Září 2014

Krásná mrcha

24. září 2014 v 21:47 | LoveShy |  Fotočlánky - víc fotek než textu
Dokud jsem nepoznala tu zákeřnou mrchu, žilo se mi dobře. Neznala jsem ji, takže jsem nevěděla, co žití s ní obnáší. Věděla jsem hlavně o těch všech negativech, které s ní jdou ruku v ruce, a to mě odrazovalo. Jenže po nějakém čase jsem si jí do života pustila, všichni víme, že se jí nejde vyhýbat navěky. A změnilo se to, můj přístup k ní se změnil.

Přinesla mi moc krásných věcí, které většinou přebily ty horší a já si na ni zvykla, začala jsem ji mít ráda a vypěstovala si na ní závislost. Doprovázela mě životem a já byla díky ní silnější a šťastná, byl důvod pro co žít. Obloha byla modřejší a tráva zelenější. Měla jsem s kým sdílet život, radost i smutek, smích a pláč. Někdy se zdržela na dýl až to bylo nepříjemné, někdy se trochu vzdálila, ale pořád tu byla.. a jeden den mě bodla do každé části těla zvlášť a nadobro se vytratila. A jak už to se závislostmi bývá, přišly abstinenční příznaky jako smutek a stesk po pocitu mít ji zase poblíž. Jak se vypořádat se závislostí, kterou si nelze za peníze koupit?

Je zákeřná, zlá, nepředvídatelná a bolestivá. Ale já po ní přesto toužím, snad jako nikdy po ničem dřív. Ano, je jí mnoho druhů, ale tahle jedna jedinná je nenahraditelná. Kdybych ji neznala, tak ji vidím jen ve filmech a nevěřím, že se takové věci ději i v realitě. Věřím v ni, jen nevím, jestli se přihodí všem. Víte - taková ta velká, osudová, spalující láska. Moc potřebuji milovat a být milována, je mi smutno a ubíjí mě, že lusknutím prstů se to jen tak nezmění. Kéž bych tu krásnou mrchu vůbec neznala..