Fakta o mě?

5. ledna 2014 v 19:52 | LoveShy |  Povídání a novinky
Tak jsem byla taky "nominovaná" na tento "řetězák" co už dlouho koluje po blozích. Já takový věci moc ráda nemám a většinou mě to míjí, ale v poslední době dávám články na stejný brdo, tak ať je změna :).

Stručná a jednoduchá pravidla:
• prásknout na sebe 10 věcí
• odpovědět na 10 otázek od blogera, který tě nominoval (Elle z me-naive.blog.cz)
• vymyslet dalších 10 otázek a nominovat další blogery10 věcí o mně:
- Jsem žárlivá - chtěla bych mít každého pro sebe a užírá mě to, protože takhle svět nefunguje.
- Strašně ráda bych chtěla přijít na chuť vínu, bohužel ho nesnáším a z alkoholu mi chutná jen pivo.
- Nezáleží mi vůbec na kariéře, chci jen dělat něco, co zvládnu, za hodně peněz.
- Jsem závislá na slaném (pizza, kebab, hranolky, steaky, popcorn, oříšky.. aach), ostatní chutě mě tolik neberou.
- Můj největší životní sen je podívat se do New Yorku, už několikrát jsem kvůli tomu brečela.
- Ve třech letech jsem byla v soutěži "nejkrásnější dítě" pod křídly TV Nova a docela jsem uspěla. Byla to první a poslední soutěž krásy, moje roztomilost a krása časem odezněla :D.
- S cizíma lidma se moc neumím seznamovat, dokážu se bavit, ale neprojevím se, protože se stydím. Pokud to jsou vrstevníci a cítím, že mají navrch nebo jsou starší tak už vůbec ne. Dobře si však rozumím s dospělýma (před nima se nestydím).
- Na to jak mám malou pusu mám strašně dlouhej jazyk :D.
- Kdekoli někde vidím čísla, tak je sčítám a když dají součet 3 nebo 8, tak mám hroznou radost.
- Vždy dělám úplně vše pro dobrou fotku podle mých představ.


10 otázek od Elle:

1. Věříš na horoskopy?
Ne, ale věřím na astrologii a na vliv vesmíru na nás. Jsem vodnář a třeba tato a mnohem dalších definicí na mě sedí až neskutečně. Například, že miluji svou svobodu a že jsem nevyzpytatelná, tajemná, navenek se snažím působit dobře, mám ráda neobvyklé lidi a zájmy. U protějšku netíhnu k penězům a luxusu, ale spíše k tomu, aby byl člověk něčím zajímavým. Ráda dělám věci jinak a zůstávám nepochopena. A tak dále a tak dále. Dost se o to zajímám a strašně mě baví zkoumat kdo je kdo za znamení, odhadovat podle chování lidí kdy se asi narodili. Hodně často se trefím a už mám také ozkoušené, s jakými znameními se snesu a jací mi vadí. Člověk tomu nemůže přikládat životní význam, ale jsem holt vodnář a mám neobvyklé zájmy :)).

2. Tvoje nešťastnější životní období?
Když to řeknu kolem a kolem, bylo to nedávno - střední škola. Ale tak dá se říct, že 2011 a 2012 byli nejlepší. Chodili jsme na party, pili jsme, flirtovaly s klukama, užívali si co se dalo. Ve škole byla sranda, nic jsme neřešili. Měla jsem kolem sebe skvělé lidi. Byla jsem veselý člověk, nic mi nechybělo, strašně ráda na to vzpomínám. Letošek stojí za prd, ale na druhou stranu mám po svém boku úžasného člověka, který mě drží, takže i teď jsem svým způsobem šťastná - že HO mám.

3. Kdybys mohl/a změnit/vrátit něco ve svém životě, co by to bylo?
Já jsem spokojená relativně se vším, co jsem v životě provedla, nebo co se kdy stalo. Dobře, možná bych vrátila tu noc, kdy jsem vypila skoro na ex litr vína a pak se svíjela nad záchodovou mísou nebo kdy jsem se líbala s nejlepším kamarádem mého současného přítele ještě než jsme spolu byli :D (oh, sweet memories!), nebo několik ošklivých hádek, kde nepadla hezká slova a mnoho dalšího by se našlo. Takové věci, kterých člověk lituje jen druhý den ráno a pak to přejde, vůbec nemá cenu řešit. Můj život takové věci neovlivnily a život by měl být především sranda, tak co.
Věřím v osud, že všechno se stane z nějakého důvodu a má to tak být. Vrátila bych se akorát do doby, kdy začaly mé psychické problémy, protože od té doby jsou tu se mnou každý den a není to plnohodnotný život jaký bych si přála. Je to asi tak deset let zpátky. Je fakt, že za tu dobu se toho naopak stalo mnoho krásného, co bych zase nechtěla vrátit. Každý holt máme asi nějaký "hendikep" s kterým se musíme v životě vypořádat. Takže ano, ráda bych se vrátila do doby, kdy to začalo, ale bohužel to nejde, tak se můžu aspoň pokusit to teď nějak vyléčit.

4. Dokážeš vše na rovinu říct, nebo uhýbáš?
Pusu mám prořízlou až moc a říkám až moc pravdy. Nedokážu neříct co si myslím a upřímně mi to přináší problémy. Ale nemám ráda lidi, co tutlaj co můžou a přetvařují se. To raději ponesu následky za pravdu, než se plácat ve lžích.

5. Oblíbená pohádková postava a proč zrovna tahle?
Ty jo, tuhle otázku jsem vyplňovala jako poslední a strašně jsem nad ní přemýšlela :D. Já pohádky nesleduju, o Vánocích si je pustím, z nostalgie, ale že bych je vyhledávala sama, to ne. V páté třídě jsem psala sloh na tohle téma a vyhrála jsem s tím literární soutěž. Psala jsem o "Shrekovi". Oblíbenou postavu z dětství taky asi nemám.. Sledovali jsme spoustu pohádek - Labutí princeznu, Tarzana, Pocahontas. Takový ty Disney klasiky. Možná ta Pocahontas vedla, na princezny jsem nebyla a Pocahontas byla krásná, divoká, chytrá a usiloval o ní pravý muž. Tak asi ta.


6. Jaká je tvá první vzpomínka vůbec?
Asi od dvou a půl let si pamatuju strašně moc věcí. Večerní koupání, fénování mýh kudrlinek, pozorování autobusů z okna, říkání básniček. Paradoxně si pamatuju víc z téhle doby než třeba když mi bylo dvanáct.

7. Máš radši zimu nebo léto? Nebo jaro? Nebo podzim?
Tak spíš začnu tím co nemám ráda - jaro. Jsem alergik a je to děs, navíc utíká hrozně pomalu. Pak je asi léto. V posledních letech je šílený vedro a já to nenesu dobře. Jsem člověk, kterému je spíš víc teplo, v létě fakt trpím, potím se jak pjase. Jedinné co mám ráda jsou letní noci. A nejraději mám podzim, spíš takové to babí léto, kdy je venku na mikinu a pak takovou tu krásnou zimu plnou sněhu, mrazu, sluníčka.. Narodila jsem se v zimě, jsem spíš zimní tvor. Mám ráda tmu, zimu, útulno doma.

8. Jaký vztah máš k České republice?
Narodila jsem se tu a je těžké mít větší vztah k jiné zemi. Nikde se mi ani nelíbilo tak moc, že bych si z toho sedla na prdel a chtěla tam bydlet.. protože to není DOMA. Samozřejmě, že třeba Holandsko a Švédsko jsou nádherné země a žilo se tam fajn. Jsem ale na domov hodně fixovaná a nezvykla bych si na cizí zem a jinou kulturu. Tím ale neříkám, že je tu nejlíp na světě.. My se máme oproti východu skvěle, oproti západu jsme trapný. Nejsem stěžovací typ jako většina národa, prostě si žiju ten svůj život doma a nenadávám jak je za sousedovic hranicema tráva zelenější. Jestli to tu někomu vadí, tak ať se odstěhuje někam, kde mu bude líp a jen nenadává. Myslím, že hodně z nich by se rádo brzo vrátilo, protože nikde to není růžový a doma je doma.

9. Jak se stavíš k chování našeho prezidenta?
Volila jsem Karla. "Aj dont lajk Zemana".

10. Řekneš mi vtip?! :))
Nee, nejsem dobrá v říkání vtipů, nikdy si žádný nepamatuju :D. Myslím, že dokážu být vtipná a pohotová, ale na vtipy moc nejsem. V poslední době jsem spíš možná směšná, dala jsem chleba do lednice, zjišťovala jsem si ve městě čas spoje mého "výtahu" a lakem si sprejovala podpaží. Jsem tragéd.

Mých deset otázek:
- Čeho se nejvíc bojíš?
- Co na světě nejvíc miluješ?
- Vysněné povolání?
- Nejoblíbenější místo?
- Jak se budou jmenovat tvoje děti?
- Koho si nejvíc vážíš?
- Kolik máš opravdových přátel, za které dáš ruku do ohně?
- Nejvíc praštěná věc, co jsi kdy provedl/a?
- Kolik měříš/kolik bys chtěl/a měřit?
- Citát, který tě vystihuje/inspiruje/máš ho rád/a?

Lidé, které nominuji:
Ráda bych viděla odpovědi na mé otázky u hodně lidí, zajímaly by mě! Takže to vyplňte kdo chcete :)
Ale jinak jmenovitě kdo mě napadá (pokud jste to ještě nedělali) - Luczynka, Ludmilita, Es Ef, Bels, •Pet!nka•, Sentencia, Katie.. a další.
 


Komentáře

1 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 5. ledna 2014 v 23:07 | Reagovat

Ach, zhostila jsi se toho brilantně! Jinak s prvním bodem u tebe se plně ztotožňuji a s druhým taky, kromě toho piva - tomu bych chtěla přijít na chuť s tím vínem :D

2 Fotografka Ká Fotografka Ká | Web | 6. ledna 2014 v 18:34 | Reagovat

Šíleně mě baví číst taková fakta o blogerech :D :) Máš úplně kouzelný vzhled blogu. Takový jednoduchý,přitom kouzelný :)

3 Ludmilita Ludmilita | Web | 6. ledna 2014 v 19:23 | Reagovat

Bolo zaujímavé dozvedieť sa bližšie veci, baví ma pozerať odpovede na otázky.
Tak aspoň viem, aký budem mať najbližší rozpísaný článok :-D

4 Katie Katie | 7. ledna 2014 v 0:11 | Reagovat

áá néé já už toto myslím dělala :D :D

5 Ejmy Ejmy | E-mail | Web | 10. ledna 2014 v 20:37 | Reagovat

Působíš na mě příjemně, moc ráda bych tě chtěla poznat ;D Myslím, že musíš být moc fajn! :-) Jsem taková podobná, řekla bych, ale podle mého blogu to tak asi nebude vypadat :-D Ale je fakt, že "internet" hodně zkresluje....
Jo a těch otázek se můžu třeba zúčastnit i já? :-D

6 kannca kannca | Web | 11. ledna 2014 v 12:11 | Reagovat

Taky bych chtěla přijít na chuť vínu, je to prostě takový ženský a stylový :D Ale nejde mi to :/ Možná tak s kolou (což už moc stylový prostě neni :D)

7 flor flor | Web | 20. ledna 2014 v 20:08 | Reagovat

Vidim, že máme hodně věcí společnejch. Máme vinohrad, ale nesnáším víno.. pivo miluju, to je srdcovka fakt že jo :-D

8 •Pet!nka• •Pet!nka• | Web | 22. ledna 2014 v 0:14 | Reagovat

Jé, teď koukám, že jsem v nominaci :-) super :-) zrovna se to hodí, protože můj blog je opuštěný, jak studna v poušti.
Také mě zaujalo to s tím vínem, já sama se ho pomalu učím pít. Vypadá to fakt hezky. A když ho piju po malinkých douších, není tak strašné.

9 Mais Mais | Web | 2. března 2014 v 21:58 | Reagovat

:D :D :D
Víš, mně osobně se zdá, že vždycky dělám podobně směšné věci (třeba jdu s talířem na záchod, místo do lednice), když mám nějaké 'šedavé' období. Přijde mi to jako snaha 'osudu/ vesmíru' (nebo něčeho takového :)) přivést mě na jiné myšlenky, rozesmát mě a nebo přinutit se vzpamatovat :-D Navíc se tím dá ve vtipných historkách později pobavit i ostatní a samozřejmě neustále platí, že smích je lék. I přes to, že některá šedá období se táhnou 'věky'... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama