Ostatní či nezařazené

Štěně

13. srpna 2012 v 20:56 | LoveShy
Zdravím z jižní Moravy!

Jsem tu už poslední noc a zítra razím domů. Až dorazím, tak se pustím do velkého fotočlánku a vyprávěním, co jsem tu všechno zažila, fotek je opravdu dost (snad se máte na co těšit). Avšak teď mám takovou věc, co potřebuju vzkázat světu. Dneska jsme byly u Nikči babičky a její fenka má štěňátka. Bylo jich 13, teď jich má 3, kdo ví, kde ten zbytek je, raději jsem po tom moc nepátrala. Jedno si chtějí nechat a dvě jim stále přebývají. A potřebují je udat. Nějak v to nespolíhám, ale chci se optat co nejvíc lidí, zda by si je nevzali, protože jinak štěňátka neskončí dobře.. vůbec vůbec ne dobře. Určitě nejsou čistokrevní, ale měli by z nich být labradoři. K mání jsou holka a kluk, světlé barvy, ten kluk je velice temperamentní a velký, fenka je menší a taky poměrně divoká. Jsou krásný, heboučký, zdraví.. Z domova sem hodím víc fotek, tento článek je čistě informativní a dělám ho na rychlo. Kdyby měl někdo zájem, může se ozvat. Štěňátka dostane zdarma. Byla bych moc ráda, kdyby měla šanci na dlouhý šťastný život a ne, aby jim pobyt na tomhle světě skončil ještě dřív, než začal. Místo, kde jsou - jižní Morava, okolí Uherského Hradiště, klidně i Brna.. ale vážnému zájemci by vzdálenost nevadila.Červený vlasy, mňam.

25. března 2011 v 22:02 | LoveShy
Fotící odpoledne doma vevnitř.

Jak se člověk může změnit :) aneb Avatar opravdu NEJSEM!

15. března 2010 v 22:09 | LoveShy
Ráda se procházím večerními ulicemi, obzvlášť když teď stále sněží a já kráčí středem silnice, nohama kopu do mokrého sněhu a vločky padající shůry nechám volně dopadat na vlasy, až je mám kropenatý. Strašně ráda si při těch mých nočních výletech představuji, že jsem někdo jiný. Jednou jsem za teplého večera na promenádě v jednom přímořském evropském městečku, poté jdu při východu slunce po pláži někde v Anglii nebo předvádím nejnovější kolekci od Prady na přehlídkovém mole v New Yorku. Můžu být co chci, kdy chci a na jak dlouho chci. No není to fajn?

No, a tak jsem dneska zcela náhodou po sobě začala čmárat, až to dopadlo takhle. Nemyslele na Avatara nebo tak - nic a nikoho jsem nechtěla napodobit (to je děs - člověk se počmárá modrou a lidi ho hned škatulkujou). Počmárala jsem se a udělala ze sebe něco jiného. A líbí se mi to.

Hahahahaha. Hm ;)

Všimli jste si doufám, že na třetí fotce nemám svý oči?!
 
 

Reklama