Svět mýma očima

Co zbylo

31. května 2012 v 18:30 | LoveShy
Včera jsem si udělala další jeden ze svých výletů. Našla jsem takovou "louku", kde bylo jen pár kytiček, bodláků, jetelů a trávy. Hlína byla mezi nima vyschlá a popraskaná. Napadlo mě k tomu říct - "Co zbylo".

S fotkama nejsem úplně spokojená, protože foukal šílený vítr a kytky se hejbaly. Doma se mi nedařilo správně si pohrát s tou černou a bílou, aby to nebylo jen šedivé. No ale jde o tu atmosféru.

Víte co je mým snem? Podívat se do Černobylu nebo ještě lépe do Pripjati a tam si říct pravé "CO ZBYLO".

Mlha a voda

4. června 2011 v 22:38 | LoveShy
Dneska bylo vedro a já musela tatínka vyhnat pryč z bytu, aby se mohla stavit Lea a my mohly upíct dort k jeho narozeninám, které má v pondělí. Dílo se snad povedlo, dalo nám zabrat a momentálně je ukryto v ložnici pod peřiňákem (kdyby ho někdo hledal), na noc ho dám nenápadně do ledničky a zítra ho předám. Je čokoládový, snad to bude jedlý, voněl a tak, takže snad jo. Odpoledne pršelo a večer byla mlha a krásný západ. Běhala jsem po západu po louce a tajně si přála mít u sebe nějakou modelku, nejlíp tmavě blond, dlouhý vlnitý vlasy a bílý šaty. No, jedinná modelka byl můj pes, tak jsem se spokojila s pár cvakama. Ale někdy chci fotit v mlze, to je taková krása!

Jarní post

21. dubna 2011 v 20:54 | LoveShy
:)

Jelikož je volno, a tak jsem po nutné prohlídce alergoložky vydala na mé oblíbené místo, jen já a můj malej černej kamarád Canon. Nádherné počasí a světlo, rozkvétající les (tohle snad už není ani jaro, je mi hrozný vedro i v kraťasech, docela mi občas chybí pocit zimy, achjoo).
Zaměřila jsem se na ostření, detaily, objektiv - pevná 50. Fotky nejsou technicky dokonalé, jsou tam samé přepaly a nedoostření, občas mi ujede ruka, ale co, mě se líbí :).

Je jaro!

Stroopwafels, kachny, zelenej sejra

23. března 2011 v 20:06 | LoveShy
Divnej den. Teplota ve škole, sedm šílenejch hodin, depky z hodně špatný bolavý pleti. Neustálý chutě něco jíst, chronická únava, stesk po něčem/někom. Bolest nejrůznějších svalů, střídání nálad, obavy z budoucnosti. Potřeba obejmutí někým/někoho, perfekcionismus, ztráta hlasivek v hádkách doma. Moc živý sny, ranní zmatenost, zmatek v životě.

Králíkárna.

Jaktože máš ve vlasech listí?

28. února 2010 v 16:45 | LoveShy
Dokonalá liberecká melancholie.
Keywords: Špína, smog, šedo, ostnatý dráty, paneláky, paní s kočárkem a paní s dítětem, kotě, sprejeři, holub, elektrické vedení, deprese, deprese, deprese.

 
 

Reklama