Summer paradise

2. září 2012 v 21:21 | LoveShy |  Povídání a novinky
Pořád nějak nemůžu uvěřit tomu datumu co na mě všude kouká. Procházím si svůj diář, kam si píšu co jsem každý den dělala, protože teď moc netuším, kam se ztratilo 8 týdnů. A jak na to tak koukám, tak se toho událo hrozně moc. Ale po pořádku..

Abyste rozuměli, už 25. června jsme končili školu (kvůli plánované rekonstrukci), dostali jsme výzo a já šla do prázdnin s tím, že "se něco vymyslí". Asi tak jako minulý rok, kdy se toho ale zas až tolik nevymyslelo (ale díky mému každodennímu psaní ty prázdniny nebyly až tak zlé). O dva dny později mě opět vyhodili od zkoušek autoškoly (již potřetí) a další den byla grilovačka u naší učitelky. Když jsem od ní přišla domů, objevila jsem ten jeden email, který všechno změnil. Vyhrála jsem lístek na RfP. Následující den a víkend probíhalo přemlouvání Lucky mamky a nakonec co? Nakonec jsme jely!

1. týden (prvního až osmýho) - Ze dne na den jsme se s Luczynkou sbalily a naprosto nepřipravené jsme jely na Rock for People. Bylo to skvělý úžasný nejlepší. Zažily jsme dvě obrovské bouřky, vytopený stan, po kotníky v bahně, měly jsme hlad, žízeň, celé dny jsme se pak smažily na sluníčku a já si přivezla spáleniny prvního stupně. Ale viděly jsme skvělý kapely.. viděly jsme Skrillexe jako jedni z mála!
2. týden (devátýho až patnáctýho) - Sešla jsem se s holkama co se akorát vrátily s dovolených, chodila jsem nakupovat, na návštěvy k mamce, oslavili jsme spolužákovi 18tiny a já konečně.. konečně udělala řidičák!
3. týden (šestnáctýho až dvaadvacátýho) - Konečně jsem se viděla s nejlepší kamarádkou, udělaly jsme si plány na léto. Jela jsem do Prahy za Nikie z Moravy a zažila jsem skvělý pátek s Luczynkou (tam jsem chytla kašel který mám až do teď). Bratranec se oženil - super svatba. Loučení s kamarádkou Leou, co na dlouho odjela.
4. týden (dvacátýhotřetího až dvacátýhodevátýho) - Další kamarádka se vrátila ze Španělska - nějaké dny strávené s ní. Jeden den strávený s kamarádkou Naty. Nějaké dny jsem zas byla u mamky a zakončení týdne na Benátské noci s Luckou. Poznání nových lidí, skvělé zážitky (ale kvůli kašli jsem si to neužívala naplno).
5. týden (třicátýho až pátýho) - Zařídila jsem si řidičák, večer jsme s kamarádkou couraly městem. Chodila jsem po doktorech a nasadili mi silnější léky na astma. Byla grilovačka u kamarádky, poznala jsem nové lidi a nechala se přemlouvat, aby mě mohli odvízt domů. Fotily jsme s Niky v lese. Dala jsem si podruhé na vlasy hennu. Výletování kolem Liberce, divoký víkend, propovídané noci.
6. týden (šestýho až dvanáctýho) - Týden jsem byla doma sama. Začalo to vínovým večerem s Niky u nás, usnuly jsme u filmu. Výletování vol. 2 kolem Liberce, spontánní akce jen s kartáčkem v kabelce. Balila jsem se na Moravu, odjezd. Praha - Brno - Uherské Hradiště. Shledání s Nikie.
7. týden (třináctýho až devatenáctýho) - Morava, skvělé dny, vyčištěná hlava. Odjezd domů. Životní zážitek - koncert Foo Fighters s Luczynkou. Loučení se s kamarádkou co jede do Ameriky. Drumce s Luczynkou. Řidičák v peněžence, první řidičské pokusy.
8. týden (dvacátýho až dvacátýhošestýho) - Opět nějaké dny s holkama a u mamky. Spaní u Niky co je nemocná a nemůže vylízt z domu. Focení Luczynky - "Vodní víla". Skělá véča a vtipný spaní u spolužáka. Pouť ve vedlejším městě.
9. týden (dvacátýhosedmýho až druhýho) - Návštěva Prahy, kožní klinika. U mamky s Niky, sranda se sestřičkou. Focení Nikien a focení Sandry. Závěrečná prázdninová páteční akce - velký zátah, pěšky domů. Hennování u mamky potřetí a dnes je dnes a píšu tento článek.

Nechci to ještě víc prodlužovat.. prostě a jednoduše jsem nečekala, že to bude až tak dobrý. Na to, jak jsem nevěděla, co očekávat (neočekávala jsem vlastně vůbec nic) tak to dopadlo skvěle. Tohle léto hodnotím jako nejlepší léto, protože nevím co víc bych si mohla přát. A ze zítřka je mi špatně. Vůbec se mi tam nechce, jsem teďka zvyklá si dělat co chci a kdy a jak chci.. a vlastně nedělám vůbec nic. Na jednu stranu je ten režim trochu potřeba, ale já tak nesnáším, když mám určený, co mám dělat. Netěším se tam ale hlavně proto, že maturuju.. hrozný vyhlídky. Každopádně nebudu depkařit, protože to mi zítřek stejně nijak neoddálí. Nějak se to zvládne, zvyknem si, zaběhnem se. Ale vím, že se budu vždycky ráda vracet k tomuhle létu.. k létu 2012, který mi něčím hodně změnilo život :)

Fotek tu přes léto bylo až až a všechny pohromadě mám na svém RAJČETI a nebo v jednotlivých článcích v archivu tu na blogu.

 


Komentáře

1 Caty Caty | 2. září 2012 v 21:26 | Reagovat

Mám strašně ráda tyhle tvoje shrnutí:)

2 červenovlasá červenovlasá | Web | 2. září 2012 v 21:45 | Reagovat

krásné a originální pojetí souhrnu z celých prázdnin :)

3 Luczynka Luczynka | Web | 2. září 2012 v 22:33 | Reagovat

taky jsem od těhlech prázdnin neočekávala vůbec nic. vlastně jsem měla v plánu akorát FF a ostatní nic moc. ale nakonec to dopadlo fakt dobře a jsem za to hrozně ráda:)
tobě patří asi největší dík za tyhle prázdniny:)

4 Es Ef Es Ef | Web | 3. září 2012 v 13:15 | Reagovat

Krásně si to shrnula, miluju tvoje psaní!ˇˇ

5 Ell-e Ell-e | Web | 3. září 2012 v 13:39 | Reagovat

V podstatě nemůžeš být ani moc zklamaná, když nic neočekáváš. Naopak je to už ale horší. :) Tak držim palce do otoho čtvrťáku. ;)

6 Kejtý Kejtý | Web | 4. září 2012 v 22:36 | Reagovat

Ty malinkaté fotečky pohromadě mají své neodolatelné kouzlo. Možná by bylo nespravedlivé říct, že jsou hezčí než velké originály. Ale ty velké nejdou dát tak krásně dohromady.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama