procházela svý fotky a mám to tak na dvou z dvaceti. Většinou se mi ale obočí zvedá samo, když se směju/usmívám, mám holt dobrou obličejovou mimiku. O zkroucených rtech opravdu nevím. Každopádně děkuju za názor a upřímnost.. i když.. myslím, že ŠÍLENÉ je silný slovo. Znám šílenější věci, huh.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama