Srpen 2013

Prej

27. srpna 2013 v 19:54 | LoveShy |  Fotočlánky - víc fotek než textu
Zdravím všechny a děkuji za povzbudivé komentáře k minulému článku.

Školou povinným se prázdniny pomalu krátí a mě ten můj zbývající čas moc neutíká. Jsem doma prostě už strašně dlouho a režim potřebuju jako sůl.. ale NECHCE se mi nic a netěším se, straaašně jsem zlenivěla. Ale času mám až do října dost, abych se s tím smířila. Strašně mě chytlo vaření. Teda sama jsem tuto činnost nikdy nepraktikovala, sporák mi pomohl ohřát nanejvýš vajíčka nebo těstoviny a i to už byl na mě level vaření "Pohlreich". Ale s přítelem vaříme teď skoro pořád, experimentujem, střídáme recepty. Kuřecí prsa na pórku a cibuli, špenát se smetanou, gnocchi, vlastně celkově kuřecí kousky na nejrůznější způsoby, tortily, brambory, mleté maso - burgery, rýže, zelenina, saláty. Pomaličku chcem začít i píct, už máme formičky na muffiny. Jako, vařím ráda, protože mi taky moc chutná a možná bych se měla s papáním krotit :D. Dost mě ale štve, jak to leze do peněz, člověk koupí pět věcí a ani stovka mu na to nestačí a to se snažíme vychytávat slevy a akce. Jenže to maj pak v Tescu rajčata za jedenáct, ale plesnivý a leze jim po tom hmyz. Zním jak nějaká hospodyňka, ale jsem z poměrů v našich obchodech velice rozhořčena :D.

Také jsem si za poslední dobu všimla toho, jak strašně ubylo džentlmenů. Nastupuju například do autobusu, křehká dívenka, a oni se všichni chlapi derou dovnitř, loktama sekaj kolem sebe, hlavně aby si sedli. Já nevím, asi chci moc, ale přijde mi to neslušný vůči komukoliv, natož vůči ženě. A sice je na každým, jak se bude na veřejnosti chovat, ale muž by mohl dát přednost ženě. Je to jen malé gesto, co neublíží, jde o deset minut blbýho sezení. Nechci aby celé mužské osazenstvo autobusu vstalo, jen co nastoupím dovnitř a nabídlo mi své sedadlo - aspoň bych uvítala, aby mě fyzicky nenapadali. Ale tohle co se děje.. ten dotyčný u mě pak klesá na úroveň primitivního burana, co chová největší úctu tak maximálně ke svejm kulkám.

Sleduju VyVolený online a nemůžu si pomoct, že mě to baví a těším se, že je budu sledovat skoro až do prosince. Je to pro mě nával nostalgie z roku 2005. Hlavně Vladko, že. Mám spoustu nových věcí ze sekáče za poslední dobu, tak jsem se rozhodla se s nimi pochlubit. Taťka mi řekl, že PREJ mám zvláštní oči, trochu japonský, jenže on tomu nerozumí :D. Tak jsem se teďka párkrát fotila a vzešlo z toho maximálně to, že se bojim sama sebe a nelíbím se sobě víc než kdy jindy.

A fotky jsem zmenšila, ztratily trochu na kvalitě, ale snad se vám to bude načítat líp, když je fotek kolem šedesáti.


Začarovaný kruh

19. srpna 2013 v 19:52 | LoveShy |  Fotočlánky - víc fotek než textu
Vždycky jsem byla veselý člověk, smála jsem se a radovala z toho, jak je život fajn. Pořád jsem něco podnikala a nedokázala jsem sedět doma. Měla jsem plány a dokázala jsem je realizovat, obklopovala jsem se přáteli a trávila s nimi skvělé chvíle. Těšila jsem se do budoucna, co všechno jednou dokážu a kam se všude podívám. Jenže teď.. Nemám na nic náladu, na nic chuť, nic mě nebaví. Bojím se budoucnosti, i když jsem se na ní vždycky hrozně těšila. Tohle léto je pro mě v určitém ohledu to nejhorší léto, co jsem kdy zažila.. nebo spíš jedno z nejhorších období, co za poslední roky bylo. O to víc mě drásá srdce, když vidím, jak všichni kolem někam jezdí, užívají si, mají plány a peníze a radují se z maličkostí. To jsem vždycky byla já.. a já už to nedovedu. Jsem zavřená ve svý bublině. Jsem moc nešťastná. Nedovedu trávit vesele čas s ostatními, nedovedu to a zároveň čím víc se ostatním straním, tím horší to se mnou je. Ztrácím tím ostatní, přitom nejvíc ze všeho kolem sebe potřebuju ty správné lidi. Některé dny jsou lepší, je mi celkem fajn. Ale někdy.. někdy ne. Vůbec se nechci litovat, vlastně jen tak konstatuji jak se to všechno hrozně rychle změnilo. Hledám jakou dobu brigádu, ale marně z čehož plyne, že nejsou peníze. Bez peněz se toho taky moc dělat nedá. Začarovaný kruh. Dělám všechno pro to, abych se dala dohromady a aby se zase vrátilo mé dřívější já. Snažím se. Jen bohužel, jedna z nejtěžších věcí v životě je prát se sám se sebou. A já už to dělám skoro deset let..

Užívejte si ještě zbytků léta a mějte se lépe než já :)

Radost mi teď alespoň dělá naše "mimino" a pár dalších maličkostí, podpora přátel a hlavně přítele a rodiny. Mám vždy lepší náladu z jakékoli maličkosti a kdykoli se podaří někomu rozptýlit mou mysl."Pohyblivé obrázky"...

2. srpna 2013 v 19:10 | LoveShy |  Fotočlánky - víc fotek než textu
... aneb pár videí :).

Tento týden se nesl ve znamení hlídání dětí. Přítelovo rodiče (mamka s manželem) si odjeli na dovolenou a nechali nám tu Honzíka (5let). Celý den byl ve školce, takže byla jen otázka večera ho zabavit.. ale i tak. Bylo to náročný. Pořád brečel, že se mu stýská, že už to nevydrží, že chce maminku. To jsem ještě dokázala pochopit, protože já byla jako malá to samý (doteď se mi všude stýská :D) a tak jsem ho vždycky obejmula a uklidňovala ho a hrála si s ním a zabavila ho, aby na to nemyslel. Jenže on si pak začal vymejšlet a chtěl po nás všechno možný a když jsme mu to nedali (např. coca colu ve 20hod kdy má dávno ležet v posteli) tak začal bulet, že maminka mu vždycky splní všechno přání a že to CHCE. A pak byl zlej a tvrdil, že ho mlátíme a měl záchvaty, že ho nikdo nemá rád a že to všechno řekne. No prostě typické malé dítě, co je tak trochu (víc) rozcapené a vymýšlí si a vydírá. Ty večery byly náročnější. Usínal hrozně pozdě, každou chvíli vstal z postele, že se mu stýská nebo že tam nechce být sám nebo že nechce být ve tmě nebo podobné věci. A už pak nemělo smysl ho uklidňovat, protože stejně jsme byli ti nejhorší a stejně to všechno ŘEKNE MAMINCE!! :D

Ještě že touto dobou už přistávají v Praze a budou doma. Jenom mě to utvrdilo, že na děti mám čas.

Jiné dítě, co mi ale dělá radost je Vaneskaa. Moje sestřička. Mám tu pár videí jak dělá blbiny, tak se mrknětě. Jsou točený mobilem (nekvalitní) a je tam můj hlas (hrůza :D), ale je to sranda.


1. Vaneska a skákal pes, strašně rychle se učí písničky a básničky :))

2. Tohle video mám hrozně ráda, je tam úplně boží :D jen jí zaujaly náušnice

3. Kuba si s ní rád hraje a ona ho úplně zbožňuje :D

4. Halíí belíí :D se trochu rozdováděla (a ke konci tam je Honzik, chtěl být taky v centru pozornosti)

5. Tady jsem jí hlídala a Vaneska mi dává kapucu :D

6. Blbnutí na klouzačce s Honzikem a Vaneskou